Barfiks neden çekemiyorum?

Kol kaslarim güçlü omuz kaslarim da fena sayılmaz ama barfiks çekemiyorum. Sebebi nedir sizce? Hangi kaslarımı çalıştırmam gerek. Ya da hangi hareketleri /egzersizleri yapmalıyım?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Barfix daha çok sırt kaslarıyla alakalı. Hemen çekemezsin zaten bilmiyorum sporla uğrasıyor musun. Demirin altına boyuna göre Tabure falan koyup ayak parmak uçlarında yapıp zamanla kendini geliştirirsin. Ayrıca kiloluysan da çekmen zor olur. Ben de zamanında hiç çekemezdim zamanla zıplayarak çekmeye basladım. Asılı kalmayı öğrendim baslarda 10 kg verdikten sonra simdi 5 tane çekiyorum.

1|0
    0|0
    • Evet düzenli olarak spor yapıyorum. Boyumun bayagi üstündeydi. Asılı kalıp karin hareketlerini de yapıyorum ama barfiks olmuyor bir tek. Kilolu değilim 49

• Ziplayarak oluyor da normal tutunarak olmuyor

• Tamam işte ben de bu şekilde alıştım. Zıplama şiddetini zamanla azaltıp kaslara ağırlık verirsin sabır istiyor biraz gelişimi uzun sürebilir

Erkekler Ne Diyor 6

• Kanat kasların gelişmemiş ise koldaki pazu ile yapılacak şey değil barfiks. Birde ters çekerek başla düz çekmeye hiç çalışma bile.

1|0
    0|0
    • Peki geliştirmek için ne yapabilirim?

• Şınav çek bol bol. Mekik karını geliştirir şınav arka kelebeklere kadar vurur, dumbell kullanma ama full şınav çek.

• Tamam Teşekkürler

• Çekmeye çalış.
    Ben sporu bırakmama rağmen 10 tane çekiyorum

1|0
    0|0
  • Sırt kasları da kol kadar önemlidir. Ayrıca karın kasların ne kadar güçlüyse o kadar az savrulursun ve güç kaybetmezsin

1|0
    0|0
  • ben bile zor çekiyorum kolay değil çok zor ama çok faydalı

1|0
    0|0
  • Siz cekmeyin zaten, kanat size yakismiyor

1|0
    0|0
  • Kolların güçsüz.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sirt kaslarinin guclu olmasi lazim bende hic cekemiyodum cekmeye calistikca ve sirt hareketlerini yaptikca daha rahat cekmeye basladim

1|0
    0|0
Yükleniyor...