12 Dev Adamı tebrik eder misiniz 🙏👏?

Bence tebriği hak ettiller tebrikler Türkiye tebrikler 12 dev adam tebrikler :) #EuroBasket2015

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Hayır tebrik etmiyorum.
    Çünkü 16 sayı öne geçmelerine rağmen yine maç sonunda korku dolu dakikalar. Maçı kopartıp maç sonunu formaliteye döndürmeleri gerekirken yüreklerimizi ağzımıza getirdiler.
    Tamam galibiyet çok güzel. Yıllar sonra İtalya'yı yenmişiz, iyi ama eksiklerimizi görmeliyiz. Bobby Dixon ve Semih Erden'li oyuna biraz Ersan katıldı. Başka? Savunma bizim en kuvvetli olduğumuz alan diyorduk bir ton sayı yedik. İtalya berbat oynuyor. Bu maç bizi yanıltmamalı. Alınan galibiyeti kutlamalı ama eksiklerimizi de bir an önce düzeltmeliyiz.

0|2
    0|0
    • Cok yanlis dusunuon abi... ilk olarak bu takimin yas ortalamsi 25 ve 3 tane 21 yas alti oyuncu var bu takim bu kadar tecrubeli 3 tane nba oyuncusu 1 tane nba den avrupaya donmus bir oyunculari varken bu takimla kafa kafaya mac atmk herkedin harci degil bu takim emin ol 4-6 sene icinde avrupa sampiyonasinda finaallwr gorcrk cok yetenekli oyuncu grubu. Su takimi yenmek bu kadar tecrubesz oyuncularla inanilmax bisey...

• Güzel ozetlemissin
      Ömer Aşık, Enes kanter, emir, kenan sipahi , doğuş balbay gibi isimler olsaydı favorilerden biri olurduk ama bu kadroyla Sırbistan i yenmek hayal

• @KurabiYe
      hayal demeyelim de, bir planımız olsun demek daha iyi olur. Galip gelirken de hatalarından ders çıkartan takımlar ilerleme kaydederler. Mağlubiyet zafer sarhoşluğunda ortaya çıkar.
      Umarım diğer rakipleri de yeneriz.

• Umarım böyle devam eder

1|0
    0|0
  • Bir 12 Dev adam var
    Birde 11 kazma var
    #Tebrikler12DevAdam

1|0
    0|0
  • Bu maç için sevindik fakat keşke tam kadro olabilseydikte kafaya oynayabilseydik

0|0
    0|0
  • Inanilmaz bir zafer aldik izledim bu sampiyoayi bekliirdum ama boyle bisey bklmedim hic... italya gibi 3 nba oyucusu olan 1 de avrupaya donus yapn oyuncari oln takima kafa tutmk harika bisey ilerku yillr icin cok umitliyim 4 sene sonra bu takim final oynar altin alirsak kimse sasirman o potansiyel var cok iyi jenerasyon... bgn ersan faul problmine erkn girmeseydi bukadar fazla kenarda bklemzdi ve daha erkn koparip yine bizenbu hwycani yasatmzlardi ama bu ulkeyi bu sporu seviyorum son dakika heycanlari bizim isimiz cok tatli oluyor futbolda da boyleyiz ulke olarak... d. d ama ispnys ve almanya cok iyi sirplari unutmamk lazim onlar avrupanin en iyi takimlari daha is bitmedi eger madalya alirsak mucize olur cokda iyi olur saygilar. d tebriklet 12 dev yurekli adam<3

0|0
    0|0
  • Alayınız gelsin ulan sizin paranız vaarsa bizimde Allahımız var :) helal olsun valla çok zor bir rakibi yendik

0|0
    0|0
  • inşallah başladıgımız gibi devam ederiz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...