Ben 2-3 aydır street workout yapıyorum bilen bilir ne olduğunu?

düzenli ve programlı olarak barfiks, dips, şınav, mekik çalışıyorum belli miktar artış oldu ancak fitnessa gitmek istiyorum. beni korkutan ben hayatım boyunca spor yapamam yani şöyle diyim sürekli fitness yapamama bıraktığımda eski halime döneceksem hiç başlamıyım ama erimeyeceksem belli bir süre yapmak isterim. eğer fitness bıraktıktan sonra bu şınav mekik barfikse devam edersem yaptığım kası koruyabilir miyim?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Selam arkadaşım salona gidip çalışırsın ama ek takv
    Ye kullanıp gelişmeyi hızlandırırsan sonra tamamen bırakırsan belin kalınlaşın memelerin olur. Ama en azından salonu bıraksanda workouta devam et

0|0
    0|0
    • ben zaten protein falan kullanmayı hiç düşünmüyorum sadece doğal çalışcam ve kendimi yeterli gördğüğümde bırakıp o şeklimi korumaya çalışcam bunu düzenli mekik barfiks şınav koruyabilir mi yani

• Ne olcak kardeş aynı kalırsın

• peki teşekkürler size güvenerekten başlıycam o zaman inşallah aynı kalırım erimem :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Kimsenin umrunda olmamis senin sporun kasin 😉😂😂😂

0|0
    0|0
    • tahmin etmiştim zaten yazarken street workout ülkemizde o ney l*n diye karşılandığından olsa gerek avrupada falan yapmayan bilmeyen yoktur ben bu yüzden yalnızım :)

Yükleniyor...