Spor ve diyet için motivasyon amaçlı neler yapılabilir?

Spor ve diyet için motivasyon amaçlı neler yapılabilir? Vermem gereken 10 kilo var nasil motive edebilirim kendimi?

2|0
58|110

En İyi Erkek Görüşü

• Profil fotom iş görür
    Doya doya bak 😎

Bu manzaranın bir saniyesi yediğin tum nutellalardan daha tatlı

Tek bir motivasyon vardır
    "Davay" "lets go" "hadi"

Totoyu kaldırıp bir salona gidiyorsun
    Hocandan özel ilgi beklemiyorsun
    Hareketleri gösterip gider
    Sorabilirsin fakat Öğrenmeye sıralamayı bilmeye bak
    Yaşam Koç'u değillerdir sorularla boğma

Sonra body forum tr
    Vucutçu. com
    Antrenman. net gibi seksi sitelerden bilgi emmeye başlıyorsun

Herşey senin olacak ulan !
    Demen kadar basit

Geçemediğimi engele "bahane" denir
    Engel varsa ne gerekiyorsa yap.

7 ay ekmek yemeyen bir obur iyi geceler diler (sadece tam buğday kahvaltıda 1 dilim)

Hayata spor eklenmez
    Spora hayati eklersin.

14|3
    0|1
    • Siz aşmışsınız

• Oyle bir yazmiski 50 kilo verip yok olasim geldi

En İyi Kız Görüşü

• Fotoğrafını çek bak sana en can alıcı motivasyon bu olur. Ben 75-76 kilo bir insandım, otobüste hamile sanıp yer veriyorlardı sağolsunlar, sonra sevgilim ikinci kez aldattı beni ve o kadar kırarak gitti ki hep fiziğimle ilgili vurdu beni. Çok çirkinsin, aynaya bak vs dedi. O sözlerden sonra öyle bir hırslandım ki gözüm büründü anlatamam. Direk harika bir spor hocası buldum ve internetten diyet araştırdım.3 ay kendimi sıktım, haftanın 3 günü pilates yaptım 4 günü de yürümeye çalıştım. Önceki sonraki fotoğrafları yaptım ve değişmeye başladıkça gaza geldim daha çok. şu an 65 kiloyum ve 7 gün pilatese geçicem o kadar sevdim kendimi. Çevremde hiç olmadığı kadar çok erkek var ve bu beni çok mutlu ediyor. Ruhuna iyi geliyor insanın, kendini beğenmesi. Benim kendime hiç inancım yoktu birde biliyor musun en başta. Aman şişkoysam şişkoyum ben mutluyum böyle deyip duruyordum ama o olay son damlam oldu. Şimdi 40 beden değil 38 beden kıyafetler giyebiliyorum. İnan aynaya baktıkça bakasım geliyo gözlerime hala inanamıyorum :) Görenler ayrı hayrete düşüyo. Sende böyle bir başarı hikayesi yazabilirsin mesela. Belki bu da motive eder seni :(

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 109

• 10 kilo vermiş halini düşün, kıyafetlere sığabildiğini hayal et, öyle bir azmediyorsun ki, kendin bile şaşarsın.

5|1
    0|0
  • zayıf ile kilolu birinin 2 fotosunu yan yana duvarına as

birine harika felan yaz diğerine iğrenç felan de altına ben şişko olanım ama zayıflayınca bu gibi olunca herkes beni sevecek beğenecek her giydiğim yakışacak haraketli olacam ve sağlıklı olacam yaz sonra onu her gün göreceğin yere as ve bu sana motivasyon katacaktır.

3|0
    0|0
  • kendine belli bir kota koy kardeşim.. ŞUKİ ; ben kendime 76 kiloyu kota koydum 76 kiloyu sadece yarım kilo geçtiğim anda ekmek yemeyi bırakıyorum sebze , meyve ve sadece yağsız pişirilen beyaz et yiyorum ve yine kendime 20 gün boyunca bu şekilde davranacağıma dair çok ağır sözler veriyorum mesela eğerki 20 gün ekmek yersem biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiippppppppp olsun diyorum (buraları biraz kötüydü bip koydum) günde en az 1 saat yürü çünkü vücut sporda 20. dakikadan sonra yağ yakmaya başlar ilk 1 hafta hiç kilo veremezsin gram gram gider insanlar işte burada yanlış yapıyor ve sporu diyeti bırakıyor... vücut 1 haftadan sonra kilo kaybına başlar sakın unutma... KOLAY GELSİN KARDEŞİM

