Hoşlandığın ve sevdiğin insanın yanındaki hal ve davranışların nasıl olur?

Arkadaşlar bir bende mi var bu acaba sizde de var mı?

normalde diğer kızların yanında gayet iyi ve rahatım diğer ortamlarda da aynı şekilde ama o kızın yanında bana bir şeyler oluyor bir gariplik... bazen sus pus oluyorum yanii bazen bir acayip şaşırmışlık duygusu gibi...

Güncellemeler:
Teşekkürler arkadaşlar sizden ricam lütfen soruma tam puan verirmisiniz söz bende sizin sorunuza tam puan vericem :)) biraz geç oldu ama k. bakmayın artık

bu soruyudamı gizli sormuşum heyy Allahhımmm

0|1
47|45

En İyi Kız Görüşü

• Hoşlanıyorsan tabiki de böyle hissetmemen garip olurdu. O kızın, sen için farklılığı nerde kalırdı?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 46

• düşünerek konuşmaya çalışınca saçmalıyor insan; bazen koyverip gitmesini beklemek lazım.

1|1
    0|0
  • bende de oluyo :( genelde saçmalıyorum istemeden, rezil olmamak için onun olduğu ortamlardan gidiyorum bazen. ya da dilim tutuluyo sanki hiç bi şey diyemiyorum

0|1
    0|0
  • ne kadar geveze olsamda konuşamam. kalbim yerinden çıkar. yanında kesinlikle bir şey yemek istemem :D. gözlerimi ondan ayırmam. sadece dinlerim. bir şey yapıyorsam elim titrer. bir ara ağzımı bile açmadığımı ve susluktan öleceğimi farketmemişim eve gelince anladım ve inanırmısın su boğazımdan gitmedi. o derece yani. kısacası saçmalıyorum ve afallıyorum. kendim olmaktan çıkıyorum :D

1|2
    0|0
    • yaa arkadaşım bak yorumlarıma bakmışssan hep yazarım kızda olması mükemmel birşey bence çok gurur verici birşey bir erkek için vede benim için ama erkekte olduğu zaman çok itici oluyor kızların hoşuna gitmiyor gitmezde yaniii

• benim hoşuma gider valla. ama bi şartla duygularını bana açıkça söylicek.

• bilmiyorum inşallah ona itici gelmemiştir bu

• kalbim gümgüm sesler çıkarıyor

0|1
    0|0
  • bu sadece sende olmuyor. bazen bende de oluyor. heyecanlasiyorduruz. daha dikkatli oluyoruz. sankiherseyi asiri inceliyoruz falan. baska davraniyoruz, buna da hakim olamiyoruz. bu duruma. hata ya da guluneceksey yapmamak icin caba yapiyoruz. bu elimizde olmuyan sey ve o yuzden bize tuaf geliyor. sanki biz kendimiz degiliz. hoslanmak ve sevmek cok guzeldir. en guzeli de eger karsilikliysa. yoksa bence anlami yoktur. sana kolay gelsin ve basarilar diliyorum.

0|0
    0|0
    • ona güven verdiğimi biliyorum karşılık var gibi görünüyor ama erkekte olması kötü be arkadaşım

• ben hiç rahat davranamıyorum ya..kendim olamıyorum bi kendim olsam sevicek biliyorum ama kasıyorum utanıyorum konuşamıyorum felan.sırıtıyorum felan.evlerden ırak.

0|2
    0|0
    • bayan için sorun değil arkadaşım asıl erkek için sorun oluyor bu düşünsene karşında öyle bir erkek olduğunu ben kendimi tanıyamıyorum

• benim içinde sorun oldu Valla ama evet erkekler için daha önemli olduğu doğrudur:)

• işte onu söylüyorum bende acaba her bayan hoş karşılarmı bunu anlayışla karşılarmı yaniii hanii bayan benim tipimi huyumu beğenmişsse vede ona güven vermişssem...

