Bu kalça nasıl sizce? Fitnessla elde edilebilir mi?

[IMG]http://www.kadinlarkulubu.com/attachment.php?attachmentid=995221&d=1393323184&thumb=1[/IMG]
Bana çok hoş göründü. Umarım çalışmalarım sonucu elde ederim.

Güncellemeler:
Office yanlış resim yükledim sanırım

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• fitnessle felan böyle olacak olsaydı fitness salonları dolup taşardı..
    yok öyle bir dünya bazen genetik bazen yapı bazende çalışmayla olur böyle şeyler. boşuna uğraşmayın.

0|0
    0|0
    • herifteki umutsuzluğa bak. Fitnessla uğraşmadım hiç. Ama kalçamın Şekli aşağı yukarı böyle. Fitnessla uğraşsam yukarıdakine benzeyeceğini düşünüyorum. Ayrıca insanlar fitnessle çok seksi olacaklarını biliyorlar ama üşengeçkikten spor yapmıyorlar. Spor yapmak kolay değil.

• fitness in faydalarını biliyorum ve 18 yıldır fitnessla ilgileniyorum. çok gördüm bu vücut gibi olucam diyip 2 günde pes edip kaçanları. gerçekçi olun biraz. bu gördüğünüz kalça gibi bir kaçla elde edilmesi için önce vücut yapınızın ona benzemesi uyması gerekir. gerisi çalışmakla halledilebilir. şunuda bilin ki toplumumuzun kadınlarında 1000 de bir bile yoktur böyle bir kalçaya sahip olan kadın. merak etmeyin yıllarımı verdim ben bu işe.

• İnşallah başarabilirim illa fotodaki gibi olcak diye bişey yok zaten. Dik sıkı olsun falan yeter. Bu da genetikle ilgili değil umarım? Asfgjjk

• olur tabi

0|0
    0|0
  • ben göremiyorum nedense sayfa acılmadı

0|0
    0|0
  • Göremedim ama. Seninkide güzeldir eminim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...