Erkekler size kızlar hakkında birkaç tavsiye vermemi ister misiniz?

İçimden geldi belki birinize bi yararı olur :) Bu arada tamamen kendim yazıyorum yani.

1-) GEÇMİŞ: Sevgiliniz olan bir kıza asla geçmişinizi ayrıntılarıyla anlatmayın. O size "Aşkım ona da böyle demiş miydin hiç, buluştuğunuzda neler yapardınız, hiç romantiklik yaptın mı" vs vs sorular sorsa bile aman ha ! Asla anlatmayın. Çünkü size yok aşkım trip atmam dese bile emin olun burnunuzdan fitil fitil gelir :)

2-) ÖVGÜ: Sakın yanında başka bir kızı övmeyin. Güzel kız ama tipim değil cümlesi bile başınıza fena bela açabilir söyleyeyim :)

3-) İYİ KIZ ASLINDA: Bu cümleyi sakın kullanmayın. Hele de sizinle aynı ortamda sizin yakınınızda olan bi kıza sevgiliniz gıcık oluyorsa ona asla, "Aslında o iyi kız" demeyin. Sinirlerimizi harekete geçirmeyin.

4-) ÖZEL GÜNLER: Bi kız size yakınarak karnının ağrıdığından şikayet ediyor ve özel günlerin ne kadar zor olduğunu anlatıyorken asla "Abartma" demeyin. O sinirle ne yapacağı belli olmaz :)

5-) İLTİFAT: Bi kız size bir resim gösterirken, veya kendini göstererek ay şu tipime bak salak gibi olmuşum diyorsa, "Yoo çok güzelsin" demenizi bekliyordur. Diyin. Öküz olmayın.

6-) İLGİ: İlk mesajı asla ondan beklemeyin gözünüzü seveyim. İlk mesaj sizin işiniz. Ve mesajda sadece şunu ":)" yapmayın. Sonra kızlar "benimle konuşmak istemiyor :(" moduna giriyor. Yapmayın.

7-) TRİP: Trip atan erkek iticiliği denen bi şey var ki sormayın gitsin. Trip atarken bi erkek bütün erkekliğini yitirir ve bizden biri oluverir gözümüzde. Atmayın trip.

Evet aklıma bunlar geldi bunları yazdım yardımcı olabildiysem ne mutlu bana eklemek istedikleri varsa kızlarımız ekleyebilirler herkese çok çok çok mutlu ilişkiler diliyorum :)

0|0
3|24

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• Hayatında bir kez bile olsa bir kızla çıkan her erkek (öküz bile olsa) bunları biliyor olmalı...

1|0
    1|0
    • Ben ilişki uzmanı değilim sadece içimden geldi ve yazdım. Biliyor olmanız uyguladığınız anlamına gelmiyor.

• Hayır, yanlış anlama bunu yazmak için harcadığın emeğe bile minnettarız... Sadece senin dediğin gibi, bildiği halde uygulamayan varsa öküzlük ruhunda var demektir...

• Evet öyleyse haklısın :)

• Uygulanası, güzel ve pratik bilgiler :) Ama yazıyı keşke bir ay önce yazsaydın :/

Neyse, eline sağlık :)

1|0
    0|0
  • bu sartlar senin huylarin ama herkes sen olucak degil ya buda kisiye göre degisir.

0|0
    1|1
  • Bi de domalayım olmadı.

2|2
    0|0
  • Bilmeyenler için güzel bir çalışma olmuş. Bi ara buluşup kahve içelim mi fikirlerini tartışırız... ( Bu da flörte başlama bahanesi benden olsun )

1|0
    0|0
  • ya sen kısaca desene kızlar bir birini çekemez olan erkeklere olur ne bu oturma kalkma uzanma ızdırap gibi

1|0
    0|0
  • 5-) İLTİFAT: Bi kız size bir resim gösterirken, veya kendini göstererek ay şu tipime bak salak gibi olmuşum diyorsa, "Yoo çok güzelsin" demenizi bekliyordur. Diyin

niye totonuzu kaldırayım ?

