YARDIMCI OLUR MUSUNUZ KANKEYTOLAR?

Rahat bir spor ayakkabı almak istiyorum ve biraz araştırıp Nike Free TR Flyknit 5.0'a karar verdim. Koşu ayakkabısı olmasına rağmen günlük hayatta da kullanılıyormuş. Kullandıysanız ya da bilgi sahibiyseniz yardımcı olur musunuz?

Güncellemeler:
Aklıma takılan tek konu suya dayanıklı olup olmadığı. Yardım edin lütfen. Çok kararsızım. :/
Almayı düşündüğüm koşu ayakkabısının su geçirmez olmasını istiyorum. Biraz araştırıp su itici sprey buldum. Ne düşünüyorsunuz? Kullandınız mı? Ya da bilginiz var mı?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• koşu ayakkabıları günlük kullanımda çok rahat oluyor alırsan koşu ayakkabısı al

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim. Aklıma tek takılan su geçirip geçirmemesi. Nike kalitesi derseniz o ayrı. Ancak okuduğum bir sitede yağmurlu havada kullanılmaması söyleniyordu. Ben koşuyla profesyonel olarak ilgilenmiyorum. Alırsam yağmurda kullanamayacak mıyım?

• air maxlerin rengi çok güzel begenirsin bence :D

• Umarım. =)

En İyi Kız Görüşü

• Koşu ayakkabilari günlük giyim icin iyidir

0|0
    0|0
    • Bu ayakkabı hakkında fikriniz var mı?

• Nike kötü ayakkabı yapmaz hem koşu ayakkabilari hafif ve yumuşak olur günlük için idealdir tipi de hoş ve kibarsa

• barcin diye bir sitede fıstık yeşili kırçıllı gibi hoş bir ayakkabı. Renk olarak çok hoş. İndirimdeyken faydalanmak istedim. Suya karşı dayanıklılar mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Stiletto giy, stiletto..
    Rugan kırmızı olsun..

0|0
    0|0
    • SPOR AYAKKABI'dan ne anlıyorsun?

• NEW BALANCE 4EVER

0|0
    0|0
    • Ben bir karar verdim. Öneri istemiyorum. Sadece bilgi ediniyorum bu ayakkabı hakkında. Teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...