Saçlarını kestirince çok çirkin olmuş...

erkek arkadaşımla bugun buluştuk normalde kendisi iyidir yakışıklıdır bende begeniyorum zaten iyi güzel saçları hep kulaklarını kapatırdı kesimi çok güzeldi bende çok begenirdim hatta bazen çok yakışıklısın diye kavga çıkartırdım bugün kestirmiş 3 numaraya vurdurmuş..

sanki bambaşka biri olmuş arkadaşlar ya çok çirkindi bakıyorun bakıyorum sanki karşımda bambaşka biri var anlatamam yani oderece

bi saç insanı bu derece mi değiştirir yüzüne dedim hiç olmamış birdaha kestirme diye espirile karışık dedim . oda yok böyle iyi felan dedi bir daha da bir şey diyemedim ama çok kötüydü napsam da kestirmese birdaha ?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ya kızım bırak seviyosan takılma böyle şeylere, saçı yıka düzelt yok bilmemne çok uğraştırıyor adam 3 numara yaptırmış keyfine bakıyor sende öyle seviver yani en çok ben anlıyorum seni aynı durum benim içinde geçerli kısa saç hiç yakışmıyor yan profilden rezalet duruyor, ama 3 numara yaptırmak istiyorum sırf bu sebeple yaptıramıyorum, bırak kendisi sevdiyse yaptırsın benim sevgilim öyle dese üzülürüm şahsen beni saçlarım için seviyor diye.Yakışmamış demişsin zaten bırak gerisini o düşünsün her seferinde yüzüne vurursan sıkılır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• benim sevdiğim kız kafasını bile kazıtsa bana aynı gelir , bu tutumunu yalnış buldum diycektim kiii sonrada tekrar bi baktım olabilir dedim gittim sakallarımı kestim sonra kendimi tanıyamadım sokağa çıkmaya utanıyorum o derece. anlıycagı bi yolunu bulursun sen :D

0|0
    0|0
  • Hahahahaha :D Malesef Türk berberleri geleni Hakkı Bulut'a benzetip gönderiyor sizin bayan kuaförleri gibi ugraşmıyorlar :D:D:D

0|0
    0|0
  • ben kestirsem saçımı nolur merak ediyorum ! :D

1|0
    0|0
  • Saç insanı çok değiştiriyor.Ben saç stilimi değiştirdiğim zaman görünüş olarak 5 yaş değişiyorum :)

Erkek arkadaşına açık açık söyle, şakayla karışık falan deme, ciddi ciddi söyle uzun saçlı halinden hoşlandığını.O da eşek değildir herhalde, seni dinler.

0|0
    0|0
  • Ya git işine güzel kardeşim insan sevdiğini her türlü beğenir güzelliği ile çirkinliği ile alışır sevdiğine Bence çok dert etme bunları . Güzellik gelir geçer saçları dökülünce bırakırısnda sen o cocugu dimi ?

1|0
    0|0
  • belkide o kadar kötü olmamıştır=)

0|0
    0|0
  • Sen nasıl birisisin onu anlamadım sen adamı saçları içinmi seviyosun seni saçları ilgilendirmez yapabileceği birşey yok.

0|0
    0|0
  • benim saçımda 2 3 numara kestirirm kulaklarım çıkar ortaya çanak anten gibi :D

ben beğeniyorsam sevgilim beğenmemiş başkası beğenmemiş umrumda olurmu olmaz :)

bu benim tercihim saygı duymaktan başka çare yok.

0|0
    0|0
  • toka hedıye et bunu takmassan ayrılırız de kestırmez bır daha :P

0|0
    0|0
  • sen onun saçlarına aşık değilsin kalbine. unutma.

0|0
    0|0
    • ama öylede bu hali bana yabancı gibi geliyor..

• alışırsın. birbakmışsın kısa saçı daha çok sevmişsin. biraz uzayınca firçalamışsın sevdiğini :)

• bırak bir hevesini alsın :)

0|0
    0|0
  • uzun saçlarını çok seviyorum de falan ya işte

0|0
    0|0
  • bune yolunmuş tavuga dönmüşsün de :)

0|0
    0|0
  • deme ki sen onu yakısıklı oldugu için seviyormussun. ayrıl hayır gelmez senden ona.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ahaha bende yaşadım bunu şimdi bende benimkinin bıyıklarıyla uğraşıyorum ahaha:))))

0|0
    0|0
    • çok kötü oluyo demi :(

• çok kötü hemde ama ben tek tek o kılları koparmayı hedefliyorum sen nasıl saç çıkartcaksın bilemem ama :)))) bence diğer türlü daha hoştu falan de çnkü kesmezse bende psikolojik baskı planlıyorum:)))

• :D bütün kızlarda var bu durum.

0|0
    0|0
  • erkeklerde uzun sacı cok sevdigni soyle ve uzun saclı erkeklerden bahset azcık kıskansın bidaha kestirmez ozaman ama fazlada abartma

0|0
    0|0
Yükleniyor...