Benle uğraşana hesabını vereceğim. Siz ne dersiniz?

ben sustukca üstüme geliiyor..efendiliğimi bozmayım diyorum ama olacak gibi değil..seneler önce çıkdığım birisi sürekli beni rahatsız ediyor...dün annemlede konuşdum artık savcılığa vereceğim..arkadaşlarım ilgilenme ilgilendikçe abartır dedi..mesajlarına cevap verme dedi bir süre sonra bırakır dedi..ama ben sıkıldım.bunların hesabını sormak istiyorum kendisi evli şu an..gerekirse tüm ailesini dağıtıcam..benle uğraşmanın hesabını görcek..efendi gibi olup beni aramasaydı bunlar olmazdı...sizce ne yapmalıyım.?

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Git savciliga ver dilekceni. Bosvere bosvere memleket ne hale geldi. Herkes yaptigi yanina kar kalacak saniyor. Eskiden itnernette insanlar biribirine kufur ederdi, nasil basin yoluyla islenen suclar kapsamian alindiysa bunlar bir anda bicak gibi kesildi. Yakalamanin, hapse atmanin nekadar kolay oldugunu bilseniz hic vakit kaybetmezsiniz.

Kimseyi dinleme git ver dilekceni

0|0
    0|0
    • aynen gerçekden..aileme söyledim zaten beni destekliyorlar..bana mesaj atmaya ne hakkı var...

Erkekler Ne Diyor 18

• çevrende hiç erkek akraban arkadaşın falan yok mu bir dövsünler akıllanır... bacağını kolunu kırmadan da bırakmasınlar

0|0
    0|0
  • seni nasıl rahatsız ettiği de önemli. Gel buluşalım, konuşalım vs gibi nisbeten normal mesajlarsa, kendisine rahatsız olduğunu açıkça belirten , tekrarı halinde yasal haklarını kullanacağını uyarı mesajı çek, az biraz aklı varsa mesaj atmayı bırakır. Eğer daha ciddi boyutlarda tehdit, hakaret vs. içeriyorsa düşünme savcılığa git. Ailesi yıkılır diye düşününce olumsuz gibi geliyor ancak sana bu şekilde davranan biri eşine nasıl davranıyordur ?

0|0
    0|0
    • mesaj atıyor..sevgilim var rahatsız etme başımı belaya sokma diyorum anlamıyor.

• güzelmiş..sağol..evet bunu yapayımda bir korksun..yada birine aratayım..erkek..savcılıkdan arıyoruz..şu isimli bayanın şikayeti üzerine...rahatsız edilmeye devam ederse akşam nezarete alabiliriz seni filan dedirteyimmi..korkarmı..

• birine aratma, rahatsız etmeye devam ederse savcılığa müracaat et.

• savcılık işi yaş ,130tl ceza alır.tekrarında 100tl daha ceza alır.

önce numarasını engelle.gene olmazsa buluş, birilerine temiz bi r sopa attır

bak nasıl kuzuya döner.

0|0
    0|0
  • git şikayet et savcıya sen tepki vermedikçe daha da üstüne gelicektirhani seninde gönlüm var mantığı yerleşir kıt beyinlinin aklına ama önce bir uyar derim bir daha rahatsız edersen savcıya hesap verirsin bütün her kese rezil olursun de büyük ihitmal vazgeçecektir ama yiende vazgeçmezse savcıya bir dilekçe o gün daha götürürler merkeze aklını alırlar :)

0|0
    0|0
    • evet...ben efendi olayım dedim ama olmucak..beni çok kızdırdı..sonuna kadar gitcem.

• ama bir kez uyar derim önce çünkü dötü yemeycektir şikayet edicem son uyarım dersen eğer :)

• Geçmişte yaşanılan bir şeyler var sanırım peşinizi bu kadar bırakmadığına göre ancak evli ve hala bu tarz şeyler yapıyorsa ver mahkemeye gitsin yalnız çok uğraşırsın adliye koridorlarında haberin olsun. Yuva yıkmakta pek iyi değildir biraz önce yazdığım şeyi geri alıyorum verip vermemekte özgürsün bir de onun günahına girmeyelim.

0|0
    0|0
    • geçmişde yaşanan şeyler geçmişde kaldı...ailesi var iki çocuğu var onlara yazık değilmi...hala benle ne uğraşıyor.

• oparatörünüzle görüşün, o telefon numarasına engel koyabiliyorlarmı araştır. mesajlarına cevap verme okumadan sil .