0|1
    1|0
  • zorsunuz zorrrr

1|0
    0|0
    • Zor olan en güzeldir :)

• saçma aslında ama doğru malesef hep zor olan güzel geliyor onun peşinde koşuyoruz sonuç çoğu zmn hüsran salya sümük vs..

• erkekleri sevgi denemesi amacıyla kıskandırmaya çalışmayın. diyee girip yaşanmışlığın benliğinden bir kaç zotka.

yüze yapılan makyajın etkisi ile duygularınıza makyaj yapmayın. sahte olmayın.

trip kızlarda da itici. üstüne bir de planlı bir şekilde yapılınca poffff ilişkiyi çocuk oyununa çevirmeyin. la yapmayın etmeyin=))))) laksdaklmsd

0|0
    0|0
  • trip hariç hiç birini yapmıyorum..

0|0
    1|0
  • hiç bir kız bu kadar yazıyı okumaya değmez :))

0|1
    2|0
    • Öyleyse okumadan yorum yazma aptalligina erisebilmeni kutluyorum :)

• Daha yenisin o yüzden muhatap almıyorum seni :) Siteyi biraz dolan öyle gel sen. Burda sadece soru sorulmuyor.

• ee keşke başta almasaydın muhattap :) ben konsepte uygun davranmadığını dile getirdim sadece. sen eski üyesin ama bulunduğun sitenin işlevini bilmiyosun sanırım.

• ben zaten bunların hepsini yapıyorum onda sorun yok ama trip olayı farklı. ben yapmam ama karşımdaki yapınca hiç çekemiyorum hemen yakıp yakıyorum resmen. buna bir çözüm yokmu. niye trip atarsınızki, niye yandan geçen kız bize bakınca yine biz suçlu oluruz. bu konuda da yardımcı olsana

0|0
    0|0
    • Çünkü muhtemelen sen de o kıza bakmışsındır hiç kıvırma :D

• Ya sen yoldan geçen bi kıza öylesine bakmış olabilirsin. Sevgilin de o ara rast gelmiştir. Trip atmaya elverişli hareketler bunlar :D Öyle bi yerden trip atar ki anlamazsin :D

• bu konuda oldukça tecrübeliyim sanırım ;)

• güzel tüyolar bunlar

1|0
    0|0
  • Allah razı olsun ufkuma ışık saçtın

1|0
    0|0
  • bunlar kişiye ve ilşkiye göre değişir..

0|0
    1|0
    • Ben burda ilişki uzmanlığı taslamadim zaten. Genele aldım her şeyi.

• Oha ya biz ne kullanacaz o zaman ? el kol hareketiylemi anlaşacaz?

0|0
    0|0
  • :D ıııııııııııı::::::::::::::::::ııı SSS peh peh

0|0
    1|0
  • Nedir bu; kullanma kılavuzu mu?

0|0
    0|0
  • kalıplara gel.

0|0
    0|0
  • sağolasın bakam. nickindeki "1905" in hürmetine beş yıldız

0|0
    0|0
  • 5-Ya gerçekten salak gibi çıkmışsa?

6-Hep mi?

0|0
    0|0
    • Hele gerçekten salak gibi olmuşsa sakın deme aşkım evet aynı salak gibi olmuşsun falan diye :D 6. madde kavga olayında değişiyor. Haklıysan ilk mesajı atma tabi. Kırgınlığını belli et yani. O kadar da değil.

• Anladım teşekkürler :)

• memnun oldum ben de boş çerçeve

0|0
    0|0
  • altın kural hibir kıza kendinden çok değer verme terkedilen olursun :((

0|0
    0|0
    • değer verirken kendi değerini düşürme desek daha doğru olur

• Kızlarla alakalı değil bu sadece. Hiçbir insana kendinden fazla değer vermeyeceksin.

Kızlar Ne Diyor 3

• kıskanclık sınırlarını zorlamayn bızımdee bı yere kadar sabrımızz ve kıyafetımız ve makyajmzla ılgılı bızı sinır etmeyn :))

1|0
    0|0
  • ayy çok güldüm..ve haklısın arkdşım :D

1|1
    0|0
  • 2,3,6 ve 7 ebet aynen aynen ebet .^.^

1|1
    0|0
Yükleniyor...