Sevgilinizin bu mesajından ne anlarsınız?

arkadaşlar kısaca sevgiliniz koyu bi taraftar.. ve takımının formasını bi kıza alıcana söz veriyo değiştirice için takımını kendi formasını veriyo.. kızada kardeşim diyo ama mesajda kanka diye konuuyo ne anlarsınız ? sizde sevgilisiniz..

Güncellemeler:
ya arkadaşlar.. sevgilim bi kız için kardeim o ebnim diyo sürekli ama mesajını gördüm kanka diye konuşuyo.. koyu bi taaftar.. kıza söz vermiş sana forma alıcam diye alamamış kendisininkini yollamış siz olsanız napardınız :'(
arkadaşlar ben dalga geçin diye yazmadım ! Canınız saolsun Ama İnşallah başınıza gelmez .
hepinizden Allah razı olsun iyi geceler.

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgilimin kankası olamaz arkadaş, en azından karşı cinsi olamaz...

0|0
    0|0
    • bende bunu kastediyorum ve napıcam bilemyorum çok kötüyümm

• söylüyorum sonuç yok kendi arkadaşlarım bi kelime yazsa bana etmediği hakaret kalmıyo o yazınca ne olmuş bi mesaj attımsa dyo deliricemmm

• Delirme... Bu ilişkiyi bir gözden geçir... Senin ilişkin değilmiş gibi dışarıdan bakarak değerlendir... Yürümeyeceğine kanaat getirirsen kendine başka bir yol çizersin...

Erkekler Ne Diyor 14

• erkek kizi ister sevsin ister kanka olarak görsün rezil olmayı göze almaz. bu yüzden bn olsam bnde verirdim formayi. bu arada çocuk kızı kardeş ) kanka ) arkadaş ) dost ) sevgili hallerne sıralı bi şekilde sokmak istio yani galiba amacı sevgili olmak. ama kardesim dedigi birine çapa atmak yakisirmi bilemem

0|0
    0|0
  • tekmeyi basardım napim adamlar heyecan arıyor

0|0
    0|0
  • Kafamı karıştırdın Ayfer.

0|0
    0|0
  • asıl sen ne dıyorsun ?

0|0
    0|0
  • herşeye korkuyla yaklaşmayın

0|0
    0|0
  • altı üstü arkadaş neyi abartıyorsunuz bu kadar..

0|0
    0|0
  • senden de allah razı olsun ıyı geceler

0|0
    0|0
  • bence sız komple geızekalısınız bunu anladım

0|0
    0|0
    • ne demek istiyosun sen ya yorumunu seviyene göre yapmışsın saol ama kabak gbi bu kadar meydanda olmasaydı keşke

• gizlim saklım yok kardeş. sorunu okudugum da bu ne sacmalık dedım bu kadar olur yanı. genc yasta olabılırsın ama cocuk beyınlı olma gelıstırın kendınızı bıraz

• Ben cok embesilim heralde derim kendime

0|0
    0|0
  • sakın ol hersey yolunda

0|0
    0|0
  • sevgilisiysem bi şey anlamam.

0|0
    0|0
  • oturup sevgilinle konuş bu konuyu. çözüm yolu ara. çünkü kanka ayağı pek iyi değil, bi kızla bir erkeğin kardeş ayağı falan zaten yalan dolan

0|0
    0|0
  • konuyu değil, seni anlamakta güçlük çektim ben. sanırım çok üzgünsün. düzeldikten sonra tekrardan yaz. böyle anlaşılmıyor bişe

0|0
    0|0
  • Ne diyon annem sen ya?

Gece gece kafa açtın ha.

0|0
    0|0
    • kafamız hayrolsun :)

• Sevgilinin yerinde olsam sevgilimi bırakır o hatunu kafalamaya çalışırdım. Sevgilim biraz malmış sanırım.

• Kelime esprisi çok tehlikeli.

Kızlar Ne Diyor 4

• Valla yorumu okuyunca kötü niyet gelmedi aklıma.Açıkçası maç denince akan sular duruyor ve hele ki takıma taraftar kazanmak söz konusuysa akan sular durur erkek için.Hele ki forma yaa ne büyük gururlanmıştır şimdi o :))

0|0
    0|0
    • sen istermiydin tenine bile dokunmadığın sevgilinin formasını bi başkası gysin ?

• ooo hoo sen uçmuşsun kusura bakma.

• Hiç bir şey yapmam.Birde soruyu güncellemişsin sakin ol be kızım.Senin ki hüsnü kuruntu

0|0
    0|0
  • hiçbirşey anlamadım :/

0|0
    0|0
  • Gene bir osuruk vakası.

0|0
    0|0
Yükleniyor...