• Kızarırım utanırım bi değişik olurum normalde deli doluyum laflarımı incelikle söylerim çok yapmacık olurum evlenmeye hazır kız tipi gibi çok değişirim ama biraz alışınca kasmamam gerektiğini anlarım doğal davranırım yani sen ondan hoşlanıyorsun en doğal şey yaptığın onu gözünde büyütmüşsün senin için diğerlerinden farkılı tabi değişik davranıcaksın bazen kelimeleri söyleyemediğin olacak bazen elin ayağın titriycek bu da aşık olamanın en güzel tarafı :)

0|1
    0|0
    • bayanda olması benim kendi görüşüme göre vede bütün erkeklere göre çok gurur veriici ve mükemmel birşeydir...

fakat erkekte çok itici oluyor bu durum karşındaki bayan onu kaldıramadığını düşünür benim yanımda rahat değilse benimle beraberde olmak istemez... ilk intabada böyle bir izlenim verdim onun gözüne inşallah itici olmamıştır

• daha rahat olmaya çalış biraz sakinlemeye çalış unutma onu gözünde ne kadar yüceltirsen o kadar yaklaşamazsın ona oda senin gibi insan yani kolları bacakları olan sıradan davran anlaştığınız da zaten heyecanın gidecek emin ol kasma :D

• zaten benim taktığım nokta onun yanında sempatikliğimin ve konuşmalarımla etkileyebilmem ortaya çıkmıyor.

her geçen gün azalıyor bu zaten geçen görüşmemizde de hemen hemen hiç olmadı

• o herkeste olmaz ama bazılarında sende de olduğu gibi bu tip davranışlar belirginleşir ve kızda senin ondan hoşlandığını ya kesin anlar ya da kesin anlamaz :D

1|1
    0|0
    • anlamıştır bence kesin olarak halimiz de ortada.. dışarıdan bir bayan veya erkek arkadaşımı getireyim inan bana varya şaşar kalır bu senmisin diye

• bence erkeklerde de çok tatlı duruyor şahsen ben öyle erkeklerden hoşlanırdım

• senin erkek arkadşında öyle mi peki ? ama kız onun yanında güvende olmak ister

• icime öküz oturmus gibi :D

2|2
    0|0
  • pakistan maymununa dönerim !

1|4
    0|1
    • bayanda neysede erkekte çok itici görüyor kızlar erkeklere Allah kolaylık versin ilk defa bu kadarını yaşıyorum çok kötü genel olarak hayatımada yansıyor

• işte böyle bişey

• Hahha, harika bir cevap, bu kadar mı kısa ve net anlatılır. Merak ettim diğer yorumlarına da bakacağım.

• Sadece bir kızın yanında öyleysen, o kıza aşık olma ihtimalin yüksek.

0|2
    0|0
    • aynen yaa daha öncede aşık olduğum ve hoşlandığım kızların yanında bu kadarı olmamıştı şakınlıklar içerisindeyim vede bu hayatımada yansıyor...

• birde kız yeni sevgilisinden ayrılmış faceine baktım 3 hafta önce eklemiştim çocuk faceinde hala vede paylaşımlarının altında aşk sözleri makaleleri felan resiminin altındaki yorumda hatunuma bak benim felan hala duruyor o diğerlerini şimdi kaldırmış face ten

• Hayırlısı o zaman :)

• hoşlandığım kişi olunca ben utanıyorum ya bazen saçmalarım.

1|1
    0|0
  • ben çok doğalım doğal olmak her zaman iyidir bir sey yiyorsam agzımın içini ona gösterebilirim bile :D

0|1
    0|0
    • bende böyle diyordum işte ilk dfefa bu kadar ı oluyor erkekte itici oluyor bu durum düşünsene karşında öyle bir erkek olduğunu

bu arada yemenin ayıbı olmaz

• Ben acayip rahatım.Nedendir bilmem.Snki benim her halimi biliyor,senelerce birbirimizi tanıyormusuz gibi.

1|1
    0|0
    • bende öyle diyordum ama şuan durumumdan dolayı şaşkınlık içerisindeyim..

• Hım .Valla kardes bazen utanmalar oluyor .Ama şimdi bendede durum bu.

• erkekte olması çok itici gelir bayanlara fakat fırsatları değerlendirmekte lazım birde kız beni pasif gördüyse iş tamamdır o ilk intiba aklına takılır durur

• rahat davranmaya çalışıyorum:)) normal insanlar gibi.

