Milli Mac Konusalim mi?

Milli Mac Konusalim mi ?
Merhaba arkadaslar..
Herkese iyi pazarlar.. Bugun milli futbol takimimiz tamam ya da devam macinda Hollanda ile kritik bir maca cikiyor..
Dun basketbolda Italya galibiyetinden sonra bu macida kazanmak super olacak..
Sizce mac nasil gecer. Roben in olmamasi ne kadar iyi bizim icin.. Milli takimmizda kim on plana cikacak..
Mac skorunu da dogru tahmin. edeni EIG secmeyi dusunuyorum... :)

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bence 3-2 Hollanda kazanır. Ama inşallah Turkiye maçı kazanır

1|0
    0|0
    • @KareteciBozkurt sen ne tatlı birseysin. Bence tanışmalıyız, seni takip etmekten kendimi takip edemiyorum 😅

• @KarateciBozkurt

Erkekler Ne Diyor 12

• Robbenin olmaması büyük şans fakat onun bunun olmamasından çok bizim nasıl olacağımız önemli
    Letonyadada robbenler messiler yoktu ama sonuç?
    İyi oynadık çok şükür demek yetmiyor artık gol atıp maçı kazanacaksin
    Grupta kazaklar dışında yendiğimiz takım yok
    Tahminim maçı kaybetmeyiz
    Berabere biter

1|0
    0|0
    • Benim fikrim Arda Turan in gecesi olacak. Hollanda da ise Snaijder Robben i aratmaz gibi geliyor..
      Cok iyi bir mac olacak.. Zor ama imkansiz degil diye dusunuyorum.. :)

• Güvendiğim

• Haklisin.. Uzun. zamandir gordugum en coskulu seyirciydi.. İstanbul da maca doymusluk var seyircilerde.. Anadolu da tam tersi...

• Artık futbolda, iyi oynayan oyuncular değil iyi takımlar kazanıyor. Hollanda ise tarihinin en kötü zamanlarını yaşıyor. Robben sakat. Sneijder ve Persie, hem fizik hem de teknik açıdan düşüşte. Martins Indi cezalı. Diğer genç oyuncuları bekleneni veremiyor. Avantajımız büyük ama karşımızdaki de yine ne olursa olsun bir Hollanda. Zor bir maç olacak. İlk yarıda kontrollü ve sabırlı bir futbol bekliyorum Türkiye'den. İkinci yarıda,0-0 ilerleyen dakikalarda hücum kurgusuna dönülebilir. Maça damgasını ya savunma hattından birisi vurur ya da golü atan biri, bizim için. Çünkü tahmin edilmesi çok zor bir maç. İki tarafta formsuz ve moralsiz. Bir taraf, ne oldu bize diyor. Diğer taraf, artık yeter, katılalım şu turnuvalara diyor. Ben favoriyi Hollanda olarak görüyorum.

İlk yarıda,4-2-1-3, ikinci yarıda 4-2-3-1 oynanmalı. Genel plan, oyun hakimiyeti elde bulundurmak ve hücumculara sıkı markaj uygulayarak, oyundan düşürmek olmalı. Bundan dolayı, bekler de savunma yapmalı, hatta mümkünse Caner yerine Hasan oynamalı. Sağ bekte de, Ozan ile değil Şener ile başlanmalı. Forvet arkasız bir ilk yarıda, Arda oynayacaksa, sol kanatta değerlendirilmeli. Ancak ben yine de, Arda'nın oynatılması tarafında değilim, çok şey de beklemiyorum kendisinden. Malum, maç eksiği oldukça fazla. Onun yerine kanatlarda Volkan Şen, Gökhan Töre ileride de Cenk Tosun en iyi üçlü olabilir. Bu oyunculardan Cenk Tosun kadroda mı bilmiyorum ama, mutlaka olmalı.

