Erkek kadının ilki, kadın erkeğin sonu olmak ister?

Erkek, kadının ilk aşkı, kadın, erkeğin son aşkı olmak ister? Doğru bulur musunuz ve katılıyor musunuz?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• ben katiliyorum bu söze

benimkide biraz o misal oldu

3yildir sevgilim var o benim ilkim, onun ise benden önce iliskileri olmus ama hayirlisiyla sonu olucam:)

0|2
    0|0
  • evet bu malesef dogru benim düsüncem söyle ... bir insanin 1 sevgilisi oldu hadi oladi 2. olur oda olmasa 3 olur ama 4 olursa ben o kisiden süpelenirim ya kadersizin gercek kisiyi bulamiyorsun yada SEREFSIzzzz ... bu bi gercek artik herkes birinden hoslanica sevgili oluyor cok sacma gelecek kurulmicak kisiyle beraber olunmaz benim 1 oldu 2 son olsunn dilegim bu ...

0|1
    0|0
    • İnşallah da öyle olur :) 4e kadar denenir diyosun :)

• hayir demiyorum ama 3 gecerse biri o kisiye iyi gözle bakmam sahsen ben ... yani bu 4 de böyle 25 yaslarinda olan kisiler ama masallah simdi 18 yasindaki birine sor her seyi yapmis ve 15 sevgilim oldu diyor :S

• doğru bulmuyorum. erkekler her kadını kullanıp çöpe atarlar ama evlenecekleri kişi temiz olsun ister. kadın için fark etmez çünkü erkekleri tanırlar en azından sonuncu olayım der. ama son derece yanlıştır ve sinirimi çıldırtan bir durumdur bu!

0|0
    0|0
    • daha önce 5 sevgilisi olmuş bi erkeğe aşık olsan, bu doğru düzgün biri olsa onunla evlenirdin di mi mesela?.. Ben ne kadar iyi insan olursa olsun yediremem o eskileri aklımdan çıkaramam işte...

Erkekler Ne Diyor 2

• böyle derler genelde ama bilemiorum. istisnai durumlar olabilir

0|0
    0|0
  • hayır katılmıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...