Beyler sizi böyle alayım, sorum size...

Neden size karşı platonik olan bi kızı dalga malzemesi yapıyosunuz? Kendiniz çok sevdiğinizi söyleyip, aynı zamanda neden başkasının duygularını küçümsüyosunuz? Gerçekten merak ediyorum amacınızı. Cevaplarınızı bekliyorum.

Güncellemeler:
tamam tamam genelleme yapmam hataydı, ama demek istedigim bunu yapanlar niye yapıyo? cevabımıda cok guzel aldım, "karaktersizlik"

0|0
2|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Genellemeye girmişin çaylak hanım yakışmamış hani.

0|0
    0|0
  • O dediğin ruhsuz ve duygusuz odun kimse azınlıkta kalır yüzde 95 imiz sevene saygı duyarız, ilgi duyarız.genellemen çok yanlış..

0|0
    1|0
  • Kim yapmış? Biz mi yapmışız? Haşa.

0|0
    0|0
  • bunu sadece erkeklermi yapıyor. bayanlarda yapıyordur aynısını. kişilikle alakalı birşey bu. yapanda seviyesizliğinden işte..

0|0
    0|0
  • otu bohu herşeyi küçümsüyoz biz

0|0
    0|0
  • Oyle biseyi yapan adam degildir zaten :)biyerde patlak verir illaki rahat olunuz lutfenn;)

0|0
    0|0
  • ben yapmıyorum bu soru bana hitap etmiyor..

0|0
    0|0
  • hata değil yanlış anlama sen de biliyorsundur zaten her insan aynı değildir .

0|0
    0|0
  • küstahlık ,karaktersizlik her erkek aynı değildir .

0|0
    0|0
  • cunku ınsan hukmetmeyı seven burnu havada bır yaratıktır..fırsatını buldugunda bu hakkını kullanıp egosuna hormonu bastıkca basar...sonra da ego kanserı olup karsısındakını de kanser eder

0|0
    0|0
  • Biz erkekler olarak topluca almış olduğumuz bir karar değil bu aramızdan her kim yapıyorsa bizim adımızı(erkek(!)) kullanıyor

0|0
    0|0
  • herkes yapmaz bunu. her erkek yapmaz. yapanda şekil olsun diye hava atmak için yapar.

0|0
    0|0
  • ee bazen eğlenmek gerekiyor :)

0|0
    0|0
  • Süperiz biz be :)

0|0
    0|0
  • öyle bişi yapan yokk

0|0
    0|0
  • Ben o familyadan değilim

0|0
    0|0
  • o dediğini ukala tipler yapar. genelleme yapmayalım...

0|0
    0|0
  • Bunu asla yapmam

0|0
    0|0
  • küçümsemem ben

0|0
    0|0
  • erkekle adamı karıştırma adam olan yapmaz böyle bişey...

0|0
    0|0
  • peki aynısını kızlar yapınca neden ? ben geldim sana sevdiğimi söyledim hoşlandığımı söyledim haha dersin arkadaşlarına anlatırsın bide sizin meşhur bir sözcük var çocuk geldi yakışıklımıydı çocuk vs.. çocuk dediğin neyse.. sen neden yapıyorsan yada kızlar bizde ondan yaparız ok.

0|0
    0|0
    • ben böyle bişey yapan kız görmedim. varsa da kaşarlığından "cok guzelim, herkes beni seviyo yea" diye mallıktan dolayı yapıyodur. Erkekler ise hem kız hem erkeklere bunu baya yayıyo. Kendisini sevdigimi ogrenen bi arkadas sagolsun tum okula yaydı, yaram var yani

Kızlar Ne Diyor 2

• canim o kisilige bagli. zaten bir kizla dalga gecebiliyorsa bir erkek 'karaktersizdir' bence.. onun duygulariyla oynamaya hakki yok. oynuyorsa zaten ne mal oldugu belli olur.. tamam bir arkadasiyla paylasabilir (paylasmasa daha iyi olur, kizin gururunu kirmasin..) amaa dalga gecmedigi sürece kabul edilir bu durum. BENCE... :)

0|0
    0|0
  • onu yapmayan mı var kızlı erkekli herkes yapıyo :D

0|1
    0|0
    • istersenız bızde sizi diğer bayanlarla bir tutalım ne dersınız ? bu kişilik meselesidir ve erkege karsı bayan ne kadar ağır başlı olursa erkekte haddını bılır bayan song

• niye alındın ki sen şimdi ben gördüğümü söylüyorum :D

Yükleniyor...