Gerçekten kendimi öküz gibi hissediyorum artık?

boyum 1.80 kilo 95 i geçti ve artık çok rahatsızım sevgilime soruyorum sadece göbeğini eritsen yeter diyor hevesleniyorum zayıflayayım diye yagrın baslıcam ıyrm yagrn oluyor ama ben fos geciyor istek nasıl hırslanmalıyım gercekten cok rahatsız olmaya baslaım kendımden ınsan içine cıkmak istemiyorum aşırı kilolu urmuyorum ama herkul gibisin diyorlar iriyim cok ciddi şekilde yardımcı oluesanız sevinirim lütfen

0|0
10|13

En İyi Kız Görüşü

• önce bir diyatisyene git sprola beraber kılo ver yoksa vucudun sarkma yapar..

zayıfasan at gıbı kız olursun kızım ha gayret vala kendını zayıf düşün böyle :)

1|0
    0|0
    • saol vallaya ne guzl soyledn

• tesekür ederim..:)

yaparsın vala bence herkes yapıyor.. olmadı dukan diyetı yap 5 gün atak süresi sanırım o bile kaç kılo verdırıyor..

Erkekler Ne Diyor 13

• bak ınsan vucudu gunde 2000 kalorı mı ne yakarms ortalama sen 1400 1500 kalorılık yemek ye bır ıde spor yap bu ıs tamamdır. ekmegı azalt yagdan kurtul ben 95 kılo ıdım en son ac karnına 75.96 yı felan gordm yanı 76 gobeklı felandım hatta dun arkadasım senı boyle gorecegım aklıma gelmezdı felan dedı.

1|0
    0|0
    • aaa ne guzl anlatrmsn nasıl basrdgnı

• Yemekten kısıyorsun spor yapuıyorsun oluyor =) azimli ol zaten ılk bırkac kılo verdıgnı gorunce ozguvenın oturuyor devam edıyorsun.

Detaylı olarak sunları soyleyeblrm

akşam 10 da yatıyorsan 7 den sonra hıcbırsey yeme
      gunluk 2 saat kadar spor yapabılır mısın?
      bır anda ekmegı felan kesme eğer sabah yarım ekmek felan yıyıyorsan bunu bıor dılıme dusur ceyrekten daha az ye yanı yagdan uzak dur yumurta tuketıyor ısen sarısını tuketme yeşil çayı gunde 2 bardak felan ıc ara ogun olarka metabolızmayı hızlandırır bu sekılde ıstersen duzenlı olarak mesaj atabılrsn olabldgnce yardımcı olmaya morel vermeye calısırm gercı sıteyı aktıf kullanan bırı degılm ya neyse

• tesekkur ederm atarm bilgilendrrsn

• Giz benim 7 cm kisa modelimsin maşallah :D

1|0
    0|0
  • İrade ve azim olmak zorunda. Seni motive edicek bir şey olmak zorunda. Bu üç şeyi kendinde bulabilirsen zayıflamak için gerekli en önemli adımı atarsın

1|0
    0|0
  • oha ben senin yerinde olsam evden dışarı çıkamam vicdan azabından su bile içemem

0|0
    0|0
    • insan ol biraz yardım ıstyrz iste

• hmm tamam ne işe yaryo

• kilo vermeye yardımcı bişey işte her sabah yumurta haşla onu ye akşam 6 dan sonra hiçbişey yemiyceksin sürekli olarak spor hareket ve plates yapacaksın

• halledersin bence yavaş yavaş zaten birdn birşey başaramasın bunu sende biliyorsun

1|0
    0|0
  • Senin Tam 15 Kilo Fazlan Var Kızım İstersen Verirsin.. Bende 1.85 Boy 85 Kiloyum

0|0
    0|0
  • Kardiyo yap bacım çözümü olmayan şey yok

0|0
    0|0
  • Başkası için değil kendin için zayıflazayıfla. Önce kendine saygı duymalısın.

0|0
    0|0
  • zayıfla

0|0
    0|0
  • 1.80 boy 95 kilo? Sevgilin basketbolcumu ki?

0|0
    0|0
  • 1.80 boy varmış zayıflasan bir

0|0
    0|0
  • Sevgilinle güreşseniz kim yener sence :)

0|0
    0|0
  • Maşallah diyim çok kilolusun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• 80 kilo olsan yeter. bunu böylememmin nedeni normalde kızlara 170 isen 60 ol. 180 isen 70 ol derler ideal olan orantılı olan buymuş
    Ama sen uzunsun ya kilo verirsin istemen yeterli.

1|0
    0|0
  • yalnız boy gayet iyi

1|0
    0|0
  • oha 95 harbi fazlaymış. sıkı bir diyete girmen ve spor yapman lazım kilo verdiğinde sarkmamak için.

0|0
    0|0
  • Ya senin 1.80 boyun varda 95 kilosun
    Ben 1.63tum 95 kiloydum gecen sene
    3 ayda 75 kiloya kadar dustum
    Beline strec bagla ve surekli yuru ayrica ekmegi kes
    Ve bitki caylari ic bir de imkanin varsa yuz

0|0
    0|0
    • belime strec baglasam ne faydası olcak ve hangı cayları içmwem gerekıyor ve masallah sana uc ayda nasıl verdın o kadar

• Sadece yesil cay ictim
      Yuruyuse strecle gidiceksin aksamlari yarim saat yurusen yeter bir de yuzdem fast food disinda herseyi de yedim

• hmm tamm tesekkur ettm

• hahaha takma bence sağlık olsuun

1|0
    0|0
  • çok fazla bence dış görünüşten önce sağlığın için çok kötü bir durum olusturabilir. en azından bir 20 kilo vermek rahatlamanı sağlar.

1|0
    0|0
  • azcık azimli ol azimli

0|0
    0|0
  • Hırs yapmıyorsun. Azimli değilsin. Herşey beyinde başlıyor. 👌

0|0
    0|0
  • maşallah

0|0
    0|0
Yükleniyor...