Vicdanınız ne kadar rahat?

İyi geceler arkadaşlar.Şimdiye kadar yaşadığınız ilişkileriniz, aklınıza geldiğinde yada zamanında karşınızdaki insana yaptığınız bir davranışınız yada hatanızdan dolayı ayrılıp, sonradan pişman oldunuz mu?

Gece yatağınıza yattığınızda "VİCDANINIZ" ne kadar rahat?

unutulmamalı ki; Vicdan, insanın içindeki en adil yargılama mahkemesidir.

• Çok rahatım.
    62% (8)50% (2)59% (10)Oy Ver
  • Rahat Değilim.
    38% (5)50% (2)41% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• babaannem hep onu yıkamamı ister ve ben her seferinde bişeyler uydurup atlatırım. maalesef öyle..soruyu görünce aklıma geldi. babaannemi yıkamalıyım.

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Rahat değil...zulme dur diyememek.Çok zor...

0|2
    3|0
  • Bir kere hapse dusen erkek arkadasimi o daha ordayken terk etmistim. Ablasina soylemistim ayrildigimi. Ama ablasi soylememis, o beni aradi.. Telefonda soyledim. Cok kotu bi terk edisti. Ama sonradan hayat bana oyle seyler yasatti ki, adamin ahi sonuna kadar ciktigina inaniyorum. Borcumu da odedigime gore, vicdanim rahat (=

1|0
    0|0
    • helallik almak gerekmez mi sence?

• Belki.. Ama o kisiyle davam orda kapanmadi zaten. Birakmadi pesimi. Daha kotu seyler yasanildi, soylenildi.. Simdi de onca olaydan sonra birbirimizin yuzune bakamayiz bile, birak helallik almayi.. zaten hakkini helal et desem, etmez. kendisi direk benden baska kimseyle olama insallah diye beddua eden insan..

• Rahat Değilim.

0|1
    0|0
  • çok rahatım sonuna kadar fedakarlık yaparım.

1|0
    0|0
  • Çok rahatım.

0|0
    0|0
  • Rahat Değilim.

0|0
    0|0
  • Rahat Değilim.

0|0
    0|0
  • Aşkta vicdan, bir başkasını bulduğuncda biter. Aşkın vicdanı var mı ki aşığın vicdanı olsun. Cana kast etmek değil ki ayrılmak, terketmek. Hele de kadın, seveceği adamı bulduğunda öncekilerin zerre kadar adı geçmez kalbinde.

0|1
    0|0
    • ben yapılan hatalara nazaran sormuştum, ama yorumun için teşekkür ederim :)

• 1 kisiye olan nefretimin acısını bir cok kisiden cıkardım ve hep terk eden oldum.Bu kisiler arasında, ugrumda canını vermeyi goze alanları bile sevemedim.

2|0
    2|0
    • Rahat mısın?

• Ben sızdlayan bir vicdanın olduğu için dedim.Bazı insanlar yaptıkları hatalara rağmen, rahat olduklarını söylüyorlar.İşte o zaman karşımdaki insanın, gerçekten insan olup olmadığına kanaat getiriyorum.Nitekim vicdanı olmayan bir insandan her türlü kötülüğü bekleyebilirsiniz...

• 14 yasımda hayatımın icine eden biri yuzunden tum erkeklerden nefret edebilirdim ama etmedim.sadece biraz mutlu edip, ardından uzup, hatırladıklarında ic cekebilecekleri anılar bıraktım.her ne kadar -kalpsizim desem de, demekki vicanım var..

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...