0|0
    0|0
  • İki beden küçük kıyafetleri düşün :)

0|0
    0|0
  • 2|0
    0|0
  • Seni mutlu eden hareketli şarkılar dinle moral tabiki kişilikle alakalı birşey ama bazı genel geçer şeyler var işte kendini ödüllendirmeyi de bil hedef koy ve ona ulaştığında en sevdiğin yemekleri ye falan bu tarz şeyler :)

0|0
    0|0
  • çok çirkin olduğunu düşünüp depresyona girip bu durumdan kurtulman gerektiğini kavrayarak

0|0
    0|0
  • beni dinlersen kilo verirsin
    1. ekmeği kes sadece sabah kahvaltıda ye bir iki dilim
    2 akşam yemeği en geç 5-6 gibi ye
    3 abur cubur yeme kalorisi yüksek yiyecek içeceklerden uzak dur
    cola meyve suyu şekersizleri tercih et
    4 şekersiz çay kahve iç suyu bol iç günde 3-4 litre
    5 spor yap

1|0
    0|1
  • 10 kiloyu sağlıklı bir şekildeiki ay içerisinde kolaylıkla verebilirsin. spor yapmak hem motivasyon sağlar hem daha iyi hissetmeni sağlar. spor yapmak için kendini ikna etzaten gerisi çorap söküğü gibi gelecektir. :)

0|0
    0|0
  • benim için müzik yeterli https://www.youtube.com/watch?v=_pMdQmZdPVw

1|0
    0|0
  • bu fotoğrafı çıkar yazıcıdan duvarını as.
    media3.popsugar-assets.com/.../...ney-Kate-has.jpg

0|0
    0|0
  • motivasyon için eger maksat yürüyüşse , genelde herkesin takıldıgı parkur ya da parklarda takılın. amaç vücut geliştirmyse ya da şekle girmekse. Bu amaca ulaşmış insanlarla olun gördükçe motive olursunuz :)) şimdiden başka hedefledigin kişinin resmini bilgisayara koy gördükçe dank eder...

0|0
    0|0
  • Ben mesela az önce 1,5 km koştum ağır tempoda. Yağmur yağıyordu çisil çisil. Kulağımda kulaklığım, Sagopa dinleyerek. Şarkı da "Bir kulaç atsam karadayım". Al işte, bu sana teşvik olsun. Bir yerden başlamak gerekiyor. İnan şu an evde dinleniyorum ve kendimi çok iyi hissediyorum, ciğerlerimin rahatladığını hissediyorum şu an . :)

0|0
    0|0
  • İlk öncelikle hayel kur. hedef seç Aynaya bak git kendine bagır cagır küfrt bu benmiyim şu halima bak aşagıla kendini Motive bu ikincisi. Sporunu asla eksit etme beslenme özellikle gerisi gelir zaten. Bende senin gibiydim 6.7 ay ful calıstım Kas yaptık baya şu an bıraktım Tekrar baslıcam sporuma . sana başarılar dilerim.

0|0
    0|0
  • ben 6 7 ay boyunca şeker hamur yemedim sporumu çok önemsedim o zaman neden kola içmiyosun neden yemiyosun soruları şimdi nasıl başardına döndü ve o günü hatırlattıgımda hepsi spora başladı tek basımayken sun 3 arkadaşım benle ypıyor 2 yıldır toplasan 3 4 bardaktır içtiğim kola oda kattılar diye :) başarabilirsin şu an işteyim 1 saat sonra kapatcam yorgunum ama sporumu yapacam sende yapabilirsin başarılar :)

1|0
    0|0
  • sürekli yürü bencee
    her gün yap bunu yapabiliyorsan

1|0
    0|0
  • motivasyon önemli... buda vücudundaki gelişimi görerek olabiliyor..

0|0
    0|0
  • Bakın şöyle: Arkadaş ortamında cool olun yani çayınıza şeker katmayın hamurdan uzak durun çikolatadadan uzak durun :) he birde akşam 6 dan sonra hafif sıvı tüketin her sabah kalktığındada bir limon sık ve hiç birşey yemeden içmeden o limon suyunu iç.. 1 ay sonra bana mesaj atarsın :) 8 kilo garanti ;)

0|0
    0|0
  • eğer evde spor yapacaksan 4 set 15 likten mekik çek hergün... şekerli olan her ne olursa olsun uzak durmaya çalış makarna pilav falan yeme beyaz ekmekten uzak dur.. son olarak ayakta iki elinede ağır bişey al dampıl gibi kollarını iki yana aç bu seni zayıflatacaktır...

