Fatih Altaylı ile Levent Kırca'nın tartışmasını izleyen var mı?

Ben izledim Haberturkte yayinlanan programi gercekten şok oldum.Sizin de konu hakkinda yorumlarinizi alayim.Sizce kim hakli kim haksiz ve neden?

DipNot: Level dan dolayi tartismanin linkini atamadim:(

• Fatih Altaylı haklıydı
    7% (8)13% (15)10% (23)Oy Ver
  • Levent Kırca haklıydı
    21% (23)40% (46)31% (69)Oy Ver
  • İkiside kendine göre haklı (Politik cevap)
    13% (14)11% (12)12% (26)Oy Ver
  • İkiside haksız ne terbiyesizlik bu yahu:)
    23% (25)21% (24)22% (49)Oy Ver
  • Karar veremedim:(
    36% (37)15% (17)25% (54)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Hatalar tek tarafli degil elbette peki siz Levent Kirca'nin son 10 yildaki siyasal ve aile degisimi hakkinda ne dusunuyorsunuz?

0|0
11|21

En İyi Erkek Görüşü

• kusura bakmasın kimse, ama hiç bir insan oğlu karşısında ki farklı düşünüyor diye, partizan bir tavırla eleştirip hakaret etme hakkına sahip değildir. farklı fikirler demokrasinin temelidir, savaşın değil. bir insan farklı düşünüyor diye de ona hakaret etmek aydınlığın sembolüyse vay halimize ki vay.

2|2
    2|7
    • kim hakaret etti ki ?

• sonshot sonuna kadar katılıyorum

• teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 20

• başka soruya verdiğim cevabı kopyalayayım

merak ettim izledim

izlemez olaydım, mahalle karıları gibi tartışmışlar

programın başından sonuna kadar car car car aynı anda laf gevelediler

isterlerse konuştukları en önemli konular olsun, biri sanatçıyım biri programcıyım diyor

rezaletti

fatih bir yandan öfkesini kontrol edemiyor, kelimeler ağzında dolaşıyor ne çıktığı belli değil

levent mizah adı altında karşısındaki knuşurken zevzeklik yapıyor

millet tabi izlerken laf sokmalara takılıyor

hep derim, ağzı iyi laf yapan haklı demek değildir

neyse izlemez olaydım, vakit kaybı oldu

2|1
    1|1
  • Levent kırca haklı diyenlere şaşırıyorum. Tamam, Altaylı da haklı değil ama, karşı tarafı kelime oyunları ile, demagojilerle küçük duruma düşürmek, o tarafın haklılığını göstermez. saçma sapan argümanlar sunar, sakinliğini korur, karşı taraf da hazırlıksızsa öfkeden çıldırır. iyi tiyatrocu olduğunu gösterdi levent kırca. kafasında planlamış. ilk başta ulusal kanal reyting rekoru kırıyor dedi, işçi partisi iktidara gelecek dedi... sorularla biraz bunalınca, şarkı söylemeler, ardından, sen neden silivriye gitmedin... neden onlar içeride. altaylı dedi, o dava dosyalarını okudum, kaç bin sayfa. işkembeden konuşmuyorum filan. fakat adamı atlattırdı. altaylı mağlup gibi gözükse de, levent kırca galip değildir. levent kırca dediğimiz adamın fikirleri basit bir kaç klişeden ibaret. basit planların üzerinde yaşayan bir adam. onun mantığında, hükümet karşıtları ve diğerleri var. adama sen yalakasın dedi. bu televizyon kanalı hükumet yandaşı dedi. ilginçtir ki, bir kaç ay önce kılıçtaroğlu orada bir programdayken, haberciliklerini takdir etmişti. eğer olumsuz bir hava sezse, ana muhalefet lideri yuvarlak yanıtlar verirdi. sonuç olarak kırca, recep ivedik tiplemesinin 60 lı yaşlardaki halini oynamakta bu günlerde...

3|2
    3|1
    • Fatih Altaylı ancak Kırca gibilerinin zihniyetinden bakışta küçük düşmüş gibi görünüyor. Ufak laf ebeleriyle, demagojilerle susturduğunu sandı ama azcık realist bakan birisi Kırca'nın olduğu yerde saymaktan ileri gidemediğini görür. Ve gerçekten tiyatroculuğunun hakkını verdi çok iyi rol yaptı. Hiç bir sorunun cevabını vermedi, anca demagoji :) Bu ve bunların zihniyetinin çaresizliğini böyle amorte etmeye çalışması içler acısı :) +1

• Aynen cocukvari hareketler yapiyor Levent Kirca.Fatih Altayli nin tek sucu karsi tarafinda istedigi bir sekilde ofkelenmek oldu.Bunu biraz kontrol edebilirdi.Hem orada Faioh Altayli ben yalakayim demedi bir izleyicinin yorumunu okudu.O yorumu okuduktan sonrada Levent Kirca'ya donerek bak ben benimhakkimdaki aksi yorumlari okuyorum sende soylesene dedi.Bence guzelde yapti ama sonra ise argo kelimeler girince kotu oldu:(

• Levent kırca komedi yi bırakıp siyasete girdiği gün sanatçılıkta kazandıklarını yitirmeye başladı... sanatçı topluma örnek olmalıdır, bu sebeple benim düşünceme göre partizanlık duyamaz, bir düşünceyi desteklemek ayrıdır onun ön safların da yer almak ayrı bir olaydır. sanatçı topluma mal olmuş insanlar için kullanılan bir kelimedir. topluma mal olmuş denince şunu anlamalılar, a sıda b side bu adamı izliyor ve dinliyor... peki herkese mal olan bir insan taraf tutarsa herkese nasıl topluca hitap edebilir. herkesin ortak sevgisini kollaması ve ona göre hareket etmesi gereken birisi olmalıydı diye düşünüyorum.

