Neden arkadaşlarıyla tanıştırmıyor?

arkadaşlar sevgilim polis memuru bende medyada çalışıyorum. uzun zamandır süren bi ilişkimiz var ve yakın zamanda düğünümüz. ama aklıma takılan bi nokta var o benim çalıştığım ortama gittiğim yerlere gelir yani ben davet ederim beraber gitmk isterim ama bu zamana kadar hiç arkadaşlarının olduğu ortama yada çalıştığı yere çağırmadı. geçen benim çalıştığım yerdeydi, şubeden başkomiseri çağırıyomuş telefon geldi. bana beraber şubeye gitsek ama sen gelmezsn biliyorum dedi bende o gelmezsin diye baştan hüküm verince napcam ki şubede ama sorun olmazsa geliyim dedim yok ta açıkçası gelmeni istemiyorum da dedi... bi şey diyemedim bana sen gel şubenin orda mağaza var orayı gez dedi giderken şubeden haber geldi gerek kalmamış bizde beraber vakit geçirdik falan... ama niye beni götürmek istemiyo kendisi çevrende olan insanları çalıştığın yeri tanımak istiyorum hoşuma gidiyo diyo benim aynı şeyi isteyebileceğimi niye düşünmüyo. neden tanımıyorum hayatında olan arkadaşlarını iş yerini

erkekler niye yaparsınız böyle bişi

Güncellemeler:
ilk iş yerime geldiği gün ben geldim ama seni asla şubeye götürmem düşünme sakın gelirim falan diye demişti çok kırılmıştım bi de ilişkimiz tazeydi belli etmedim içime attım götürme tamam dedim...

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• arkadas çevrsiyle tanısmanı istemiyor olabilir zamanında biseyler yasamıs olabilir isyerinde ki birisiyle aynı sorunu bende yasadım ve is yerimde ki insanları tanımasını istemiyordum tabi o farklı bisyden dolayı olabilir ben bende olduğu için yazıyorum İHTİMAL

0|0
    0|0
    • önceden olmuş olabilir benim için gelmedi ya dünyaya öncesi beni ilgilendirmez anlayışlıyımdır o konuda ama belki de doğrudur

• Bilmiyorum ben is yerimde zamanında çok sevdiğim uzun süre birlikte olduğumuz (cinsel anlamda değil) birisi var bunla ayrıldık ve aynı isyerinde çalısmaya devam ediyorduk sonrasında bir kızla çok ciddi düsünmeye basladım ve onunla tanısmaması için is yerime gelmesei istemiyordum

Erkekler Ne Diyor 17

• seni yerler diye korkuyo sister

0|0
    0|0
  • bence yanlış bakıyorsun bırak takma bu kadar gazeteci olarak meraklı meraklı sorarak sorgulayarak araştırma ya sen onu seviyor musun o seni seviyor mu evet seviyorsa işte nokta konulur.daha ne istiyorsun sen onu arkadaşlarının yanına gitmek için mi sevdin hayır o zaman ne istiyorsun sorun çıkarıp üzmek üzülmek mi ? o zaman devam et böyle

0|0
    0|0
  • kendisine göre vardır bir sebebi bizim yorumlarınız tahmin sonuçta doğru veya yanlış değil

seni çok kıskanıyor olabilir

çalıştığı yerlerden bazı kişilerden şüphe edebilir

utanıyor olabilir -- hiç böyle bir şey yapmadığı için olabilir--

vb... her şey olabilir tek bir doğru var oda sevgilindeki sebeb

0|0
    0|0
  • bence seni kıskanıyor ordaki çalıştıgı iş arkadaşlarından polis ler genelde erkelerden oluş tugu için seni görmelerini istememiştir yada bi ustünün seni görmesini istememiştir dogaldır bence kıskandıgı için yani senin ortamını da tanıyor ki çalıştıgı yerde sana yakın olmya çalışan erkek varmı diye senin çalış tıgın yerde hatta geniş çaplı bir araç tırm dahi yapmış tır eminim yani korkulacak bir durum yok bence

0|0
    0|0
  • seni arkadaşlarından kıskanıyordur. amirleriyle ilişkisi iyi olmayabilir.sana rezil olmamak ya da kötü lafa maruz bırakmamak için çağırmıyor olabilir. ayrıca polislerin konuşmaları çoğunlukla küfürlüdür. türk polisinin acilen toplumla ilişkisini geliştirecek seminerler alması gerekiyor.

0|0
    0|0
  • bilmem ama tespitler yüzde yüz doğru ama bardağa bi de dolu tarafından bak seni herkesin nazarın saklayaacak kadarr seviyo:)

0|0
    0|0
  • arkadaşlarına güvenmiyodur belkide

0|1
    0|0
  • sevdiğimizi kimsenin görmesini isemeyiz ne kadar açık açıka söyleyemesekte kızkanırız sevdiğimizi

0|0
    0|0
  • cagırması da zaten abes olmaz mı! adamın meslegı polıs farkında mısın bılmıyrm da karakola yada olay yerıne gıdıp napmayı dusunuyorsun bence anlayıssız ve on yargılı br yaklasım senınkısı

0|0
    0|0
  • ne yapcan o kadar erkehın ıcınde kıskanclık sezıyorum bu durumda

1|0
    0|0
  • tıpık gazatecı modelı ıste :D ılla kafaya koydugunu yapacaksın degıl mı sen yakında gıdersın subeye

0|0
    0|0
  • Hayaletle gazateci elif gibi ya

0|0
    0|0
  • ''bişi'' diyene kadar her şey çok güzeldi. O da benim gibi gerek görmüyordur.

0|0
    1|0
  • normal bir durum

şubeye gidip yapabieceğin bir şey yok ki

bilinemeyen gereksiz dedikoduların önüne de geçmiş oluyor

0|0
    0|0
  • Erkeklere kız konusunda güvenmiceksin, sevgilin kendinden biliyor ve arkadaşlarına güvenmiyor.

0|0
    0|0
  • napıcan o kadar polisin arasında ya sen de var ya. dogrusunu yapmış adam

0|1
    0|0
    • nolmuş o kadar polisin arasına girsem yaaa banka soyguncusuyum sanki tövbe tövbe

• o kadar erkeğin arasına sokamk istemiyo beyin bedava galiba sende

• Memura ne kadar uzak o kadar iyi.

Diğer tiplerin sana yazacağından korkuyor olabilir. Memurda mantık arama.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• En doğrusu yapmış, delikanlı çocukmuş. Sen rahatsız olma diye de yapmıştır. İnsan sevdiğini gözünden sakınır, diğer erkeklerden sakınması da normal. Hiç takılma buna ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...