Hoşlandığım bir kadın var onu kandırmak istemiyorum.

Onu beğeniyordum bir gün bi şansımı deniyim dedim olumlu baktı görüşüyoruz tabi yalanın biri bin para seviyorum sensiz olmuyor falan filan... acaba bıraksammı onu üzülürmü iyi aile kızı bırakmasamda fena şeyler olucak istediği gözünden belli kesinlikle evlenemem onun gibi bir aile kızıyla yani iyi insanlar ama ayrı dünyaların insanıyız.

Not hakaret ediceklerler ve yaşı 25 altındakiler yazmasın uğraşamam çoluk çocukların yorumuyla

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• evlenmeyi düşünmüyorsun madem oyalama iyide aile kızıymış bırakmak onun için daha iyi olur derim.

0|0
    0|0
    • Aslında okadar iyi bir insan oldugunu sanmıyordum ama o görüntünün altında aslında nekadar alcak gönüllü biri varmış acıkca pişman oldum keşke ona o yalanları söylemeseydim garip bir hisse kapıldım hiç daha önce bu şekilde hissetmemiştim bir çok kız arkadaşım oldu hiç birine özlem sevgi beslemezdim hedefim farklıydı garip bir azlar yaşıyorum sizce nedir bu bana sakın aşk demeyin ben aşık olucak bir tip değilim

• aşk olsaydı evlenmeyi düşünürdün. içindeki iyi insanı çıkarmış sadece kendine de haksızlık etme kötü biri olsaydın ona zarar verirdin.

• Bu tür işlerde iyi sayılırım nasıl başlayacagımıda çünkü verdikleri tepkileri ezberledim genelde format aynı acıkca söylemek istiyorum cinsellik yaşamakistedigi her halinden belli ayrılacaktım ama öfkeye kapılıp o cevrede cok daha tehlikeli yakışıklı erkekler var onlarla bı cıkarsa bitti onun işi rezil ederler onu herkez ögrenir neler yaptıgını tabi şuana dein bir şeyi duyulmadı bunlardan dolayı ayrılalım diyemedim her defasında tam söylerken ne oluyorsa öksürük tuttu gercekten.

• fena küfür yiycen.

0|0
    0|0
    • Sanaolan ne senimi yatırcamda bukadar kızdın ulan yapmıcaktım ama yapıcam sana inat onu bilmem ne yapıcam

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...