Eğitim danışmanları bakar mısınız?

eğitim danışmanl olarak bir dershanede ise başladım ..

ancak anlamadığım bir durum var o da şu ; bunlar önüne geleni eğitim danışmanı olarak almışlar gibi .bir tane eski personel yok .3 kişiyiz üçümüzde aynı pozisyonda

ve üçümüzde birer gün ardıyla başladık bu işe .

ve hala gelecek eğitim danışmanlarıda var .ve hala internette aktif olan ilanları tabi...

her şirketin deneme süresi kesinlikle vardır .10-15 günle değişir bu süre .

peki bunlar hepimizi toplayıp neye göre kime göre deneyecek bizi ben anlamadım .

çok çalışana derseniz ,üçümüzde yeni olmamıza rağmen başarılıyız ve aynı performansdayız .

yarın geleceklerde var tabi .ortada 2 pc var.şimdi bunlar bizi neye göre değerlendirecek

o kadar kişi kendini 2 pc ile nasıl ispatlayacak ? bunlar ne yapmaya çalışıyor acaba ?

böyle 10 gün biri diğer 10 gün öbürü diye diye sigortasız eleman mı çalıştırıyor bunlar yoksa ?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• eğitim danışmanları dershane de bildiğim kadarıyla okullardaki başarılı öğrencileri dershaneye kazandırma işi yapıyorlar. Yani bir okuldaki başarılı öğrenciyi tespit ediyorsun ailesi ile irtibata geçiyorsun ve onu kendi dershanene kazanırman lazım. Buda bir kota içinde oluyor tabii. Yapabiliyor musun yapamıyor musun. Eğer bunu becerebiliyorsan devam, yok ağzın telefonda, birebirde iş yapmıyor, ikna yeteğini az görürlerse şut.

0|0
    0|0
    • bızım ısımız sadece bunla kalsa ıyı .elımıze butun okulların ogrencılerının lıstesı var .o ogrencılerın velılerını tek tek arıyoruz ,yalnız kayıt ıcın degılde sts sınavları ıcın arayıp ıkna edıyoruz .ama ılla ıkna edeceksın dıye bır sart yok .ayrıca ucumuz aramızda bolusturduk .kımın ne kadar ogrencı kayıt ettgı bıle bellı degıl .kayıt olanları dırek excele gecıyoruz bu kadar .kım kac tane ogrencı kayıtı aldı dıye bır durum hesaplaması yok .bunun dısında odeme tahsılatınıda taksıtlerın takıbı

• mesela atıyorum aramızda ıs bolumu yapıyoruz bız .bırımız aramaları yapıp kayıt alıyoruz .dıgerımız odeme tahsılatını kovalıyor .yanı herkes aynı performansda calısıyor sımdı neye gore eleman secıp eleyecek bunlar ben anlamadım

• hangi dershaneymiş bu ? Eğer tanınmamış köşe dershanesi ise herşeyi yapablirler dikkat etmek lazım. Ama baba dershanleri sanmıyorum. Bunlar eleme işini o zaman gözlemlere göre yapacaklar. Bu kadar kişi aldıklarına göre onlara göre birçok kriterleri olmalı. Ama sizden sonra da helen çalışanlarla birlikte herkesi bir anda sizi beğenmedik güle güle derslerde o işte bir iş vardır.

Erkekler Ne Diyor 3

• valla özel sektörde çok dikatli ol dershane derler sağlam derler üçkağıtçı çıkabilir ilanlar silinmediyse bunlar 15 gün çalıştırıp işten çıkaran egoist insanlar olabilirler para vermden siğorta yapmaya yapmaya kar etmek isterler buda haksızlıktır ama sen bence internete ilan ver sağlam dershanelere ğirr boş ver burayı arkadaşım ciddiyet görmediğin yerde çalışma ben istanbul piyasasında çok ağzım yandı bende biliyorum artık neyin ne olduğunu bana ulaşırsan tavsiyelerim olur sana

0|0
    0|0
    • dıyolar kı 10 gun denemey surecınızde paranızı alacaksınız .10 gun ne parası verecek kı bunlar bıze ? ayrıca aynı performansı gosteren elemanları neye gore eleyecekler anlamıs degılım .ustelık ortada 2 adet pc var ama aynı pozısyonda 5 eleman var :) saka gıbı .2 pc ıle kendımızı nasıl kanıtlayacagız en anlamadım bısey

• hiç uğraşma çalışam işten ayrıll orası fırıldak bir yer bunun aynısını benim ablamın başına geldi fasa fiso siğorta yapmdan günü kurtarma peşindeler 10 gün senle çalışırlar diğer 10 gün başka bayanla çalışrılar siğorta yapmadan işi götürürler kardeşim internete gir bir sürü dershane işi var senin alanında başvur burayla zaman kaybetme aldanma insanlar gül yüzüne valla

• bedava adam çalıştırmak için güzel yöntem..

0|0
    0|0
    • ben de oyle dusunuyorum .hıc bır dershanede 4 tane egıtım danısmanı gormedım ben .tas catlasa 2 adet olur ama 4 mumkun degıl .dun toplam 4 kısıydık .artı bır kısı daha gelecek 5 olacagız .deneme ayagıyla bedava ıscı calıstırıyorlar .dun 4 kısı bılgısyar kavgası yaptı .2 adet bılgısyarı paylasamadık .aramızdan bırı bılgısyar ona aıtmıs gıbı masaya oturuyor kesınlıkle kalkmıyo yerımı kapacaklar dıye .dıger elemanlara o bılgısyarın kendıne aıt oldugunu hıpnotize edıyor .

• bolusturcekse artık pehhhh .goz boyamaktan baska bırsey degıl .

• haa bıde dıyor kı mudur ; ılla bır kısı kalacak dıye bırsey yok .belkı de ıyı bır ekıp olursak 4 kısıylede calısırız dıyo .nerede gorulmus bır dershanede dort tane egıtım danısmanı ? resmen goz boyuyor .ogrencıler bıle bızle dalga gecıyor ,burası karılar kulubune donmus ,heryerden egıtım danısmanı fırlıyor dıye .salak salak ısler yaaa

• aynen öyle deneme süresi yalanıyla beleşe eleman çalıştırıyo sahtekarlar

0|0
    0|0
    • emin misin arkadasım ? bu bılgı benım ıcın cok onemlı .cunku ona gore hareket edecegım ben .ınan bugun ılk ıs gunumdu .sabah 8 aksam 8 ıdı .ve ınanır mısın pc ye bakmaktan gozlerım şaşı oldu .o kadar hırpalıyorum calısıyorum ozen gosterıyorum ısıme .ılk gun olmama ragmen ısı kaptım ogrendım .ama bu kadar emegım cope gıderse ben kahrolurum .bunlar dedıgın gıbı belese eleman mı calıstırıyor sence

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...