Kardeşim daha 13 yaşında...

Kardeşim 13 yaşında maç yaparken çapraz bağları kopmuş ve menisküs yırtığı oluşmuş doktora götürdüğümde daha çocuk ameliyat edemeyiz dedi futbola düşkün amatör olarak futbol oynuyor ne yapıcak bu ?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• geçmiş olsun..

0|1
    0|0
  • futbol oynamayacak. aynı durum bendede var geçmiş olsun. ben şimdi çalıştığım için bekletiyorum ameliyatı yaza olucam. geçen yıl mart ayında düştüğüm için ön çapraz bağ kopması ve 2 tanede menisküs yırtığı birkaç tane daha hasar var. doktor ameliyat için çok bekletme ama yazın mutlaka ol dedi. tabi çok dikkat ediyorum uzun süre araba kullanamıyorum mesela. fazla yürümemeye çalışıyorum ama o tabi daha küçük çocuk içindeki enerjiyi bir şekilde dışarı atması lazım. bir arkadaşımın 15 yaşındaki kız yeğeni bu ameliyatı oldu yaştan dolayı gerçekleşmediğini bilmiyordum. gerçekten ben o kadar dikkat etmeme rağmen gece ağrı çok fazla çekiyorum gerçekten çok zor bir durum. çok iyi araştırın ama birçok doktora götürün ve önünüze gelen doktorada ameliyat ettirmeyin..umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...