Ergin Ataman'ın başarısız olmasını isteyenler, galibiyete üzüldünüz mü ne yaptınız?

Sorum özellikle adı lazım değil takımın taraftarlarına..

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Aziz pelteği üzülmüştür.

1|3
    0|3

En İyi Kız Görüşü

• Ergin ataman 10 numara antrenör. Maçlardan önce moral bozanlara gelsin galibiyet.

0|0
    0|4

Erkekler Ne Diyor 9

• Milli takımda , takimcilik yapmasını kimse

0|1
    0|4
  • Milli takım üzerinden prim yapmayın, sen bunu diyerek onlarla aynı kategoriye alıyorsun kendini. Artı olarakta genelleme bunu tüm adı lazım değil dediğin takımın taraftarı yapmıyor sonuçta. Türkiye'de taraftarlarda eğitilmeli artık buna kesin kanaat getirdim yani sidik yarışına döndü bu işler iyice

0|2
    0|4
    • Bu yoruma eksi veren insanlar bir de erkekler eksi vermiş onlarla oturup futbol sohbeti bile yapmam. Güne gitsinler analarıyla.

• Keske biraz insan olsaydin. O takimin yarisini adi lazim olmayan takikin sporculari olustiruyor. burada klubun onemi yok , söz konusu milli takim. Gerisi teferruat. Seni kiniyorum

0|2
    0|4
  • Ergin Ataman olmasaydı bu başarılar olmayacaktı şu maçlar bitsin adam bırakacak o zaman ne yapacaklar bakalım

0|3
    0|3
  • Fenevbahçeden hiçbir oyuncu milli takıma vermem !!!
    Aldığımız ilk ve son galibiyet olacak...

0|0
    0|4
  • çekemiyolar adamı ne yapsınlar

0|0
    0|0
  • Senin tabirinle başarısız olmasını isteyen kişiler neden başarısız olsun istiyorlar sence?

0|0
    0|0
  • Milli zaferden sonra şunları konuşuyorum ya gerçekten yazık sana! Merak ettiyseniz o malum takımın taraftarıyım. Ergin hocanın karakterini çok sevmiyorum ama takımı çok iyi hazırlamış helal olsun ona!

0|0
    0|4
    • Ergin takımı iyi hazırlamış diyom hala eksi veriyorlar. Bu işlerden hiç anlamadığınız çok belli. İşiniz gücünüz milli takım üzerinden prim yapmak.

• Şansa bala yeniyoruz iş yok takımda

0|0
    1|4

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok anlamlı galibiyet aldık.. Şimdi bunu mu tartışalım.. Maçın en şık hareketi Semih'in hareketiydi. Bütün türk düşmanlarına kapak olsun..

0|2
    0|2
  • Pavali kopeklev uzuldu baya

0|0
    0|0
  • tanjevic zamaninda tanjevic milli takim oyuncusu ilkan karamanin Galatasarayla iki yillik kontrati olmasina ragmen fenerbahceye transferini yapti diye aziz yildirim ve fener camiasi o kadar fesat ki aynisini ergin atamandan da bekliyor :D eminim uzulmuslerdir les gibi insanlar ya

0|0
    0|3
Yükleniyor...