Doğru spor ne zaman ve nasıl yapılır?

Ben spor yapmayı bilmiyorum. Ama gerekli olduğunu da biliyorum. Lütfen bu konuda tecrübeli ve bilgi sahibi insanlar görüş paylaşsın. Ayrıca spor yaparken beslenmemiz nasıl olmalı?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Spor yapmanın yaşı yoktur :) Spor salonuna yazılıp crossfit tarzı çalışıyorum derseniz, beslenme planınızı zaten spor salonundaki hocanız verir. İş ten okuldan eve döndüm spor yapim diyorsanız belli bir sağlık sıkıntınız yok ise günde 15 30 dk youtube den pilates tarzı çalışabilirsiniz. Ve ya sahilde yürüyüş ve koşu bir spor hocanız yok ise günce doktorlarında tavsiyesi üzerine 1 1.5 litre su, akşamları limonlu yeşil çay, az tuz az yağlı yiyecek tabiki de bol lif kaynakları sağlıklı bir yaşama insanı sokar. Ben her akşam 1 saat yürüyüş yapıyorum ve yeşil çayımı içmeden yatmıyorum. 4 yıldır aynı kilodayım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Genelde ogle saatleri ve sabah saatleri olmali. Ama is kosullarindan dolayi bizim millet aksam yapar..

Beslenme bu isin %80 ni.. Mutfaginda aliskanliklarini degistirmez isen bosa spor yapmis olursun.

0|0
    0|0
  • sabah kahvaltıdan 1 saat sonra ideal. çalışıyorsan akşam saatlerinde de yapabilirsin ama aç olarak değil de yemek yedikden 1 saat sonra.

0|0
    0|0
  • zamanı ve yeri olmaz sporunu kendin seçmelisin koşu öneririm

0|0
    0|0
  • öncelikle sporu ne için yapacaksın bunu söyle detaylı açıklayayım

0|0
    0|0
  • Spor eğitmeniyim özelden yazarsan yardımcı olurum. Burdan detaylı bilgi paylaşmıyorum sonra aşağıda ki gibi hiç bişeyden haberi olmayan arkadaşlar bir iki şey duyup herşeye sazanlıyolar.

0|0
    0|0
  • yemekten sonra... sabah 6 gibi .. akşam 8 gibi... yumurtanın akını... bol su kesinlikle talı türün den uzak...

0|0
    0|0
  • Su altından yüzmek iyi bir spordur

0|0
    0|0
  • ne sporu yapacaksın

0|0
    0|0
  • Herzaman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yapmak istediğin zaman :D

0|0
    0|0
  • kücükken baslanmalı bir branşta sporcu olmak geleceği çok olumlu etkiliyor.

0|0
    0|0
  • sabah ya da akşam ezanı sonrası koşarım benim ideal vakitlerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...