Sporla ilgilenenler?

Hafif gobekliyim ve goguslerim yagli kosuya basladim ve evde plank hareketi falan yapiyorum bir haftadir falan birden nefesimi verdigimde karin kaslarimin belirlestigini gordum. Ancak bu zayif kasi dedikleri zayifliktan cikan kasmis galiba bir de kollarim ciliz spora gitme inkanim yok dumbel olmadan kol kasil calisabilir miyim?

Güncellemeler:
Kimse yokmuu

0|0
03

En İyi Erkek Görüşü

• calişirsin bazi spor dallari kas yapmani sağlar ben rugby oynadim 10 ay boyunca bacak kaslarim oldukca sağlam ve yere sağlam basiyorum 2 kişiyi birden yatirmişligim var kollarim okadar şiş olmasada gücümü bacaklardan aliyorum cünki birde 1.75 boyum var okadar kisa değilim ama kisalarin ağirlik merkezine daha yakin oldugu icin coğu spor a uygunlar

0|0
    0|0
    • Bacak var biraz zayifladigim icin gobegim duzlesti yavas yavas baklavalarda belli oluyo ama gogusler yagli ve kollar incecik kotu bir goruntu olusturuyo simdi karin calissam biri var biri yok oldigundan calismak da istemiyom tum kaslar birbirine yakin olmali

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• 1 l su al 2 tane o şekilde olabilir dumbel gibi ama şınavında çok iyi olabileceğini düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Su siseleri kolay kavranmiyor ayrica 1l cok az 5kg olmasi lazim

• Damacana kullan.

0|0
    0|1
Yükleniyor...