Babam annemi aldatıyor. Lütfen yardım edin. Sizce en doğrusu hangisi?

babam annemi aldatıyor. Bundan eminim. İlk başta bir telefonda konuşup sonra anneme acil çıkması gerektiğini arkadaşlarının çağırdığını söylemeye başladı. Birgün yine böyle arkadaşıyla konuşurken rastgeldim tel deki bir bayan sesiydi. oldukça ince bir bayan sesi.ki babam oldukça muhafazakardır bayan arkadaşı pek yoktur olanların da hepsini tanırız.yani onlardan biri olamaz çok genç bir ses diye düşündüm. Bir gün eve dönerken babamla yolda karşılaştık. Ona eve gitmekte olduğumu söyledim o da arkadaşlarıyla buluşmaya gittiğini söyledi.ayrıldık. Sonra içimdeki merak beni onu takip etmeye sevk etti. Ki babam oldukça evhamlı dikkatli ve zekidir. O yüzden saklana saklana gizlene gizlene 2 km öteden takip ettim resmen. Bir vapura bindi. Dedim şimdi bittim vapura ben de binersem kesin tanıyacak. kapşonlu montumu geçirdim. yine gerisinden gerisinden gidip vapura biner binmez o alt kata bindi ben de koşa koşa üst kata çıktım. neyse detaya girmeyeyim. sonunda bir eve girdi.(bu arada bu bahsettiği dostlarının hepsi bizim semttedir bizim semtte buluşurlar oturdujları kafe tarzı bir yer var.)evden çıkmasını bekledim tam 3 saat. kendi kendime de diyorum "salağın hasısın kızım boşuna ağaç oldun sözkonusu olan kişi baban" diye. sonunda beni görme ihtimallerini göze alarak kapının önüne gittim ziline baktım.bayan ismi vardı. gene beklediğim yere geri döndüm. yaklaşık 1 saat sonra babam çıktı ve yanında bir bayan vardı. o an gördüğüm görüntüyü ve içimdeki o buruk hissi sözlerle ifade etmem imkansız. o kadın babamın ceketinin yakasını düzeltiyor. bir yandan da cilveli hafif utangaç bir tavırla gamzelerini ortaya çıkararak sohbet ediyor ayaküstü.Ki daha bu sabah annem o ceketin yakasını ütülemiş giydirmiş...Nasıl desem nasıl anlatsam? En kötüsü de babamın kadınla vedalaştıktan sonra etrafı kolaçan edercesine bakıp kadına bir öpücük kondurması var. Ve o kadının kikirdemeleri..Allahım..Dizlerimin bağı çözüldü o an.Eve nasıl geldim kaç saat uyudum şu an nasıl pc yi açıp bunu yazdım bilemiyorum. inanın kendimde değilim. Bir yanım anneme söylememi dikte edip duruyor diğer yanım da ailemi benim yıkacağımı söylüyor. Boşanma dahilinde düşünürsek annem ev hanımı. Ben ve ablam reşitiz. Boşanma en çok annemi zorlayacak. Bunu söyleyen insan ben olmak istemiyorum. Ne yapmalıyım sizce lütfen yardım eli uzatın bir öneride bulunun. teşekkürler.

Güncellemeler:
yani nasıl desem?babamla pek yakın değiliz. çok tutucu bir aile yapısıyla büyüdük. onunla bu konuyu konuşabileceğimi pek sanmıyorum.

ablamla ben okuyoruz annem ev hanımı.
bir de son zamanlarda evle ilgilenmiyor maddi ve manevi olarak. sanırım o rezil kadının evine de babam bakıyor. çünkü markete uğrayıp bir şeyler aldı eve giderken. şu an baba demek bile gelmiyor içimden. annemin çektiği sıkıntıları düşününce. işe girip öyle mi anneme söylesem eğer söyleyeceksem? en azından part-time?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• eğer annen çalışıyor kendi ayakları üzerinde durabilecek durumda ise söyle ama çalışmıyorsa senin gibi genç bir kızı varsa yada çocukları varsa pek söyleme taraftarı olmazdım. bir çok evli erkek kaçamak yapar çoğuda aşk sevgi için değil sadece nefsine yenik düşer. bence babanla konuş gördüğünü bildiğini anlat eğerki aşığım vs. vs. derse annene söyle ama kendine çeki düzen verir alakasını keserse sessiz kal.

0|0
    0|0
    • annem çalışmıyor. ablam ve ben okuyoruz daha.