Benim görüşüm Hollanda'nın kazanacağı yönünde. Çok büyük bir sürpriz olmazsa 2-0 bekliyorum. Ancak, tabi ki gönlüm Türkiye'nin kazanması yönünde. Zira, önündeki 3 maçı da kazanırsa playofflara katılmayı garantiliyor. Üç maçın tamamını kazanamasa bile, Hollanda'yı yenmesi şart.

Kaleciler, maçın belirleyici faktörleri olacak. Seyredin ve görün. Bu maçların kazananını kaleciler belirler.

0|0
    0|0
    • Kurt Hocam harikadin. ne diyeyim.. Sanki profesyonel bir hoca yorumu okudum ben.. Bir an Ridvan hoca kendimi Guntekin Onay sandim...
      Teknik. olarak hersey aleyhi. ize gibi gorunsede Biz Cilgin Turkler zoru severiz.. Kolayida zorlastiririz.. Ruhumuzu Turkluk duygumuzu ortaya koyarsak basaririz.. Basaracagizda... Oyle dusunuyorum... :)

• Teşekkür ederim, yorumlarınız beni gururlandırıyor. Benim de içimden geçmiyor değil, o 2008'deki Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan maçları gibi olsun, yeniden tarih yazalım. Umarım, bu akşam da, futbolun 90 dakika oynandığı ve sonunda bizlerin kazandığı bir oyun görürüz.

• Hollanda da buyudum. Hollanda takimini tutarim normalde. Ama Turkiyeyle oynadimi tabiki turkiye.
    Ilk macta gosterdigimiz gayreti gosterirsek
    2-1 Turkiye diyorum.
    Basarilar dilerim milli takimimiza.

1|0
    0|0
    • Hollandacı seni

• Umarim dedigin gibi olur.. Yeneriz.. Umutluyum... :)

• Yegenim oyle deme.. su almanlarin en korktugu takim hollanda. Turkiye de yasarkende ayniydim.
      Alman sovenizmini yerle bir etmeleri cok hosuma gidiyor.
      Dunya sampiyonu olduklarinda ki alayci tavirlarini is yerimde yeterince gordugumden.
      Ama turkiye maci alsin Turk bayragi goturecem ise.

• Fatih TERİM'e nedense hiç güvenesim gelmiyor ama...
    Türk takımına son derece güveniyorum
    bence 1-2 kazanacağız.
    hatta ilk yarı 0-1 biz önde kapatacağız :)

0|0
    0|0
    • Bir cok insan cok elestiriyor.. Onun icinde bu bir firsat.. Kendini affettirmesi icin egolarini bir kenara birakip en. dogru kadroyu cikartmali..
      Bence Fatih Terim i de maci olacak..

• bence gitmemeli ama...
      kendini düzeltmeli artık.
      ama kazanacağız eminim.

• İyi pazarlar...

1|0
    0|0
  • Skor çokda önemli değil 1-0 olsun 4-3 olsun bizim olsun almamız gereken bir maç inş sonuç istediğimiz gibi olur hayırlısı olsun.

0|1
    0|0
  • Kupon yapacakdım , Vazgecdım
    Ilk yarı 0 Ikıncı yarı Alırız.. :)

0|0
    0|0
  • türkiye yine hiçbir s*kim gibi bunu da yenemeyecek ki hollanda dan bahsediyoruz burada bunun nesini konuşalım sonuç belli hollanda'ya gözün kapalı handikap bas akşam yemeğini dışardan söyle

0|0
    0|0
  • 1-0 türkiye alacak diyorm ama terimin çıkaracağı kadroyada güvenmiyorm burak umut selçuğu düşününce deli oluyorm :D

0|0
    0|0
  • 3-1 Hollanda alır gibi

0|0
    0|0
  • 1-0 alırlar gol sneijder

0|0
    0|0
  • Hollanda s... r

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Umarım bu maçı kazanırız

1|0
    0|0
    • Hepimiz oyle istiyoruz canim.. Son. gunlerde ulkemizde yadanan. kaos teror olaylari soyaset secim. derken birlik beraberlige ihtiyacimiz var.. Bu maci kazanmamiz bu acidan da cok onemli..

Yükleniyor...