Hollanda'yı 3-0 yendik benim gibi şok olan var mı?

Fatih terim sonunda maçı aldı siz neler söylemek istersiniz?

0|0
19|66

En İyi Erkek Görüşü

• Tarih bunu da yazacak.
    Biz TÜRKler bitti demeden hiçbir şey bitmez.

6|3
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Fatih Terim alır. çok güzel bir anımız var hatta başarılarıyla ilgili

4|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 65

• Maçın ilk dakikalarını gördükten sonra şok olmadım açıkçası. Bu kadar kötü bir Hollanda görmemiştim, herhalde bir daha bu kadar kötüsünü göremem, kimse göremez. İlk gol, ligimizde çok fazla yenilen gollerden "çıkarken kaptırılan toplar" dan geldi. İkinci gol ise, tamamen kaleci hatası, üçüncü gol de aynı şekilde. Açıkçası, bugün Hollanda hocası kartlarını çok yanlış oynattı. Forvet arkası bir oyuncuyu kanat, kanadı forvet arkası başlattı. Depay gibi hızlı bir oyuncuyu, sert ve savunma zafiyeti olan Caner yerine diğer kanatta kullandı. Sneijder forvet arkası oyuncusu değil, sol kanat oyuncusudur. Orijini orasıdır. Neyse ki, erken gol geldi ve yine Türk futbolunun gerçek yüzünü kapattı. Bu maç aldatıcı olmamalıdır. Hollanda tarihinin en kötü zamanlarını yaşıyor. Üstelik kalan iki maç da Çekler ve İzlandalılar ile. Bu maçlardaki tek avantaj, bu iki rakibinde turu garantilemesi nedeniyle rotasyon yapma ihtimalidir. Kaldı ki, Hollanda, Kazakistan ve Letonya maçlarını da kazanması kesin gözüyle bakılıyor.

Maça, oldukça ofansif bir kadroyla çıkan Fatih Terim'in şansı yine tuttu. Top nereye hepiniz hurra oraya. Dan dun oraya. Top sizdeyken coşkuyla ileriye.4-1-4-1,4-4-2... Bunlar klasik Terim taktikleri, hiç değişmez. Galatasaray'da tuttu, İtalya'da tutmadı, milli takımda ise dönem dönem tutuyor. Dua edelim ki, erken goller bulduk da, rakip demoralize oldu yoksa, hiçbir şekilde bu kaos futboluyla, Avrupa'nın hiçbir takımına üstünlük kuramazsınız. Beni maç öncesinde yanıltan Hollanda'nın bu kadar kötü olamayacağını düşünmemdi. Hatta 2-0 alırlar diye düşünüyordum. Ancak, görüyorum ki mutlak bir gol fırsatları bile yok. Persie ve Sneijder'in bileti kesilebilir.

Kazanım:Artık Süper Lig'deki diğer takımlar görmelidir ki, Sneijder'e ne kadar yakın oynarsanız o kadar etkisiz kalıyor. Persie'nin pas kanallarını kapatırsanız da Persie oyundan düşüyor. Aslında, ligimizdeki dünya yıldızı diye atfedilen oyunculara önlem almak için, Barcelona, Chelsea, Bayern olmanız gerekmiyor.

1|1
    0|0
  • Geçen hafta güzel futbolla bunun sinyalini verdik aslında anlayanlar için ama günü skoru konuşmak isteyenler yine saydırdı bu turnuvaya katılamasakta doğru yolda olduğumuzu düşünüyorum isme takılmamak lazım Terim olur Güneş olur Avcı olur önemli olan ayyıldız bugün galibiyetin sevincini grurla yaşayalım.

2|0
    0|0
  • Çok iyidi gercekten hak ettik

3|2
    0|0
  • şehit haberi gelene kadar yüzümüz maçtan dolayı gülüyordu.

1|0
    0|0
  • ben şok ben iptal :)

1|0
    0|0
  • Güzel macdı , ıddaa oynamadım ıyıkı oynamadım
    Ilk yarı 0 mac sonu 1 derdım.. Çok güzel oldu bu :)

1|0
    0|1
  • Başarı süreklilik gerektirir.. Biz o sürekliliği tarih boyunca yakalayamadık. Bunu başarı saymıyorum kısacası.

1|0
    0|0
  • neye yarar
    letonyayı yenmeliydi o zaman bir şansımız olurdu

1|0
    0|0
  • Ay ben sok

1|0
    0|0
  • Hollanda eskisi kadar iyi oynamıyor pek şaşırmadım. Bu şans keşke letonya maçında da yanımızda olsaydı. Herneyse inşAllah çıkarız bu gruptan.