• eğer annen babadan zenginse kimseye muhtaç kalmayacaksa söyle fakat değilse bence söyleme. dediğim gibi hemen hemen çoğu erkek yapar bu tarz şeyleri. eğer içinde tutmak istemiyorsan babanla konuş içinden ne geliyorsa söyle ama annene bence söyleme. eğer zaten baban kadınla ciddi ise illa bigün ortaya çıkar ciddi değilse kaybolur gider

Erkekler Ne Diyor 11

• Erkek milleti iste... Bizim pederde de var boyle ayaklar... Evlilikleri bozulmasin diye ses cikarmiyorum. Neticede hicbirzaman bizi kimseye muhtac etmedi. Kendine almadi bize aldi istediklerimizi falan. İyi bir baba yani. Gel gelelim bu konuda cok yanlis bir huyu var. Aldatiyor. Tek yanlisi bu oldugu icin simdilik gormezden geliyorum. Biraz zaman ver kendine ve olaylari izle. Ne yapman gerektigini hayat sana soyleyecektir..

0|0
    0|0
  • kötü bir durum ya annene çaktırmadan haber et yani tel yada mektup yoluyla bir dost misali yada babana bir şans ver. git onunla konuş seni gördüm devam edersen anneme anlatacağım bitirirsen aramızda kalacak de. bu ikisinden birini seç bence ama sessiz kalmak kabullenmek olur sessiz kalma

0|0
    0|0
  • şimdi kadın sesini erkek sesine ceviren telefonlar var ondan bul önce sonra babanı ara

bas fırcayı sen evlisin çolugundan cocugundan damı utanmadın diye elimde fotograflar var yoksa eşine gönderirim yada oturdunuz kafenin camında bir sabah görürsün fotonu diye tehtit et

1|0
    0|0
  • oldukça kötü bir durum ve bende yaşadım aynılarını. bende senin gibi ajan moduna bürünmüştüm hafiften. üzüyor tabi öyle bişi görmek / bilmek.

0|0
    0|0
  • Bırak yapsın adam bence 2-3 seneye tıklamaz biter kendi kendine yuva yıkmayın zaten annen muhtemelen biliyodur

0|0
    0|0
    • şöle bişide var babasına solerse babası tepkı verır işler sarpa sarar hoş olmaz adam halıyle kızını tembıhlıcek annene soleme dıye ...?

• öz baban üvey babanda deıl bunuda unutma

• şimdi bu durumu babasıyla nasıl konuşcak yakınlık yokmuş ters tepkıde alabılır halıyle evde münakaşalar cıkıcak bu sayede annede duyucak bılmıyorsada ogrenıcek gercekten bılemıyorum allah yardımcınız olsun yapmasa ıyı olur inş baban farkına vakıp bır an once bu sacmalıga son veriri..(

• annene söyleyeceksin olmadı babayla konuşacaksın..

0|0
    0|0
  • annene soylemeden babana ıyı bır ders ver

0|0
    0|0
  • ayaklarınızın üzerinde durabilecek maddi gücünüz varsa söyle annene

1|0
    0|0
    • ikimiz de okuyoruz üni de. aramızda 1 yaş var zaten. ben 2. o 3. sınıfta daha. yani ya okulu bırakacak birimiz ya da part time çalışıcaz ikimiz de. annem evhanımı çalışmak ister ama çalışabileceğinden emin değilim.

• bence telefonla ara gözünü korkut bak hem baban muhafezakar mış

yani onun bu yaramazlıgı bir duyulsa sokaga cıkacak yüzü kalmaz devam etmeye cesaret edemez bence

• Allah ıslah etsin.

1|0
    0|0
  • baban her türlü nafakayı öder.Bence cezasını ödemeli.Yok öyle ailesi sahibiyken aldatmak.

0|0
    0|0
  • kadın anlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• önce babanla konuş sonrada annenle.

0|0
    0|0
  • iki tane evlatsınız bakarsınız annenize ben hiç bir ailenin yıkılmasını istemem ama aile içinde böyle biriyle yaşamak çok zor hem manevi olarak hem maddi olarak gitgide uzaklaşacaksa sizden zaten ne faydası var ki yanınızda olmasının.söyle demiyorum ama öğrenmesini sağla derim ki boşanıp boşanmamak onların kararıdır ama bence bilmeli annen.

0|0
    0|0
  • ablana anlat

0|0
    0|0
  • şuan canın cok sıkkın bır de ben canını sıkmak ıstemıyorum ama ... bence annenın bunu bılmesı gerekıyor .. yazık degıl mı kaç yıılık evlılıdının bu sekılde bıtmesını kımse ıstemez en azındasn bu durumu sonlandırabılırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...