Nasıl bir insansınız veya nasıl bir insan olmak istersiniz?

nasıl bi insansınız veya nasıl bir insan olmak istersiniz ve sevgilinizin nasıl biri olmasını istersiniz ayrıca en sevdiğiniz şarkıyı yazarmısınız

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• 3 soru tespit ettim :D Şimdi nasıl bi insan oldugumu ve nasıl olmak istedigimi yazardımda çok uzun sürer üşeniyorum :D Yani tembelim biraz :D Resul Dindar Ellerim bomboş .

1|0
    0|0
    • kısaca açıklasana :D

• sende kendimi gördüm :D

Erkekler Ne Diyor 6

• çok şeyi ve kişiyi (kendimi bile) çoğu zaman gereksz ve yapmacık buluyorum.

öfkelenmemeye daha dayanıklı, hakkını da yedirmeyen daha cesur biri olmayı istedim.

sevgilim; bana ait olsun, yönetmeye-kullanmaya kalkmasın.

en sevdiğim şarkı son günlerde:hande yener-hasta

1|0
    0|0
  • adalet duygusu yüksek bır ınsanım durustluge sanırım cok fazla onem verıyrm yalana tahammul edemıyrm asla yalakalık yapmayı ve yapanı sevmıyrm

1|0
    0|0
  • Oldugum gibi olmak isterim... Esime katlanmaya calisiyorum. O. G. Beni böyle sev...

1|0
    0|0
  • huzur versin bide sevsin yeter

1|0
    0|0
  • Rahat ve Kaygısız

1|0
    0|0
  • kötüyüm en azından eski nişanlım öyle diyordu -sengidince bak neler oldu

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Dengesiz deli dolu konuşkan huysuz biriyim sevgilimin ciddi olgun ama esprili eğlenmeyi seven dürüst benim gibi dengesiz olmayan ne istediğini bilen merhamet duygusu olan birisi olsun isterim en sevdiğim şarkı sezen aksu-geçer, nilüfer-ta uzak yollardan, zeki müren-kalbimde arama eski yerini

1|0
    0|0
  • ilk önce soğuk biriyim sonra kaynaştıkça beni herkese gösteririm yani gizemliyim ama gizemimi çözene helal olsun. neyse kendim gibi birisini isterim tabiiki. özgürlüğüne düşkün hayat dolu mutlu olmak için fırsatlar yaratan vs. vs.

1|0
    0|0
Yükleniyor...