0|1
    0|0
  • kişilik bozukluğudur bu kasma bence senden üstün değil sonuçta

1|1
    0|0
    • ilk defa bu kadarı oluyor insan kafaya takıyor ister istemez hayatımada genel olarak yansıyor

• bende de oluyo ama hep yanlış anlaşılıyorum :) o yüzden sakin olmaya ve normal davranmaya dikkat ediyorum :)

0|1
    0|0
    • nasıl yapıcazki arkadaşım yanii erkekte olması apayrı birşey bayanlara itici gelir yanii erkeğin yanında sahiplenmesini korumasını ister..

• ama sen gizli kullanıcısın :) ekle diyorum :) msn ver istersen ordan konuşuruz

• tamam ekledim heee biraz dalmışım k.bkma

• önce saçmalamalar başlıyor cümleyi karıştırıyorsun genelde :) detaylı bi incelemeden sonra konuşmak aklına geliyor ama ne diyeceğini unutuyorsun :) garip çoook garip

0|1
    0|0
  • ben genelde gülümserim.. çok konuşmamaya dikkat et.. gözlerin ve bakışlarınla onu etkile zaten anlar senin ondan hoşlandığını :)

0|1
    0|0
  • normal evde oturduğum gibi :D

0|1
    0|0
  • İnsanlar genelde daha mantıklı olmak istedikleri kişilerin yanında saçmalarlarmış.Sen bence sakin ol zaten o kızı sevdiğin için o durumdasın :)

0|1
    0|0
  • Evet bu aslında herkese olan bir şey ne yapacağını bilemezsin filan mesela ben ESKİDEN aşık olduğum kişinin karşısında konuşamazdım bile o bana nasılsın derdi bende sanki üniversite sınavı sorusu sorulmuş gibi kalırdım öyle

0|1
    0|0
    • Erkekte olması sorun yaratıyor ışte

• işte gerçekten aşıksın kıza

• ama bence o bunu hissediyor arkadaşım

neden böyle yaptım hiç anlamadım ama kendimde de değilim yanii iştah felan hiç bir şey yok daha yeni yeni kendime geliyorum

kesin kaybettim onun gözünde yemeğe gitmemekle...

• bnde sevdiğimn yanında donup kalıyorum sus pus oluyrm kızarıyorum :))

0|1
    0|1
  • kızarır ve saçmalarım :)

1|1
    0|0
    • bayanda olması çok güzel bir şey bnun benim ve erkeklerin görüşüne göre ama erkekte olmasına bayanlar çok itici bakıyor

• yoo güvenle alakası yok bence onunda heyecanlandığını görmek çok hoş

• kız kim bilir ne hisseder gariplik şu bu yanii inşallah kendime gelirim..

• Çünkü hoşlanıyorsun, heyecanlanıyorsun daha doğru heyecanlandırıyor seni.

0|2
    0|1
    • heyecan yok inan bana şuan öyle bir şey söz konusu değil

• yoo, hoşuna bile gidebilir..

• ama ona güven verdiğimi çok iyi biliyorum

ama kendimi gösteremiyorum tam...

• başta bir garip oluyor insan sanki ne diyeceğini bilmiyor falan ama alışıyor sonra

0|1
    0|0
  • bazen ben gibi bazen başkası gibi değişken oluyo malesef

0|1
    0|0
    • arkadaşım erkekte olmasını nasıl karşılarsın peki ?

• bence normal galiba çok seviyorsunondan öyle oluyor.aşıksın hatta yolun açık olsun

• bnde ilk iki gün ööle sonra o hemcinsimmiş gibi devam

0|1
    0|0
  • heyecanlı sus pus, bazende dırdırcı

0|1
    0|0
  • onla daha önce çok konuşmadığın için olur eğer biraz daha çok vakit geçirirsen alışırsın :)

0|1
    0|0
    • ilk başta konuşsaydık bunlar hiç olmayacaktı kurs harem selamlık gibiydi il başlarda daha yeni yeni kaynaşıyoruz

• merak etme alışırsın şimdi bunlarla boşu boşuna karıştırma kafanı düzelir :)

• inşallah öyle olur itici gelmem ona ..

• Kızlar Devam
    16

Erkekler Ne Diyor 45

• Onu kaybetmekten korkuyor musun?