0|0
    0|0
    • telefon face beni nerden bulursa mesaj atıyor..heryerden engelledim..değişik üyelikler alıp arıyor..başını iyice belaya sokd haberi yok.

• affetme savcılığa ver.. eve tebligat gidince zaten karısıda boşar.

0|0
    0|0
    • affetmicem...ne gerek varda beni rahatsız ediyorsa.

• aynen öyle senin kendine ait bir hayatın var sonuçta bi ilişkin olsa onu bile bozacak hale getirir.. sonrasında manevi tazminat davası bile açabilrsin..

• onuda yaparım gerekirse..

• burcu bireysel emeklilik faize girermi bilgin varmı günahmıdır acaba ben bağkurluyum bir yerden 35 bin tl gelebilir bana belki bireysel emekliliği yatırabilirim ama araştırmak lazım günahmı diye banka bu parayı sonuçta kullanıyor

0|0
    0|0
  • savcılık mavcılık uzun iş başın ağrır en kısa yolu bi erkek arkadaşına arattır onunla konuşsun korkutsun vb.

0|0
    0|0
    • tamam buda olabilir..mantıklı.

• sevgilim var mesaj atma görebilir dedim..hala mal mal atıyor..yani sanırım kıskandı..yediremiyor.

• dediğim gibi arattırıcaksın sevgiline oda ağzınınj payını verecek başka yolu yok baktın ki iş tehlikeye doğru yürüyor hatta diceksin ki gelen mesaj ların konuştukların ı kaydettim vb. gözünü korkutucan öyle

• onu tanıyorsundur eskiden cıktıgına göre büyük ihtimal yanınada gelecektir o şahsın kişiligine göre haraket et

0|0
    0|0
    • tanıyorum..ama gerçekden adam değilmiş...ailesine yazık olcak.

• hayır. onu cagır ve dedigimi yap inşşalah sorunun hallolur

• sağol.inşallah.

• Birde evli ha kesin ver yuvası yıkılsın benim bile canım sıkıldı bak şimdi hem senin gibi kızı kaçırmış elinden hem evlenmiş hem hala seninle bir şeyler istiyo

0|0
    0|0
  • hey hey sakin ol :) elbette ona haddini bildir ama bir uzmandan yardım al:)

0|0
    0|0
  • Eğer rahatsız ediyorsa savcılığa ver

0|0
    0|0
  • direk savcılığa git bence

0|0
    0|0
  • eşine söylemelisin bence hak etmiş adam eşinede yazık ya :(

0|0
    0|0
    • evet ya kıza yazık..eşide onu seviyor..onun günahı ne.

• her ne olursa olsun aman ayrılmasınlar diye saklama asla senin başına gelse yıkılıcagınıda bilsen bilmek istersin öyle düşün! kadına yazık kurtarsın kendini o kırıktan bence acıdım ya

• evet kadına yazık..eşi nelerle uğraşıyor.

• ver savcılıga srfszi :) bende kızdım ona onların yaşaması bile zarar

0|0
    0|0
  • Öfkeyle kalkan zararla oturur unutma...

Erke sıyrılır sen kötü olursun

0|0
    0|0
    • sıyrılamaz...ne yapacak...benim ailem biliyor..rahatsız eden o..gerekirse amcalarıma dayılarıma söyler dövdürürüm..ailesini dağıtırım..

• al işte site odun kaynıyor ya:D

0|0
    0|0
    • benmiyim odun...beni aramasın oda.

• neden ailesini yıkıyosun herif p?ç demekki savculığa verebilirsen verde fazla cadılık yapma:)

• ailesini düşünüyorsa bana yazmayacak o zaman...

Kızlar Ne Diyor 3

• gerçekten karaktersizmiş evli olup hala bu yaptıkları erkekliğe insanlığa yakışır şeyler değil ne yapsan haklısın ama karısına varsa da çoluğuna çocuğuna yazık sadce onu ilgilendirebilicek bi ceza olsa daha iyi olur sanki ..umarım kurtulursun bi an önce

0|0
    0|0
  • haddini bildir tabiki canım evli diyorsun yuvasını dağıtıcam diyosun ama diğer kadının ne suçu var :/ ne diyim bilemedim ya çok karışık durumlar Allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0
  • Allaha havale et numaranı degiş yeni hat al

0|0
    0|0
Yükleniyor...