Spordan anlayan arkadaşlar cevaplayabilirmi?

ben spor salonuna yazıldım vücut yapma konusunda çok kararlıyım sporcu olan bir arkadaşım tek kullanacağın yağ zeytin yağı olsun yemeklerinde dedi bu yağ içeride yağ yakımınıda sağlıyor dedi ve yağı bolcada kullanabilirsin bir zararı olmaz ağız tadına göre dedi bana çok saçma geldi birde size sormak istedim

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Protein agirlikli beslen.. et yumurta peynir vs.. karbonhidratan kacin

0|1
    0|0
    • ya tamam beslenmem öyle olacakta illaki kuru fasülye vs birşey yiyecem bu yemeği yapacağım zaman ne kullanacam hiç mi yağ tüketmicem

• teşekkürler :D

• karbonitraddan kaçın mı? kafan mı iyi bilader, her şey eşit ve düzenli olmalı, spor yaparken enerjiyi karbonitratlar sağlıyor, onu illaki alıcak, kas kütlesi oluşturulurken sadece protein kullanılmıyor sonuçta tek yapması gereken kaliteli karbonitratlar almak

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Zeytinyagi en faydali yagdir. Dogru demis ama vucusa polysature yag girmesi icin birazda aycicek yagi falan tuketmen lazim.

0|1
    0|0
    • ama sporcular için yağ zararlı değilmi

• Fazlasi zarar herseyin. Hic yag almamak olmaz. Yag kullandigin zaman en cok zeytinyagibi tercih et ama. Saglik icin en yararli yag o.

• Yağ ne alaka senin yağ değil protein karbonhidrat tuketmen lzım hele bide kiloluysan yağı hıc önermem.

0|1
    0|0
    • ya tamam beslenmem öyle olacakta illaki kuru fasülye vs birşey yiyecem bu yemeği yapacağım zaman ne kullanacam hiç mi yağ tüketmicem

• Ya yagı her zaman nasıl tuketıyorsan o sekıl tüketmeye devam et bunlar ufak tefek şeyler çok takma önüne gelen herseyı bol bol yemeye calıs

• tamamdır çok yardımcı oldum çok teşekkürler :)

Yükleniyor...