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Bir partner edinebilirsin

0|1
    0|0
  • Müzik müzik müzik... motive edici müzikler...
    Koşarken zaman nasıl gecer anlamıyor insan müzik olunca... Ayrıca kendini 10 kilo vermiş hailini düşünerek spor yap... Bazen de kendine kız, kendi kendine bu kilolar bana yakışmıyor vs gibi kendinle konuş..

0|0
    0|0
  • Eğlenebileceğin bir spor yapmalısın😕 zatıflayacağım diye şartlanırsan her spordan sonra tartıya koşarsan 2 günde kendini kebaba çikolataya vurur müslümcü olursun 😕

0|0
    0|0
  • Her ay resmini çek ve aynanın köşesine koy aynanın diğer köşesinde de hedeflediğin vucudun resmi olsun. Ve o aylık resmin sürekli değişsin bir öncekinden daha farklı olacağını inandır. o zaman motivasyonun yerine gelir

0|0
    0|0
  • Videolar var izlersen

0|0
    0|0
  • Hmm. burcu esmersoy ve Adriana lima izle ve "ben insanmiyim ne biçim bir şeyim allah beni kahretsin * çıktığım yere geri girmek istiyorum. Beni böyle alacak erkeğin aklına s. ciyim" diye şöyle kendine katlaniyosan kilo vermeye gerek yok yok dayanamiyosan kiloyu sıkıntıdan bile verirsin.

0|0
    0|0
  • rnb müzik ve afişler ... güzel ve sexsi hatlı kızların afıslerı bulunsun sende bak ve kıskan onları hırs yap

0|0
    0|0
  • Herkesin zayıf olduğunu kendinin şişko ve pis biri olduğuna inandır herkes fit vucudu ile gezerken sen löpür löpür sallanan yağlarınla geziyorsun senin derdin ne ha? de kendine sürekli çok işe yarıyor.

Dip not: Kendimde denedim oldu.

0|0
    0|0
  • Diyet ve Sporu eğlenceli kılabilirsin ben fitness antrenörüyüm genelde müzik veya televizyon izlerken evde yaparım hareketlerimi eğer gerekirse önerebilirim bir kaç hareket de ama eğlenceli duruma getirmek bir şey le baş etmeye çalışırken onu unutmanı sağlayacak şeylere odaklanman olabilir ben öyle yapıyorum televizyon açıyorum veya müzik hem söyleyip hem şınav çekiyorum :D

0|0
    0|0
  • spor diyet yemicen 😀

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    79

Kızlar Ne Diyor 57

• Spordan önce / sonra resimleri bu konuda cok etkili olabiliyor. Bana öyle oldu en azından. Spor videolari izleyerek öğrendim ve uygulama isteği doğdu içimde. Sonunda spora aşık oldum artık sorumluluj olsun diye değil eğlence ve kendime iyi geldiği için yapıyorum

0|0
    0|0
  • Motivasyon videoları izle.
    https://www.youtube.com/watch?v=vVJj54S41Iw

1|0
    0|0
  • Birer beden küçük. kıyafet al, içine giremeyince sinir krizi geçirdi ve hirslan

2|1
    0|0
  • en iğrenç ve rezil haline ait fotoğrafını buzdolabının üstüne koyuyorsun... Böylece her yemek yeme isteği geldiğinde aniden geçiveriyor o istek :)

1|0
    0|0
  • Öncelikle kendinizle barışık olun daha sonra kendinizi motive edecek bir şey bulun mesela zayıflarsam bu elbiseyi giyebileceğim ya da babam bana telefon alacak veya herkes şaşıracak deyip kendinizi avutun ve en önemlisi diyet ''yemek yememek ''değildir bunu sakın unutmayın diyet düzenli beslenmektir ve bence bunu bir diyetisyen kontrolünde yapın çok daha iyi sonuç alırsınız spor için yürüyüş en önemlisi günde en az bir saat yürüyün ve yürürken ruhu dinlendiren meditasyon müzikleri dinleyin daha dinç olursunuz ve meditasyon yapabilirsiniz :)

