Türkiye Hollanda maçı ne olur sizce?

Türkiye Hollanda maçı ne olur sizce?

Sneijder yok roben yok RVP yedek :D
Yener miyiz sizce?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• 70lerde bir gol atarız, 90da veya uzatmalarda da yeriz, 1-1 de berabere biter. Na buraya yazıyorum.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kadroyu tamamen değiştirmek lazım
    Ahmet İlhan Özek , Muhammet Demir gibi oyuncular oynasin en azından yürekleri ile oynarlar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Hollanda, tarihinin en kötü zamanlarını yaşıyor. Özellikle, dünya kupası yaramadı Hollanda'ya. Bunda, kemik oyuncularının yaşlanmasıyla beraber gelen fiziksel ve teknik düşüş de var. Gelecek vaadeden;De Jong, Williems, Indi gibi isimlerde bir türlü isteneni veremiyor. Kaynaklarıma göre, eğer Hollanda Euro 2016'ya katılamazsa, birçok oyuncusu kadro dışı kalacak.

Ancak, yine de Türkiye'nin de hali hiç iç açıcı değil. Akıcı ve coşkulu futbol oynayamıyor, taktiksel hatalar yapılıyor, maç içinde topçuların isteksizliği yüzlerinden okunuyor. Her ne olursa olsun, Hollanda bu maça favori olarak çıkacaktır. Hollanda'dan puan almanın tek yolu, Sneijder ve Persie'ye şut imkanı tanımamaktır. Fenerbahçe'nin Antalyaspor maçında Samuel Eto'o'yu Kjaer ile birebir agresif markajla etkisizleştirmişti. Bu taktik kullanılabilir. Bu maçta, kesinlikle forvet arkası kullanılmamalıdır. Dinamizmi yüksek Ozan ile Mehmet Topal defansın önünde Sneijder'in pas alanlarını daraltarak, ona adeta yapışarak etkisizleştirebilir. Zaten, pas trafiğini kapatırlarsa Persie, oyundan düşer.

Bu maçta, kontrollü ve sabırlı futbolda ilk yarıda gol yememek ilk amaç olmalıdır. 4-2-1-3 ilk yarıda yeterli olacaktır. İkinci yarıda ise, Sneijder ve Persie, etkisini kaybetmeye başladığı dakikalarda, defansın önündeki iki oyuncudan biri göbeğe çekilip, diğeri de yerini forvet arkasına bırakırsa, yani 4-2-3-1'ye dönülürse, galip gelme ihtimali artar diye düşünüyorum. Ancak, ikinci yarıda olası bir hücum taktiğine dönülürse, oyun hakimiyeti asla Hollanda'nın olmamalıdır. Hollanda'nın ne yapacağı belli değil, en azından bu maç öncesinden kestirmek mümkün görünmüyor.

Kısacası, ilk yarıda gol tehdidi yüksek oyuncuları markajla boğmak, ikinci yarıda ise oyun hakimiyetini elde tutarak hücum oynamak bu maçtan puan veya puanlar almak için yeterli olacaktır. Umarım, seyir zevki yüksek bir maç izleriz.

0|1
    0|0
  • Berabere biter gibi

0|1
    0|0
  • berabere bitecek 1-1

0|1
    0|0
  • l*n litvanyayı yenemiyon o yok bu yok deyip kendini avutma. Hollanda her zaman hollandadır. Ben KG var bekliyorum muhtemelen üst oynayacağım.

0|0
    0|0
    • Sen önce kelimelerine dikkat et üslubunu düzelt.

• @Kenanımırzalı her neyse işte litvanya letonya. Türkiyeyi takip edecek değiliz.

• La Letonya'yı yenemedik * , Hollanda'yı nasıl yenelim?

0|0
    0|0
  • TEK robben yok biyerinizden uydurmayın rvp ve Ws anamızı ağlatır

0|0
    0|0
Yükleniyor...