Naylon torbayı bir tek Türkler mi kurtarıyor?

merhaba lar ben 3 aydır çindeyim

geçen çarşıda birini gördüm elinde naylon torba sallana sallana gidiyor dedim kesin türk bugun tesadüf eseri tanıstı adam harbiden Türk çıktı bu naylon torba olayı bitek bize özel bişimi?özellikle eline alıp hızlı hızlı gitme olayı falan siz yurtdısında boyle bısıle karsılastınızmı?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yeni yasa çıktı zaten, yakında kalmayacak naylon. Filmlerdeki gibi kese kağıtlarına hazır olun.

0|0
    0|0
    • evet çin bunun farkına varmıs naylon torbayıda para verıp alıyorsun trdeki gibi bedava degıl cevre kırlılıgını onlemek ıcın

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Şimdi bizim kadınımız, marketten ayağında topuklu ayakkabıları, kucağında da büyük kese kağıdı tipinde market torbasıyla karizmatik şekilde çıkıp arabasına binerek evine giden, havalı ve fit Avrupa kadını değil bir kere..

Yok aga, illa semt pazarına çıkılacak ve kapının eşiğine gelince ''Ayyh dizlerim koptu'' denilecek...

Tadı orada zaten mevzunun..

Bu kurufasulyeler, çiğbörekler, falan ne emeklerle pişiriliyor, haberin var mı?

aksdhkdhskd :))

0|0
    0|0
  • Bende yasadim Fransaya gittim dayimin yanija sokaga ciktip elimde siyah naylon podet vardi bik kafeuevoturduk adamin biri bana turk musun dedi :))0

0|0
    0|0
    • haha genelde bız turkler naylon torbaya bır cok seyı koyuyoruz sıgmıcak seyler falan yabanbılar pek kullanmıyor kullanıyorda ufak tefek seyler bıde bız poseyı kopana kadar kullanırız :D

• yabancı marka naylon görmedim daha :) biz satıcısıyız :D

0|0
    0|0
  • evet herkes kağıt poşetle takılır biz dünyayı pisletiriz

0|0
    0|0
Yükleniyor...