Zayıflama çayı kullandınız mı?

bir tanıdık ciddi derecede baya bir kilo vermiş.nasıl zayıfladığını sorduğumda zayıflama çayından içtim dedi.9lu çay mı 9lu karışım mı öyle birşey dedi.Aslında zayıflatan çayların öldürücü olduğunu duydum annemde bende kullanacağım dediğimde bana kızıyor.sizce bu çay tehlikelimidir vede 9lu karışım derken bunun adını bilen var mı?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• avatardaki sensen boşver o cayları

rize turist cayı demle içelim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sakın zayıflama zayıflarsan bu kadar tatlı ve sempatik olmazsın :) Zayıflama çaylarını günde bir büyük fincandan fazla kullanmaman lazım yoksa böbreklerden olursun.

0|0
    0|0
  • boşver zayıflama çayını fotoda gayet iyi görünüyosun sadece istersen sporla vucudunu sıkılastır bence

0|0
    0|0
  • herhangi bir aktara git bana 9 çay lazım de sana marka marka çıkaracak hatta diyecek bende 9 lu karışım yapabilirim diyecek.. tamamen doğal ve bitkisel ama fazla içersen cır cır yapıyo

0|0
    0|0
  • kullanmadım ama yemeklerden önce bir bardak kaynar suya yeşil çey,zencefil ve tarçın katıp içiyorum bilmem faydası olurmu:))

0|0
    0|0
  • kullanmadım

0|0
    0|0
  • yemezsen ıyı yaparsın yıyosunuz sonra fışkı gıbı oturuyorsunuz homılı gırtlak homılı gırtlak nereye kadar ya bıraz da yürüyüş yapın :)

0|0
    0|0
  • kullananlar öldü sende kullanma

1|0
    0|0
  • kullanmadım diyet yaptım işe yaradı ilk başta çok zorlanmım 10 günde alıştım..çayla olucak iş değil

0|0
    0|0
  • vücuda göre ve hazırlayana göre deişir.. usta ellerden içersen sorun olmaz

0|0
    0|0
  • üstünde yazar zaten hangi bitkileri içerdiği de onlar tek başına işe yaramazlar hareket şart

0|0
    0|0
  • hayır etkisi yokmuş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok saçma o çaylar. Kilo versen ne olacak? Çatlak, sarkma ve düzensiz bir şekil. Herşeyi geçtim çayları bırakınca ne olacak? Bağırsak tembelliği, düzensiz uyku ve bozuk bi su dengesi. Bağırsak floranı mı kaybedersin, böbrek sorunu mu çekersin bilmem.

0|0
    0|0
  • Hiç gerek yok öyle şeylere. Diyet ve sporla halledersin rahatlıkla

0|0
    0|0
Yükleniyor...