Pilatese başlayacağım topunu falan alacağım şimdi internetten.

Bana plates videosu atabilirmisiniz . şöyle 1 saatlik falan. her sabah uygulayabileceğim. çok fazla ağır olmayan PLATES videosu istiyorum. yada bu videoyu nereden bulabilirim? biyerden satın alabilirmiyim ? internet üzerinden alsam bunuda dvd olarak mesela. dvd oynatıcıya takıp yapma şansım olabilse çok daha iyi olur çünkü. önerilerinizi bekliyorum...

Güncellemeler:
link

link

link

link

bide şunlara bakarmısınız. hangisini alayım. bu fiyat farkları neden böyle. önerebileceğiniz farklı setler varmı.

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• tatlım ben uzuun yıllardır yapıyorum pilates. öncelikle ihtiyacın olan ince olmayan en az 1,5 cm lik mat, boyuna uygun top ve lastik. lastikler 3 çeşit oluyor yumuşak, orta, sert. yumuşak veya orta daha iyi olur. çember çok gerekli değil bence ama sen bilirsin. ebru şallının pilates 1 dvdsi ile başlayabilirsin 15 lira falan. veya netten indir ebrununkini.

1|0
    0|0
    • teşekkürler . plates setini şimdi alıyorum zaten. yanında cd gelcekmiş yeterli olmazsa söylediğin cd yi alcam.

• rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 2

• bunun ıcın youtubeden ebru sallının vıdeolarını ızlesene

0|0
    0|0
  • Ebru Şallı bir ara plates programı yapıyordu youtubede vardır mutlaka videoları onlara bak derim.

0|0
    0|0
    • alcağım setlerin içinde dvd varmış zaten sorun yok. linkler hakkında birşeyler desen çok daha iyi olur :)))

• Hiç plates yapmadığım için şunu al veya bunu al diyemeyeceğim:) Yalnız bakkal topu değil muhabbetine güldüm:D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...