Milli maçlar neden konya' da yapılıyor?

milli maçlar neden konya' da yapılıyor?
milli maçlar neden konya' da yapılıyor?

Güncellemeler:
neyse cevabı google' dan aldım. 2014' te 20 ülkeden 32 stadyum arasında ilk 5' e girmiş.

0|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• Milli takımın kadrosuna bakarsan özellikle orta saha ve forvet oyuncularının (hem as hem yedek) yıldız oyuncular olduğunu görebilirsin. Yıldız oyunculardan daha iyi verim almak için bazı tercihler yapmak gerekir öncelikle çok iyi bir stad olmalı, seyirci atmosferi çok iyi olmalı, sahanın zemini mükemmel olmalı (bunlar yıldız oyuncu kadife ayaklı milyonlarca dolarlık adamlar kalkıp dandik zeminde oynatmaya kalkışamazsın). Neden bu ayrıntılar çok önemli? çünkü galip gelmekten başka çare yok hem letonya hem hollanda maçları için. Galip gelmek istiyorsan yıldız oyuncularının bütün ihtiyaçlarını yerine getirip "sahne artık sizin" rahatını güvenini konforunu huzurunu vermen lazım. Yine Allah'tan Hollanda gitti İzlanda'ya yenildi de bu sayede Letonya'yı yenemediğimiz halde Hollanda'yı yenersek şansımız olmuş oldu.

1|0
    0|0
    • @kurugöt güncelleme de kendi doğrunu paylaşmışsın zaten umarım benim cevabım senin doğruna yakın bir cevaptır

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü orası Mevlana Şehri=/
    Fena salladım fkdj

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Gerekli milli takim seyircisi ruhunu yakalamak icin. İstanbul'da kulup taraftarligi bunun onune gectigi icin, milli takimi tv de seyredebilen anadolu insaninin ayagina goturdukleri icin , oradaki bolge halkida kacirilmayacak firsat gozu ile bakip maca gidiyor butun isini birakip o gun..

0|0
    0|0
    • cevabı bulmuştum googleda. güncellemede var. teşekkür ettim yine de. ;)

• Soruyu senin sordugunu simdi farkettim. Nasil kafa l*n bu..

• Gayet iyi stat ve milli ruhu iyi yansitilacagi inanıldığı için

0|0
    0|0
  • sen cevabını almışsın bende Xper alayım

1|0
    0|0
  • Yeni yapılan bir stad var, baktılar büyük takım taraftarlarıyla bir b*k olmuyor bari Anadolu'da oynayalım dediler.

0|1
    0|0
  • mevlananın şehri oldu için asadsds

0|0
    0|0
  • stadın güzelliği ile bir alakası yok. oranın insanları da milli takımı görebilsin, şehirler arasında adalet olsun falan maksadıyla oraya vermişler maçı

0|0
    0|0
  • orlardaki taraftarlar izlesin diye

0|0
    0|0
  • Stat güzel çünkü 😊

1|0
    0|0
  • Çünkü Konya Mevlana Şehridir !

0|0
    0|0
  • Zaman zaman Anadolu'da oynatılmasının sebebi oradaki taraftarında canlı olarak izleyebilmesi.

0|0
    0|0
  • başbakan konyalı ,

0|0
    0|0
  • sallıyor bunlar inanma stad yeni açıldı sadece konyada değil her yerde tek tek maç yapılır çok önemli bir maç olsa bizim arena stadında oynarlar

0|0
    0|0
  • Konya seyircisi gerçekten çok iyi.. Tebrk etmek lazım hep orda duzenlensin çok iyi sahip çıkıyorlar milli takımımıza

0|0
    0|0
  • İstanbul da milli ruh yok.

0|0
    0|0
  • ne yanı benim yatak tamı mac yapılsın , bana zor yetio zati

0|0
    0|0
  • Kurugot seni. Oraya cok tarafyar geliyo bir de burada olay cikiyor bazen

0|0
    0|0
  • çünküüüü, aradıklarında gonyaaaaaaa yolundayımmmm gonnnnyaaaaaaaa diyebilmek için

0|0
    0|0
  • tercih meselesi

0|0
    0|0
  • ahmet hoca (davutoglu) duası için

0|0
    0|0
  • Niye yapılsın?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• uğurlu gelirde belki kazanırız hesabı

0|0
    0|0
  • sadece statyum degil taraftar ateşli hiç küfür olmuyor İstanbul'da brezilya maçında neymarın top ayagına geldiginde alkışlayıp bizimkilere geldiginde küfür edildigi maçı hatırlıyorum ben

0|0
    0|0
  • Kutsal stat

0|0
    0|0
Yükleniyor...