0|0
    0|0
  • Zayıflayınca yapacağınız şeyleri giyeceginiz kıyafetleri falan hayal edebilirsiniz

1|0
    0|0
  • ilk günleri kendini zorlaman gerekiyor Spora gitmen icin ne kadar icinden gelmesede gitmelisin.. daha sonra zaten isder isdemez kendini daha "fit" hissedeceksin ve kendin gitmek isdeyeceksin ;)

1|0
    0|0
  • aynaya bak en cokta magazalarda spor kesım kıyafetlerın kucuk bedenlerını gıy ve uzul

0|0
    0|0
  • Bir arkadaşınla başla, yarışa dönüşüyor iyi oluyor :D

0|0
    0|0
  • Giyiceğin kıyafetleri, hedeflerini, özgüvenin nasıl yerine gelicegini herkesin seni görünce nasıl şaşırıp hemen sırrını ögrenmeye çalışıcaklarını düşünüp motive olabilirsin. Bende baya etkili oluyordu.

0|0
    0|0
  • kendine 1-2 beden küçük güzel ve pahalı kıyafetler al, olmadığını görnce direk zayıflamak istiyosun zaten :) yavaş yavaş zayıfla ama bir anda verme kilolarını spor yap sporu hiç bırakma yaza kadar vermiş olurusn zaten

1|0
    0|0
  • Her verdigin kilo icin, almak isteyip ileriye attigin seyleri al kendine, mesela 3 kilo daha veriyim o gördügüm kiyafeti alicam, ya da kendine bikac beden dar kiyafet al her bikac güne bir giy, sana olmaya basladikca motive olursun daha vardı bişeyler ama unuttum😊

0|0
    0|0
  • çekirdek ye

0|0
    0|0
  • Guzel vucutlu kizlarin fotolarina bakip olabilir belki

0|0
    0|0
  • Her gün netten bunlara bakman yeterli olur. http://hizliresim.com/kJ3bjD

0|0
    0|0
  • Kafadan bitirirsen herşey olur iyi düşün geleceğini onu geçtim yakışıklı çocuklara bak yanlarında olan kızlara bak sende onlardan olmak istemez misin öyle düşün

0|0
    0|0
  • Sürekli kendini zayıf düşün ve we heart it de fitness motivation fotoğrafları var onlara bakabilirsin inspiration olarak

0|0
    0|0
  • sınırlarını zorlayarak
    yapıcam diyerek
    spor yaparken hayalindeki o vücudu göz önüne getir odaklan.

0|0
    0|0
  • olmak istediğin ölçüde, fiziğini beğendiğin bir hanımın fotoğrafını al, kendi fotoğrafınla birleştir bu kadar :D

0|0
    0|0
  • Valla canım twerk dansı izle dur insanın canı sıkılıyor bir azim geliyor :D:d dene bak dua ediceksin bana ^^

0|0
    0|0
  • Zayıf kızların fotosuna bak hatta sürekli görebileceğin yerlere as. Kendine küçük beden kıyafet al ama aşık oldugun bir şey olsub

0|0
    0|0
  • fit hatunlara bak

0|0
    0|0
  • Zayıf kızlara bak. küçük beden kıyafet al

0|0
    0|0
  • kilo verirsen ne kadar güzel olacağını düşün. seni reddeden ya da beğenmeyen insanların nasıl şaşıracağını düşün

0|0
    0|0
  • Istekliysen motive edersin kendini

0|0
    0|0
  • Kredi çek, ve hepsine 36 Beden kiyafetler al. 😂

0|1
    0|0
  • Beğendiğin bir vücut tipinin fotoğrafını çıkartıp göreceğin yere as, yemezsem bende böyle olucam de kendine. Saçma da olabilir başka bişey aklıma gelmedi. :D

0|0
    0|0
  • ben bunu yapabilirim insanlar 50 kilo veriyo bn alt tarafı 10 kilo vericem zor değil diğerleri yapabiliyosa ben neden yapamayım diye :p her konuda kendimi böyle motive ederim :)

0|0
    0|0
  • instagram da bazı hesaplar var diyet yaparak kilo verenler işte. çok güzel motive oluyor insan onları takip ederek tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Gelinligin üstnde patlamasını istemiyorsan o kilolara veda etmen gerek

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    27
Yükleniyor...