Lütfen yardım edin?

Üst bacagim cok kalin yani çevresi 54 cm farzedin bir yerde oturuyorum ve ust bacagima yandan bakinca cok kalin gözüküyor ve aşığidan salayinca sallaniyor nasil inceltebilirim ve sıkılaştırabilirim? Kalcama dogru gelen yerler falanda cok kalin.😢😣😭

Güncellemeler:
Güncelll

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• O bölgeyi çalıştırarak.
    Mesela Sırt üstü yatıp bacaklarını havaya kaldırarak bisiklet pedalı çevirir gibi yapmak. en az 10 dakika aralıksız.

0|0
    0|0
    • Hergün 10 dk mi?

• Sabah akşam günde iki defa ve gün içinde de hızlı yürüme.. Düzenli yaparsan 3 hafta da sonuç almaya başlarsın..

• Teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben gunde 135dk 4 derece egimde yuruyus bandindan 6 hızında yuruyus yapiyorum, 1 haftada bayagi yol katettim

0|0
    0|0
    • Bende istiyorum koşu bandi seninkinin markasi ne ve ne kadara aldin birde eğim derken eğim nasil oluyor?

• Ben spor merkezinde calisiyorum markasi Dynamics, eğim dediğim, uzerinde yurudugumuz bandin yerden 4 derece havada olmasi, yani rampada yuruyormussun gibi dusun

• Himmmm

• İnceltcen o zaman, başka çare yok.

0|0
    0|0
  • Spor yap

0|0
    0|0
  • bırak kaln kalsın daha tatlı böyle

0|0
    0|0
  • Düzenli yürüyüş yaparsan incelir

0|0
    0|0
    • Kaç dk?

• Günün belli bir vakti kendine bir saat dilimi belirle mesela sabah erken 1 saat en az 6 da kalk 7 ye kadar ama her gün istediğin inceliğe gelene kadar devam et hem çok sağlıklı hemde faydasını görürsün

• hem3n yardim edelim

0|0
    0|0
  • Squat yap bacım

0|0
    0|0
  • l- carnitine ve burn kullan

0|0
    0|0
    • O ne ya ne alaka?

• ne alaka derken? önce cehalet ile önyargıyı karıştırmayalım.

bunun dışında vucud içerisinde bulunan stabil yağlardan arınmanı sağlayak desteklerdir her ikisi de.

• Himmm teşekkürler

• Üst bacak? Basen yani değil mi

0|0
    0|0
    • Evet

• Basenlerin belliki kas değil sallanıyor denişsin kas yapmadan hafif tempoda yani düzgünce beslenere düzeltile bilir

• Büyük sıkıntı :( gitmez onlar öyle kolay. Bir sene harcatır sana. Ama baya yoğun tempo ile bir sene..

0|0
    0|0
    • Ne yapmalıyım?

• Öncelikle o bölgeyi calıştıracaksın. Bunun için bir salona yazıl. bir de normal dengeni korumak adına da yüzmeni tavsiye ederim ara sıra. Yemene içmene de dikkat et.

Kızlar Ne Diyor 1

• İnternetten bak bacak egzersizlerine

0|0
    0|0
Yükleniyor...