Onun, sen hakkında yanlış fikirlere kapılmasından?

Seni yanlış anlamasından korkuyor musun?

Cevap evet ise Aşk dedim gitti.

1|1
    0|0
    • hayır 3 ünede ne korkum var neden başka birşeyim sadece anlattığım gibi garip birşey bu arkadaşın yanında böyle oluyorum anlamıyorum

• Bilemedim :/

• o çok olur kardeş çünki gerçek seviyorsun. ama mesela kızla yeni çıkıyonuzdur aradan bi 5 ay geçtikten sonra çok samimi ve rahat olursun hiç kafana takma bak bendede şöyle olur ona bişey demeden önce bir lafı düşünürsün arada utanırsın felan olur öyle şeyler kafana takma zaman herşeyi göserecektir.

0|1
    0|0
    • birader kötü bir durum erkekte olması özellikle itici gelir kızlara...

• Sadece sana özgü bir durum değil bu. Kişi ilgi gösterdiği, değer verdiği, sevdiği ya da aşık olduğu insanın yanında davranışlarını ve tavırlarını kontrol edemez. Zaten başka türlüsünün olması beklenmez ilişkilerde. Çünkü birliktelikte plan program ya da kontrol deliliği yoktur olmamalı da... Aksi halde onun adı farklı birşey olur.

Bir de, kişi kendini kontrol etmeye çalıştıkça daha çok zorlanmaya başladığını farketmeye başlıyor. Mesela ellerin mi titriyor, sen elinin titrememesi için çabalarsan daha çok titrer, konuşurken hafif hafif kekelemeye mi başladın dizginlemeye çalışma kendini, akışına bırak önemseme herşey kendiliğinden daha rahat bir hal alacaktır...

0|1
    0|0
    • yok el titremesi kekelemeler felan yanii sadece takttığım konu onun yanında sempatikliğim ortaya çıkmıyor konuşmalarımla etkileyemiyorum yanii yaa kızlar birde erkekte böyle bir şey olmasına itici gözle bakıyor birde kendime şaşırıyorum bu kadarı ilk defa oluyor

• senden beterim ben başka biride onun yanında bana bişi soran oluyo bn kısa cevap lar veriyrm hı evet doğrudur gibi başka bişi ağzımdan cıkamıyor bzn ellerim titriyor heycandan bzn böle sanki soğuk bi hava varmış gibi üşüyrm:) insan halden hale giriyor mahfoluyrm onn için hemen uzaklaşıyrm ordan:;;)) ama en çk yakın olmak istediğin kişi :( insan konuşmayınca cekiniyr.s

1|1
    0|0
  • bazen konuşacak konu bulamazsın,kalbin küt küt atar,yanımdan hiç ayrılmasın istersin...onu kırmaktan incitmekten korkarsın...

2|2
    0|0
  • ben konusamiyordum :D bazen mesaj atiyordu, bende hemen ardindan ariyordum, telefonuma cavap verince aloo diye ben tikanim kaliyordum yada kekeliyordum, oda buna cok guliyordu :D

3|1
    0|0
    • bayana itici gelir harbiden bu durum yanii kendime şaşırıyorum hocam bir gör normalde ben insanlarla çabuk kaynaşan biriyim..

• inşallah ta yanii ya çok belli ettiğimi sanmıyorum ama ne bileyim inşallah itici gelmeyiz kıza

• yok kares itici gelmesin mmerak ettme zaman la alisrsin, aslinda bu onlarin hosuna gidiyor, ama gotleri de cabuk kalkiyor, itici ney gelmesin sen s1kma canini

• Diğer kızlardan bir beklentin olmadığı için rahatsın, hoşlandığın kızın yanında bir beklentin oluyor. "Düşündüğüm gibi mutlu olur muyum olmaz mıyım? Cidden uygun muyuz değil miyiz?" sorusu aklını tırmalar durur, rahatsızlık veren şey bu. Ama çok tatlı bir rahatsızlık

1|1
    0|0
    • işte dediğinde doğruda herşeydfen önce rahatlık lazım onun yanında aksi takdirde kızada itici gelir bu durum aslında dedğin şeyler oluyor birde kız yeni sevgilisinden ayrılmış