1|0
    0|0
  • ben şok olmadım Hollanda şu an çok kötü durumda düşünsene geçen senelerde 10 maçta en az 9 galibiyet filan alıyorlardı ama herşeye rağmen iyi oynadık kazandık tebrik ediyorum.

1|0
    0|0
  • kuponu gösteriim istersen:)))
    imparatora inancım sonsuz...
    bu bitik hollandayı eze eze yenceğimizi biliyodum

1|0
    0|0
  • belliydi zaten alacağımız :)

1|0
    0|0
  • Türk ün gücü sahaya yansıdı bugün

1|1
    0|1
  • letonyayı yenemiyoz hollandayı farklı yeniyoz ne biçim takımız anlamadım ya :D

1|0
    0|0
    • bende anlamadım.

• Ama letonya sahaya top oynamak için değil oynatmamak için çıkıyor ve 5 li savunmayı delecek bir messimiz yok bu çok doğal.

• kız olarak futbol anlayışın belli
    aynen fatıh terım burak selcuk aldı macı hey allam :)

0|1
    1|1
  • Yoo biliyordum zaten kuponumu da yapmıştım paramla götümü silecem şimdi asfgıliiş

1|0
    0|0
  • maçı aldıda şu formda olan cenki kadroya alsaydı letonya maçında volkan şenin atamadığı 3 pozisyondan birini atardı enazından ve maçı koparırdık

1|0
    0|0
  • Maç başlamadan 1 0 a razıydım. 3 oldu. 4 istedik zaman yetmedi :D

1|1
    0|0
  • umrumda degilki.

0|0
    1|0
  • içime dogduda idda oynamadim lanet olsun

1|0
    0|0
  • ben şoq ben wefad

1|0
    0|0
  • en başından beridir kazanacağız diyordum.1-0 diye tahmin ediyordum ama 3-0 oldu hiç şaşırmadım çünkü hollanda aşırı formsuz şu an ve robben yok =))

1|0
    0|0
  • Dandik takımla berabere kalır hollanda gibi takıma hırs yapıp 3 atarlar. Şok olduk ama iyi oldu :D

1|0
    0|0
  • Hollanda eski hollanda degil ama helal olsun yine de

1|0
    0|0
  • 2 dk önce arkadaşıma; ben hiç sevinemiyorum gercek olduguna inanamıyorum dedim

1|0
    0|0
  • çok malca oynadı takımımız çok hata yaptık ama hollanda çok kötüydü

1|0
    0|0
  • ben beklemıyordum 3-0 sahane oldu istesek dahada atardık bence

1|0
    0|0
  • yeniceğimizi biliyodum
    hep şansa gol onlar bulmıcak ya bizde şansa 2 gol attık :D

1|1
    0|2
  • çook

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    35

Kızlar Ne Diyor 18

• Mac cok iyiydi top daha cok hollandadaydi ama turkiye gecen maca gore bu sefer golleri tuturdular

1|0
    0|0
  • Kardes ulkemizi tebrik ederiz :)

1|1
    0|0
  • Maç izlemedim😁

1|0
    0|0
  • Fatih terim almadi

0|1
    1|3
  • Yoo her zamanki gibi Türkün gücü.

1|0
    0|0
  • Allaha şükür. Letonyayı yenseydik iyiydi

1|0
    0|0
  • helalolsun :)

1|0
    0|0
  • Ilgim dışı

0|0
    1|0
  • TÜRKİYE'NİN GÜCÜ derim. Havadan uçtuk babamla. :D

1|1
    0|0
  • zora gelince farklı bile yenebiliyormuşuz kesinlikle ülkemizi doğru temsil ediyoruz.

1|0
    0|0
  • aynen bende şaşırdım hollandaya kesin yenilcez diye izlememiştim ama sonuca baktım ve şok oldum :D

1|0
    0|0
  • Letonya nın acısı çıktı

1|0
    0|0
  • Valla şaşırdım ilk başta ama kendini göstermeyi başardı milli takım helal olsun

1|0
    0|0
  • Babam yenicegimizi bütün gün söylemişti zaten sasirmadim😄

1|0
    0|0
  • Beklemiyordum açıkcası :D

1|0
    0|0
  • Mehter marşı çaldılar çok güzeldii✌

1|0
    0|0
  • hem de nası leonyayı yenememiştik şimdi yenince