Spor salonu mu yoksa yoksa kendi imkanlarınla spor yapmak mı?

zayıflamam lazım ama bir türlü tam olarak spora başlayamıyorum. Yürüyüş yaparak mı yoksa spor salonuna giderek mi etkili ve Kalıcı bir şekilde zayıflayabilirim?

Güncellemeler:
Spor salonuna 6 ay gitsem yeter mi? Daha sonra kendi imkanlarımla devam etsem?

0|1
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Spora git. koşa bandını kullanınca zaten yürümüş de olursun

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Banakalırsa arkadaşım güzel spor açıkhavada yapıln spordur.
    Şahsen ben kapalı alanda spor yapamıyorum o insan ter kokus huylandırıyor
    Adam mekikden kalkıyo alet oldugu gibi ter bende kullasam sevişmiş oalacam adamla
    Günde 2 saat boş zamanım oluyo onuda o ahırlarda geçirmeyi tavsiye etmiyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Zayıflaman için spor salonu daha iyi bir seçenek ama etkili ve kalıcı olması için boğazına dur demelisin ;)

1|0
    0|0
  • İsteyen her türlü şekilde zayıflar. Bulunduğun oda da ip atlayarak bile zayıflayabilirsin düzgün bir beslenmeyle. Yeter ki iste.

1|0
    0|0
  • Spor salonu kesinlikle. motivasyonunu da arttırıyor hem...

1|0
    0|0
  • Spor salonu tabiki

1|0
    0|0
  • Spor salonuna gitmek zor. kendimi zorunlu hissettiğim an hevesim kaçıyor. evde eğlenceli hale getirerek çalışabilirsin. Hatta dans ederek zayıflayabilirsin.

" Shaun T - Hiphop ABS "

1|0
    0|0
  • her ikisi de olabilir ancak öncelikle seninle birlikte bunu yapacak birini bul yanında zira sıkılır bir zaman sonra keyif alamayabilirsin

1|0
    0|0
  • ikisini kombine etmelisin

1|0
    0|0
  • kendi imkanlarım

1|0
    0|0
  • Bence salon eğer nezih biryer varsa yakınlarda😕

1|0
    0|0
  • Spor salonuna gıtmen daha faydalı olacaktır duzenlı calısma etkısını gorursun

1|0
    0|0
  • falcıya git 2 büyü yapar zayıflarsın. bulunduğun resim fal büyü bunlarla ilgili olduğunu belli ediyor. ben olsam falcıda fotoğraf koymaya utanırdım.

0|0
    0|0
    • Önümde kahve fincanı var diye falcıda mı oluyorum 😒 Ayrıca giderim gitmem sanane?

• gittiğin falcının ismini bile veririm ve boş şeylere inanan biri benden değil inandığı şeyden tavsiye alsın

• evde spor yapmak çok basit görünsede salonda çalışmaktan daha çok azim ve kararlılık ister, bu soruyu sorduğuna göre o azim sende yok, git bir spor salonuna yazıl

0|0
    0|0
  • Azimle zayıflarsın. Nerede olduğunun bir önemi yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Spor salonunda daha etkili olur yürüyüş yaptığın yürüyüşe bağlı tempolu olmalı koşmalısında onun dışında ip atlaman hızlı sonuç verir ama hiç birinin kalıcılığı yok iş sana düşüyor dikkat etmen lazım.

1|0
    0|0
  • spor salonu daha etkili

1|0
    0|0
  • Spor salonu tabikide

1|0
    0|0
Yükleniyor...