Günümüzde erkekler kızların peşinden koşuyor...Peki ya sonra?

günümüzde genelde erkekler koşuyor kızların peşinden (bu tabiri kullanmak hoş değil kusura bakmayın toplumun genel cümlesi) ama yıllar sonra kadınların sayısı erkekleri üçe katlayacakmış.. yani kadınların 4 te 3 ü yanlız kalacak gibi :) şimdilik sorun yok peki o dönemler geldiğinde sizce durum nasıl olur.. türk kızı yine gururu yanlız kalma korkusundan ağır basar ve adım atmaz mı.. yoksa bulduğunu tut kaçırma prensibi mi oluşur kadınlarda :)

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• bayanların seçicilik özelliği fıtratları gereğidir o zaman da aynı olurlar bence :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Zaten o dönemler geliyo.son günlerde acayip sorularla karşılaşıyoruz.Misal;"Benim peşimden koşan bir çocuk vardı ben ona yüz vermiyordum fakat ona aşık olmaya başladım şimdide o bana bakmıyor.." =))..Türk kızı inşallah anlar artık dünyada sadece kendinin olmadığını =)..

0|0
    0|0
    • bak bak bak..senin niyetin ayrı.. : diyosunki kendinizi bişey sanmayın :) sandırmayın kardeşim :)

• yok öyle bir şey =).Öyle bir şey demek istemedim.Sadece istisnalar yokmu işte bütün suçlu o hakim bey! =P

• o döneme yetişemeyecek olmak çok acı... Türk kızları yalnız kalırlar yine... nasıl kendilerini çekip erkekleri ruslara kaptırdılarsa aynısını o zaman da yaparlar...

0|0
    0|0
    • bir rustur almış gidiyo.. hadi hayırlısı :)

• çok önceden beri bu var... osmanlıdan beri... hayırlı mı ... hmmmm... pek değil sanırım...

• çok iyi olur biraz o türk kızlarındaki küçük dağları ben yarattım büyükleride teyzem giller halamın ortam çalışmasının ürünüdür havları azalır inş. yakında o mutlu günlere yelken açacağız .Allah Allah ya bi tek siizn mi egonuz var kardeşim ne olur yani siz de bize teklif etseniz ne kaybedersiniz biizm egomuzunda tatmine ihtiyacı var :)

0|0
    0|0
  • zaten şuanda da kızlar pek masum sayılmaz.Erkek erkek diye ölen tonla kız var.Bide öyle bişe olduğunu düşününce komik olur.:)sokağa çıkamayız:)

0|0
    0|0
  • Erkeklere kızların peşinden koşması zarar vermez.

Her ilişkide koşan birisi olacak bu erkek veya kız farketmez.Sonuçta koşsunki aşkının değerini anlasın.Koşmak iyidir.

0|0
    0|0
  • Nerde o günler...İthal damat getirmekle aşarız o sorunu..

Geleneksel kız yapımızı bozmamamız lazım... Daha çok damat ithal ederiz...

Sperm banklarına izin verilir mi acaba ?

0|0
    0|0
  • keşke o yıllarda yaşasaydım :ı

0|1
    0|0
  • lezbiyenlerin sayıyısı artar.

0|0
    0|0
  • :)) işte o zaman erkekler harem kuracak

0|0
    0|0
    • ben sanmıyorum ama cariye olmayı kabul edeceğini kadınların.. kadın hep tek olamk ister..cinayetler falan artar :) erkeklerin değeri artacağı kesin ama hiç bi koşulda kadın paylaşmaz erkeğini

• :)) paylaşmaz ama o zaman erkek karaborsaya düşecek mecburen paylaşacak ne yapsın

Kızlar Ne Diyor 4

• Kısmet artık :)

0|0
    0|0
  • bence hiçte öyle değil kızlar erkeklerin peşinden koşuyor şimdi ...

0|0
    0|0
  • Sevdiğimi başkasıyla paylaşmaktansa yalnız kalmayı tercih ederim.

1|0
    0|0
  • Akıllı kadın bu triplere girmez. Tuttuğunu koparır elde eder.

0|0
    0|0
Yükleniyor...