O çocukla ne konuştunuz diye soruyor. Ne yapmaya çalışıyor sizce?

Bir ay önce okuldan bir çocukla tanıştım. benden hoşlandığını söyledi arkdaşları da aynı şeyi söyledi ben istemiyorum diye konuşmuyordum arkadaşlarımın ısrarı üzerine konuşmayı kabul ettim ve numaramı verdim sabah saat 4lere 5lere kadar mesajlaşıyorudk daha sonra birden bire konuşmamaya başladı ve seni kırmak üzmek istemiyorum fakat bizden arkdaşatan başka bişi olmaz dedi ve daha sonra yine öğrendimki bir başkasını seviyormuş fakat sevdiği kızda başkasını seviyo. karşılaştığımız zaman kafasını çeviryo beni görmemzlikten geliyo fakat başka bir erkeğin bana karşı ilgisini farkedince bana doğru bakıyo veya tesadüfen karşılaştığımz bir yerde o çocukla ne konuşdunuz diye soruyo bunun gibi birkaç şey daha var ne yapmaya çalışıyo anlamıyorum yardım edin lütfen..

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• bu tür cevabını zaten sizinde bildiğiniz soruları cevaplamıyorum artık

0|0
    0|0
    • bu konuda özgürsün cevabınıda bilmiyorum ayrıca :) rica etsem bu yorumuma cevap verme :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• bırak hayatı zamana cevabı daha kısa sürede bulursun

0|0
    0|0
  • ben de ne yapmaya çalıştığını anlayamadım, ve merak ettim. öğrenince bana da anlatsana...

0|0
    0|0
    • olur öğrenince ve bi gelişme olunca buraya yazarım :)

• 20 yıllık senaristim böyle senaryo görmedim ;)

0|0
    0|0
    • valla ya ne biçim bi hayat daha başka şeyler varda millet okumaktan sıkılmasın diye yazmadım :)

• bana yaz valla ben okurum :))

Kızlar Ne Diyor 1

• Diğerini elde ederken senide köşede bekletmeye çalışıyo. O olmazsa sen, sen olmazsan o.

0|0
    0|0
Yükleniyor...