Milli Takımı başarıya taşıyacak isim kimdir?

Az önce ilkini sormuştuk bu da ikinci anket sorumuz

• Şenol Güneş
    31% (4)22% (5)25% (9)Oy Ver
  • Fatih Terim
    46% (6)52% (12)50% (18)Oy Ver
  • Rıdvan Dilmen
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • İrfan Buz
    0% (0)4% (1)3% (1)Oy Ver
  • Mehmet Özdilek
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Sergen Yalçın
    15% (2)13% (3)14% (5)Oy Ver
  • Aykut Kocaman
    8% (1)9% (2)8% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bize ne lazım onu da sormak gerekir. Hücum futbolu mu? Katı savunma mı? Coşkulu hoca mı? Otoriter hoca mı? Oyuncularıyla arkadaş gibi geçinen hoca mı? Hangisi?

Açıkçası, şu anda milli takımın isimler üzerinde bir sorunu yok. Esas sorun, oyuncuların ve kulüplerinin isteksizliği ve sistem sorunu. Türkiye'nin kendine has bir futbol ekolü yok. O nedenle, maça göre, oyunculara göre taktik üretmek zorundalar. Haliyle, sürekli değişen taktiklerle takım uyumu kolay kolay sağlanamıyor. Oyuncular, ligdeki maçlarda birbirleriyle rakip olduklarında yaşadıkları gerginlikleri yaşamaya, milli takımda devam ediyorlar. Asıl sorunumuz sistem ve sisteme uygun oyuncu sıkıntısıdır. Hoca veya isim değildir. Ancak mevcut futbolda artık gol yememek çok önemli. Bundan dolayı, Aykut Kocaman en iyi seçenek gibi görünüyor. Şenol Güneş, Sergen Yalçın gibi isimlerin bu görevlere geleceğini sanmıyorum. Rıdvan Dilmen, İrfan Buz, Mehmet Özdilek bu görevler için yeterli deneyime ve oyun görüşüne sahip değiller (benim görüşüm bu yönde, kötü hocalar demiyorum). Devam edilecekse Terim ile, bir reform yapılarak devam edilmeli, yol haritası çizilmeli ancak, devam edilmeyecekse benim oyum Aykut Kocaman'a olacaktır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• Mustafa Denizli ya da Şenol Güneş

0|0
    0|0
  • * Aykut Kocaman ya da Sergen Yalçın olabilir. Takım iyi ama taktik yanlış.

0|0
    0|0
  • Sergen gelirse başarılı olabilir
    Aykut gelirse kimse bizi yenemez bizde kimseyi yenemyiz:p:p

0|0
    0|0
  • şenol güneş

0|0
    0|0
Yükleniyor...