Hollanda Maçı Nolur Sahaya Gömücekmiyiz?

Türkler gücünü bukez kyllanıcakmı yoksa Klasik Gömülme Onlar mı bizi gömücek

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Portakal suyu sıkacağız :) :) Hahahaha. Demek isterdim, hatta belki yarın manşetlerde buna benzer şeyler görebiliriz ama bunu yapabilmek için önce sahada takım olmamız şart. İlk 11'lere baktığımda yine yanlış bir diziliş, yanlış oyuncular ve muhtemel bir kaos futbolu görüyorum. Hollanda daha derli toplu görünüyor. Ne olur bilinmez ama benim favorim ne yazık ki Hollanda. Beraberlik dahi, Hollanda'ya yetiyor. Gol atamadığımız her dakika, bize ekstra yük ve stres binecektir. Seyirci avantajı en büyük avantajımız. Mutlak galibiyet şart. Çünkü, bu maçı kazanamaz isek, diğer iki maçı da kazansak, playoffları yine garantileyemiyoruz. Bundan dolayı, Fatih Hoca, bir an önce gol bulalım, tedirgin edelim diye, bu gereksiz ofansif kadroyla çıkacak olabilir. Ancak, şunu da unutmamak gerekir ki, bir an önce gol atayım derken, çok açık verirseniz (özellikle Caner ve Şener aynı anda sahadayken daha bariz), Hollanda'nın kenar oyuncuları çok rahat içe kat edip, Sneijder, Persie gibi gol şansı yüksek oyuncularla topu buluşturabilir. Bu oyuncuların çerçeveyi görmemesi lazım. Zaten Memphis Depay da, olası Sneijder etkisizliğine karşı bir silah olarak kullanılacak. Ben hocanın yerinde olsam, Caner yerine Hasan ile çıkardım. Depay, çok alan bulacak gibi görünüyor. Sneijder, son Konya maçındaki gibi solda başlayacak görünüyor.

Burada, Selçuk, Ozan, Oğuzhan, Hakan, Arda ile orta alanı kurmak intihardır aslında. Aralarında Ozan dışında iki yönlü oynayabilen oyuncu yok. Her neyse, bunlar kötü senaryolar. Bu kadar ofansif kadroyla bakarsınız, ilk yarıda işi bitiririz. Ama ne yapmalı, etmeli bu maç alınmalı. Yoksa, mucizeler - ki o mucizeler hiç yüzümüze bakmıyor - anca bizim 8 yıllık hasretimizi bitirir. Umalım ki, bu akşam Hollanda'da olumsuz anlamda yer yerinden oynasın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...