Neden hep üzülüyorum?

Biliyoöusunuz..Hiç istediklerim olmadı. Hep istemediklerim oldu ya da istediğim bir şey olduğunda onu mahvedecek başka bişey… Peki neden böyle oluyo? Neden hep üzülüyorum? Neden ben tam mutlu oldum derken herşey üstüme yıkılıyo? Neden hep enkaz altında kalan ben oluyorum? Bu çok büyük bi yük değil mii.. Haklısınız.. Bende bu soruların cevabını bulamıyorum ki zaten.. Bilmiyorum işte.. Ama bütün bunların ne önemi varki.. Çok konuştum ben yine.. Susmalıyım belkide.. Aslında söylicek o kadar çok şey varki lugatımda.. Her neyse..

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• ya nıkın pollyana ama hiç nikine uygun düsüncelere sahip degilsin .hayatında nekadar olumsuzluk olursa olsun isyan yerine hep şükret .vardır bundada bir hayır de .ufak bir yasanmış hikaye anlatayım sana.birgün komşumuzun oglu vanda okuyordu ve okulda sıkılıp buraya geldi ve geldiginin 2. günü motorla kaza yaptı .beyin kanaması geçiriyordu hastanede ziyaretine gittigimizde ben istemsiz olarak bunada şükür vardır bundada bir hayır dedim .babası birden patladı ne hayırı olacak görmüyormusun beyin kanaması geçiriyor dedi.bende gercekten sacmaladım diye düsünürken 2 gün sonra vanda deprem oldu ve onun kaldıgı yurttaki herkez öldü.komsumuzun cocugu ise 15 gun sonra ayaga kalktı ve şimdi turp gibi masallah eger vanda kalsa oda ölecekti belki.o yuzden hayata isyanetmek yerine hep arkasında yatan belki bizim o an göremedigimiz hayırlı şeyleri düşünmek gerekli.anı degil hayatı hayatın getirdiklerini yaşamalı saygılar...

1|0
    0|0
    • ya tabiki isyan etmiyorum öyle bi yapıda zaten değilim hiçbizaman etme gbi bi durumumda olamaz ben sadece böyle yazmak istedm bugün.. yaptığım en iyi şey gülmek zaten.. ama bazen insan gülemiyo.. bugünde o günlerden yalnz btanesi

• ben hep iyi düşünüyorum ki zaten.. sonundada hüsran oluyo.. Belkide hayırlı olan bu ne gelirse geisin yne şükürler olsun Rabbime

• şimdi oldu

Erkekler Ne Diyor 6

• ilginç neden se bende de böyle oluyo mesala kaybettiğim sınavlaar genelde bir puan la kaçıyo sonra seviyosun ama tek taraflı sonra başka biri diyosun nerden bulcam ki derken biri karşına çıkıyo ama onu da kapmışlar :/ bu nasıl bi dünya :)

0|0
    0|0
    • kötülere gülen dünya

• esprin güzeldi ama kaldırıcak günümde değilm :) saol ynede

• haaaa özür o zaman polyanna :)

• nası polyannasın kız adamı deli etme her şey güzel olacak ;)

0|0
    0|0
  • allah başa cıkamayacagı yük vermezmiş insana. allah daha büyük acı ve üzüntü vermesin.

0|0
    0|0
  • Şükür etmelisin şükür.

0|0
    0|0
    • çok şükür Rabbime tabikide

• ne isdedin olmadı

0|0
    0|0
  • Okudum ama bir fikir belirtemeyeceğim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ergenlik bunalımları bunlar geçiyor merak etme

0|0
    0|0
    • ben o dönemde olmadığımdan eminim ama senin hiç kurtulamicandan çok daha eminim.

• bana yaklaşılan uslupla yaklaşırım her zaman hangi anlayıştan bahsedyosunuz ki drek lap dye daldınız ergen muhabbetne herşey bumu yani.. bu şeklde düşünen yaşı ilerlemş bi insan olamaz mı ? at gözlükleriyle tek istikamette yürümekte bana mantıksız kusura bakmayın

• iyi günler...

• Seni anlamayı çok isterdim ama satırlarında sadece büyük bir karamsarlık hakim. Neyi istredin olmadı, neyi elde ettin ne bozdu. evet ortada bir sorun var ama bilmiyorumlarla bunun ne olduğunu anlayamazsın. Ne mahvetti diye sormalısın, benim bunda payım var mı, diye. Mutluluk yakalanır mı yoksa gelir seni bulur mu diye sormalısın; acaba geliyor da kağıyı açmıyor muyum diye. Onlar neden böyle demelerden daha zordur ama yanıtı daha kolay gelir ben bunun neresindeyimi ben ne yapıyorum diye sormalar.

0|0
    0|0
    • sadece yazmak istedim

• Değer verilecek insanı da seçmek gerekiyor demek ki.

• benn baya laf yedm bugn keşke kaldrma ihtmalm olsa ama malesef yok

Yükleniyor...