1|0
    2|1
    • Birde siyasetten rant saglayamadi ya iyice kudurdu.Insanlar gulmek istiyo o provakatif hareketlerde bulunuyo.Sosyal medya onu su anda desteklese dahi reelde destekleyenler cok az.Eger oyle olmasaydi programi izlenirdi ve yayindan kaldirilmazdi

• en iyisini yapmışsın

• yoksa emin ol ki imaknsız diye bir şey yoktur... yeter ki insan istesin...

• 1960'da 270 generali ordudan lav edildi, 100 generali hapse atıldı genelkurmay başkanı dahil. Fatih Altaylı'nın dediği gibi o Türk ordusu değil miydi ? Bu ordunun canı can 60'da ki ordunun ki patlıcan ? Allah Allah diyen ordu bunu yapar mı ? diyenlerin "Balyoz" unu da gördük.

Eskiden ordunun devleti varken, artık devletin bir ordusu var. Bu bazılarının zoruna gidiyor :)

2|1
    2|1
  • bu programı izlediten sonra levent kırca hakkında kafamdaki portre değişti fatih atlaylı zaten kaale aldığım biri değildir

4|1
    1|0
  • izlemedim ama ikisini de sevmem, denk gelseydi de kanalı değiştirirdim...

1|0
    1|2
  • İktidarı arkasına alarak, millete Ali Kıran Başkesen olup çıkan p**evenktir Fatih Altaylı...

3|0
    1|0
  • Bence Leven Kırca savunduğu konu ilgili olarak haklı ancak bunu yansıtması konusunda yanlışları vardı. Öyle bir ortamda keşke o tür lafları sarfetmemiş olsaydı. Belki bu kadar tepki toplamazdı diye düşünüyorum.

2|0
    0|0
  • başka bir şık olarak :ikisininde foyası ortaya çıktı

terbyeszlk felan hersey bir yana

ikiside ne yaptıgının farkında değillerdi.pek izlemedm kısaca bir kesitnii izledm

1|0
    1|1
  • İkisi de saçmalamış, çok saygısızca ve anlamsız bir tartışma olmuş. İkisi de birbirinden beter!

1|0
    2|0
  • fatih altaylı zaten programda salak ve yalaka olduğunu kendıde ıtıraf etmıştır ve cok gergındı normalde konuklar böyle sınırlenır sunucu sakin davranır burada tam tersı vardı levent kırcanın komedyen yönü ve rahat tavırları fatıh altaylıyı cıldırttı ama sunucunun cıldırmasını gerektırecek bırsey yok adam soru sor dıyor fatıh konusamıyor bıle

2|0
    1|1
  • arkadaslar link varmı izlediğiniz ?

3|0
    0|0
  • levent kırca haklı fatih altaylı kim ki? levent kırca güzel alay etti aşağıladı

1|1
    2|0
  • 2side kahve ağzıyla konuştu. 2side bence kötü konuştu.

1|0
    0|0
  • Levent Kırca haklıydı

3|0
    0|0
  • Levent Kırca haklıydı.Zaten bu tip tartışmalarda haklı olan taraf sakinliğini korur, haksız olan taraf sesini yükseltir, kaba konuşur.Tabi Levent Kırcanın haklı olduğunu gösteren tek şey bu değil.Genel olarak Levent Kırca haklıydı.

2|0
    1|0
  • izlemedim.

0|0
    0|0
  • Biraz izledim. Kırca'nın ''kendi kanalımdan kendimi kovdum'' demesi epey komikti.

1|0
    1|0
  • izlemedim gereksiz buluyorum

0|0
    0|0
  • 2 mason birbirlerini yediler :)

0|0
    3|2

Kızlar Ne Diyor 11

• ikisi de haksız. sbebei ise: konuşma tarzları, üslupları, kullandıkları cümleler.

1|1
    0|2
  • D şıkkı bence

1|1
    0|1
  • İzledim ikisi de birbirine eş, amaçları ortak.

0|0
    0|0
  • Levent Kırcayı pek sevmem ama Fatih Altaylıda adamı konuşturmamış resmen

1|0
    0|0
  • Canlı izledim çokta güzel konuştu Levent kırca..

Söylediklerinde de yanlış yok. Karşısındakinin ne oldugu dahi belli değil..

1|1
    1|1
    • İkisi de saçma sapan konuşmuş ve birbirilerine saygısızlık yapmışlar.

youtube downloader

• Hiçte degil. Altaylı programına gelene laf söylemeyi biliyordu. Sadece burada olay tersine dönmüş ;)

• Programı izledm, tam bir rezalet. Her ikisi de saygısızca davranmış. Ne Levent KIRCA ne de Fatih ALTAYLI doğru düzgün konuşamamışlar. Birbirlerine laf söylemekten, milletin karşısında terbiyesizlik yapmaktan başka birşey olmamış. Birbirlerini küçük düşürüp durmuşlar...

• konuyla ilgili bilgim yok xSS

0|0
    0|0
  • ikisi de kendi egosunu tatmin etmek için çocukça bir çabaya giriştiler ve başarısız oldular.

0|0
    0|0
  • seyretmedim neler kaçırdım kim bilir

0|0
    0|0
  • Partiler konusu girmiş iş bitmiş...Vaktimi boşa harcadım ikisi de aynı. :/

0|0
    1|1
  • İkiside kendine göre haklı (Politik cevap)

0|0
    0|0
  • İzlemedim lınk ataydın ıyıydı

0|0
    0|0
Yükleniyor...