Kızlar cevabınız benim için önemli

evleneceğiniz erkeğin arbasının olmayışı sizi için önemlimi ? çalışınca alırızmı dersiniz ? parası ,evi ve arabasının olması siziniçin ne kadar önemli ? ben seviyorum benim için sevgi ve aşk önemlimi diye düşünürsünüz

0|0
10|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• bos ver kanka parayi.parayla ne huzur satin alinir ,ne sevgi ne sevkat...arabayi nabiyim iki goz odam olsun yeter...arabada yatcak degilim heralde...takma sen boyle seyleri kafana...parayla saadet olmuyorr...herkez almis bir para mevzusudur gidiyor...

0|0
    0|0
    • çok yakışıklı biri değilim kızlar ilk bakışta beni hangi tarafımla tanımaya çalışır .şuan yapabildiğim giyimime özen göstesiyorum ve çalışıyorum .

• evlenmeden önce varsa vardir, ama illa olsun demem

zamanla olacak seyler bunlar

varligi icin bi insanla birlikte olmam ki illa olsun diyim

0|0
    0|0
  • araba zorunlu ihtiyaç değil . olmayada bilir .şart değil yani . istiyorsak ihtiyaç olmaya başladıysa çalışıp alırız yeterki kafalar uysun

0|0
    0|0
  • bence bunlar cok ufak tefek seyler hersey zamanla olur diye düsünüyorum ben :) herkes ister rahat yasamayi ve bunu nedense hep erkeklerin saglamasi gerekir ben şu an 4 yildir calisiyorum ve her ay 1,000 tl herzaman yana koyarim ilerisi icin :)

0|0
    0|0
    • sizdende bunu beklerdim

• yani herkes kolay yolunu bulmus erkegin evi olsun arbasi olsun ohh ben yan gelip yatagim baba parasi yiyim sonra koca parasi ne agla ya ... ben almayada yasiyorum ve 1,115 euro elime geiyor bunun 1,000 eurosu hep esabima yatar tr de olsum bu 2,000 tl oluyor bu konuda sansliyim ilerde esimin durumu olmasa bu parar kulanilcak yada allah korusun acil birsey olsa ilerde ... niye hersey erkek den bekleniyor ki soncta bu yuvayi iki kisi kuruyor tek erek degil

• işi gücü önemli tabi çocuklarımıza neyle bakçaz da arabanın pek önemi yok birlikte çalışır yaparız

0|0
    0|0
  • Araba neymiş yaa! önce huzur olsun evi geçindiricek kadar para kazansın gerisi elbet tutumlu bir kız sa gelicek arabada alırsın evde yeterki güven ortamı olsun :)

0|0
    0|0
  • mal varlığına göre insan mı seçilirmiş ya..

sevdiğim adam olsun yeter.

illa evi arabası olucak hali yok.

onları çalışır birlikte de yaparız.

0|0
    0|0
    • sizdende bunu beklerdim .sizingibi düşünen kızların olduğunu bilmek güzel .

• evi geçindirecek kadar işi gücü olsun yeter.

insanlar evlilikleri o kadar saçma duruma getirdiler ki eş mi seçiyolar ev araba mı belli değil.

• arabada neymişşş yüreğii önemli yüreğii

0|0
    0|0
  • ev olmalı :D

0|0
    0|0
  • benim icin onemli

beraber otobus minubus gezmek istemem sahsen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Gördüğün gibi çoğu için önemsiz ama sen dünyanın en yakışıklısı olsan bir tipsizin mersosuna atlar giderler arkalarına bile bakmadan. :))

0|0
    0|0
  • para önemli değil derler ama türk kızlarının dini imanı paradır

0|0
    0|0
Yükleniyor...