Bilgisayarımın izlendiğini düşünüyorum nasıl anlarım gerçekten izlenip izlenmediğini?

Bilgisayarımın izlendiğini düşünüyorum nasıl anlarım gerçekten izlenip izlenmediğini ?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• kim izleyecekki senin bilgisayarını? o kadar önemli bilgiler mi taşıyorsunki? ayrıca seni bu izlenme düşüncesine sevk eden ne?

0|0
    0|0
    • kız FBI dan usta :) izlenirliği var :D

• kız sana bi soru sormuş sen cevap vermeden 3 tane soru sormuşsun. sanane mk ne taşıyosa taşıyo , az düşünerek hareket edin yorum yapmadan önce bi kere bi düşünün.

• @Raiton ben düşünüyorum kardeşim sen hiç o güzel beynini yorma. ben sadece kuruntu yaptığı ihtimalini görmesini istiyorum. ayrıca benim sorularımdan sana ne? sen nerenle düşünerek yaptın bu yorumu?!

Erkekler Ne Diyor 12

• Ctrl+Alt+F7 tuşuna bas... Bir program açılırsa izleniyorsundur...

0|0
    0|0
  • İyi bir firewall destekli antivirüs programı kullan. Ancak takip edilmen için bilgisayarına birşey yüklemelerine gerek yok. Gezindiğin sitelerde ki cachelerinle bile dikkat etmişseniz google reklamlarında bile aradıklarınıza göre sonuçlar çıkmakta. Bu verilerde şirketlerle paylaşılıyor. Microsoftun windows yazılımı zaten kapalı kutu. İsteseler herşeyimizi istedikleri zaman elde edip paylaşabilirler. :) En iyi çözüm modemden internet fişini çekmek ve tekrar pc kullanmamak.

0|0
    0|0
  • trojen yeme ihtimalin var :) keyloggerde kaptırmış olabilirler :)) belki de botnetcinin eline düştün :)) şaka da nasıl ne anladın onu cözemedim izlendigini bi anlatt yardımcı olurum sana

0|0
    0|0
  • son zamanlarda güvenilir olmayan kaynaklardan birşey indirdirdinmi çünkü bu indirdiğin dosyaların içine bir virüs yerleştiriyorlar o zaman bilgisayarda ne yaptıysan ne izlediysen mesajların şifrelerin karsi tarafa geçiyor eğer gerçekten şüpheleniyorsan antivurusle tara yada en garanti format at bazı vurusler yakalanmıyor

0|0
    0|0
  • link boşver izlerse izlesinler

0|0
    0|0
  • önce temiz bir format sonra bir güzel firewall

0|0
    0|0
  • anlayamazsın.

0|0
    0|0
  • Anlayamazsın.Bilgisayar takip etmek öyle kolay bir iş değil.Gerçekten geçerli bir sebebin var mı takip edilmek için?

0|0
    0|0
  • Yerel diske C D format attır için rahatlasın

0|0
    0|0
  • O işler o kadar kolay değil ağdaki pcler dışında kolay ulaşamazlar.

0|0
    0|0
  • Msn den virüslü dosya yolladılar ve sende açtınsa izleniyosundur..

0|0
    0|0
  • :DD kuruyu bırak derım yada aykolu eroın ısımı yapıyon ızlıyolar senı mafyamısın :DD

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 1-superanti spyware tarzı cookie vs bulan bir program kur. bu yazdığım ücretsiz

2-antivirus le tara

3-ccleaner tarzı kaydı silen çerez temizleyen programla tara

4-modeme login yap şifreyi değiştir. (büyük küçük karakter sayı ve özel karakterli azami 8 haneli)

bunlardan sonra yiyosa izlesin. ;)

0|0
    0|0
  • Kasayı yan yatır.

0|2
    0|1
  • Anlamak bayağı zor.

0|0
    0|1
Yükleniyor...