Onu sonradan üzmek istemediğim için şimdi üzdüm bu duruma ben de üzüldüm. Bu üzüntünün geçmesi için ne yapmalıyım?

çocukla çok konuşmamız olmamasına rağmen ne yapıp edip 2 hafta uğraşıp numaramı bulmuş konuşmaya başladıktan 2 gün sonra da benden çok hoşlandığını söyledi ben ilk önce terslesemde durumu kurtarıp normale çevirdi ama bir iki gün sonra ben onu seviyormuşum havasında (sadece mesajlarında) benimle sevgili gibi konuştu bende buna gıcık oldum normalde mesajlardaki kadar rahat değil çünkü özellikle benim yanımda sürekli şaşkın şaşkın bana bakıyor heyecandan rahat konuşamıyor ve bende ona karşı bir şey hissedemediğim için vede kullanmak gibi olmaması için tersledim ve artık benimle konuşmuyor sosyal ağınada mutlulukla ilgili birşey yazmış:( Ama sorun benim içim hiç rahat değil onu kırdığımı biliyorum bu yüzden onun üzülmesine üzülüyorum

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• boşver heveslenmesinden iyidir üzülmesi için rahat olsun..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 1|0
    0|0
  • yapacak birşey yok. üzülmesin diye onu kabul edecek değildin. kafana takma önüne bak sen boşver.

1|0
    0|0
  • boşver takma o kadar derim sen dogru olanı yapmıssın peki sana sunu sorayım onnla bir ilişkiye baslasan mutlu olucagına inancın var mı bir sansı bile haketmiyor mu kendisi

0|0
    0|0
    • mutlu olurdum ama aşık olamazdım :/ aslında o dışarı karşı çok kaba gibi duran biriydi ama benim yanımda öyle değildi bakışları sadece benim yanımda birini dövecek gibi değilde kedi gibi oluyordu :) ama olmazdı yani şu an üzülmekten vazgeçtim:))

• kararını verdiysen mesele de kalmamış o zaman insan duygusal bir varlık tabiki ama aklıyla da hareket etmeyi bilmesi kendi icin dogru hamleler yapması gerekli bazen sen dogru yaptıgına inanıyorsan ve öyle hissediyorsan yolunu ve kararını degistirme sonradan pişman olmaktan iyidir en azından

• o kadar çok üzülüyorsan ve elinde imkan varsa bir şans tanımalısın.Yani seni gerçekten sevdiğine inandığın biri var ve sen onu tersledim.Mevlananın bir lafı vardır bildin mi?

0|0
    0|0
  • Tabiki her insanın basından gecmıs bır olaydır. Ama bırsey soyleyım sen ona karsı bırsey hıssetmedıgın surece ona uzulup mesaj atayım deme. cunkı umıtlendırır bu onu. Zamanla duzelır hersey ıns.

0|0
    0|0
  • bırsey olmaz erkekler boyle seylere dayanıklıdır hıc bırsey bızı oldurmez ıkınızde bırbırınızın dengı degılsınız

0|0
    0|0
    • doğru :)

• işte sorayım dedim siz ergenlik deneyimlilere :DD

• aspırın ıcsın gcer bırsey olmaz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...