• ya ben utanırım galiba sağa sola yukarı falan bakarım.salak gibi görünürüm sanırım:)) insan rahat olamz bir süre ya.ama bazı şeyler aşıldığı zaman inan bana o en rahat ettiğin yer olur.onun yanında okadar rahat hissedersinki kendini başklarının yanında yapamcağın seyleri sevdiğinin yanında yaparsınn:))

1|1
    0|0
    • aynen yaa aklım gitti resmen birader dışarıdan arkadaşımı getireyim kızları veya erkeklerii

inan bana bu senmisin diye vururlar beniii

ne sempatikliğim ortaya çıkıyor nede konuşmalarımla etkileyebiliiyorum en çok takıldığımda bu işte..

• akışına bırak hacı.giderse ona yapacak bişey yok.giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir. bırak gitsin dönerse senindir dönmesse zaten hiç seni sevmemiştir.şaka şaka.takma kafaya.bitirmiştir onu.hem sen onun içinsığınacağı güvenli bir limansın .bırak demir atsın sana..

• benim halimde ortada işte daha önce hoşlandığım aşık olduğum kızların yanında hiç bu kadarı olmamıştı

• kişiye göre değişir hanımefendi biriyse düzgün yaklaşırım değer veririm diğer türlü son derece rahat umursamam.

1|1
    0|0
  • Heyecan oluyor tabi. Hoşlandığım kişiyle ilk defa sinemaya gitme meselesi hele :) Yok ilk dokunmalar yok ilk öpücük falan. Kalp yerinden oynuyor bi yandan da derin düşüncelerle beynime telkin veriyorum kalp atışını yavaşlatsın diye :) Her şeyin ilkiyle sonu zor demezler mi işte. Sorduğun soru genel olarak hoşlanmak olduğu için söyle söyleyebilirim; ben bir yerden sonra heyecan yapmam artık alışma durumu :)

1|0
    0|0
    • ya ben varya onun yanındayken böyle onu öpesim geliyor dudaklarına yapışasım geliyor her geçen gün azalıyor heyecan birde sus pus oluyorum onun yanında sempatikliğim ortaya çıkmıyor kendimi iyi anlatamıyorum en çokta takıldığım bu

birde geçen bir gece oldu gece berbattı erkenden kalktılar ben masanın diğer tarafındaydım kız k.bakma yaa dedi bende olsun boşver öneml değil dedim yemeğe gidiyorlardı benide çağırdılar gitmedim mesala çok garip olduğunu biliyorum iştah miştan hiç birşey yok hepsi

• İlgi ister, elde edince sıkılır. Bence "Sizin yemeğiniz beni ilgilendirmiyor." imajı vermek iyi olmuş. Bi de bir yakınımın sözü var, " Gerekirse git tuvalete mastürbasyon yap ama kadına yalvarma! "

• vallahi surat yapmasında bana

• Hıımmm yani elin ayağın biribirine dolanıyo Kala kalıyorsun öyle demek. Galiba senin o kıza karşı özgüven sıkıntın var. Bir hareketinden dolayı senin hakkında olumsuz düşüneceğini sandığın için Mükemmel davranmak istiyorsun, ancak onun mükemmel avranış ayarını veya beklentisini bilmiyorsun. Yapacak bişi yok. Zamana bıraak.

1|0
    0|0
    • o kadar olmuyor arkadaşım benim tek sorunumu onun yanında sempatik olamıyorum konuşmalarımla etkileyemiyorum...

• yerine göre konuşurum zaten yanii konuşmalarımla etkileyemiyorum sempatikliğim ortaya çıkmıyor..

• Hoşlandığım birinin yanında heyecanlanmak güzel bir duygu bence keşke ben de yine yaşayabilsem o duyguları

1|1
    0|0
    • neresi güzel hocam resmen özgüven çöküntüsü yaşıyorssun yaa ne konuşmalarımla etkileyebiliyorum nede sempatikliğim ortaya çıkıyor kendime hayret ediyorum birde bu durum genel olarak hayatımada yansıyor

• Kekelemek, saçmalamak, elini kolunu kontrol edememek, aptal aptal siritmak, üzülmek, sasirmak, çisi gelmek, dili tutulmak, alkol istemek, fondip yapmak, sarki söylemek, yolda onu düsünürken tökezlemek, dolmusta onu düsünüp parayi vermeyi unutmak, televizyon seyrederken dalip gitmek, aglamak, dikkatini çekmek için türlü sebeklikler yapmak, derste kafasina çignenmis kagitlari rottringden* tüftüf yapip atmak, karni agrimak... iç çekmek böyleyseniz teşhis AŞK üzgünüz başımız sağolsun :)

1|1
    0|0
    • Erkekte olunca olmuyor yanı itici geliyor bayanlara ama kendimi tanıyamıyorum bunun yanında

• Hiç sorma hoşlandığım kıişini yanıda bir terleme basıyor ki görmelisin vede türkçeyi yeni öğrenen çocuk gibi oluyorum.

2|1
    0|0
  • ya çok lakayit davranır dikatini çekmeye çalışırım yada etkileyici olmaya çalşırken ağzımı bile açamam çünkü onun önünde benim sözlerimin anlamsız kalmasından korkarım

2|1
    0|0
  • ağızım kuruyordu benimde ya tepkiyordum filan utangaçlıktan oluyor zamanla samimi olunca geçiyor emin ol ;)

1|1
    0|0
  • ayni benim gibi

1|1
    0|0
  • Onlara göre değişmez hal ve davranışlarım. O anki ya da o zamanlardaki ruh durumuma bağlı.

1|1
    0|0
  • walla bn onn yanında konuşamam dilim tutulur :)

2|1
    0|0
  • ben rahat oluyorum ben degil bayan heyecanlansın şaşırsın ben yeni tanıştıgım biri bile olsa 10yıldır tanıyormuşcasına rahat olurum :))

1|1
    0|0
    • bende öyle diyordum iştee böyle bir etki olunca inan bana kendime şaşırıyorum normalde insanlarla çabuk kaynaşan biriyim...ş.

• senin böyle davranmanın sebebi o kızın disiplinli ve sımarık olamamısından kaynaklanıyor onu sen benimse rahat davranmasını sagla sonra sende alısırssın ona cok daha rahat olurssun ozaman...

1|1
    0|0
    • yok hocam asıl dedğin kızların yanında vben daha rahatım konuşcak birşeyler buluyorum ama bunun yanında niye böyle sus pus oluyorum anlamıyorum şimdi iyiyiz yanii ama hani onun yanında ne sempatikliğim ortaya çıkıyor nede konuşmalarımla etkileyebiliyorum

• sevgilisinden yeni ayrılmış yıpranmış diyossun aklı surekli orda kardeşim sana odaklanmassı biraz zaman alacak...

• ben böyle olursam zor olur bu durum bana odaklanması ama kurtulmak istiyorum bu durumdan

• Bence bu halde olmak gayet normal ve bir çok insanda bu olur:D

2|1
    0|0
    • inşallah geçer vallahi hayatıma bile yansıyor rahat olamıyorum kendime şaşırıyorum resmen ilk başta tanışmaya çabalıyordum şimdi o yanaşınca uzaklaşıyorum yanii ister istemez

• işte bunlar hep hormonların suçu

1|1
    0|0
  • yo bende de oluyo hatta onun için sözlük bile okudum ama dikkat edicen değer bilene

1|1
    0|0
    • sendeki hal ve davranışlar nasıl ama erkekte olması kötü bir şey bunun bence

• bir ilişkiyi yürütmek te aynı şekilde zor be arkadaşım anlayış küpü olmak lazım

• ben hep anladım değer verdim karşı taraf bana değer vermedi değer vermediğini de terk ederek gösterdi ban karşı çok fazla hatası var

• Hoşlantıdır :)

1|1
    0|0
  • ayn kalp atısları falan hızlayıo garıp bı durum .d

1|1
    0|0
    • kalp atışı evresini çoktan geçtim

sempatiklik ve konuşmalarla etkileyebilme olmuyor

• nazik, doğal ve açık sözlü.

1|1
    0|0
  • Lal olurum.

1|1
    0|0
  • ya geçin bunları.siz olun kendiniz olun doğal olun yeter.

1|1
    0|0
  • heyecanlanıyorum,terliyorum,kalbim küt küt atmaya başlıyor.

1|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    15
Yükleniyor...