Yaptıklarım işe yarar mı?

13.30: 1 dilim börek ve yeşil çay
15.30: 4 ceviz
17.30: salata

örnekteki gibi bir diyete girdim.. geç kalkıyorum zaten..
Zaman buldukça ip atlıyorum ve sabahları mekik çekiyorum, Kilo verir miyim. Sağlıksız mı?

0|0
42

En İyi Erkek Görüşü

• Yarar tabi

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Börek ne ya :o yumurta peynir ye bir dilim kızarmış ekmekle

1|0
    0|0
    • birşeyler hazırlamaya üşendim bir dilim börek yiyiverdim.. bigünlük öyle yani

• Tamam öyleyse, diyetteyken hamur işini çıkar :)
      Akşamları da meyve ye
      Salatana arada haşlanmış tavuk koy
      Olur ya, iyi olur bu diyet :)

• teşekkür ederim :) :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 1

• Ölürsün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Böreği çıkarıp listene daha besleyici protein ağırlıklı besinler koymalısın

1|0
    0|0
    • yumurta?

• Kahvaltıdan önce iki bardak ılık suyunu iç, kahvaltıda haşlanmış yumurta yanında domates peynir sınırsız yeşillik ve ceviz ye, yeşil çayını ihmal etme. Sabah ve öğle arasında 1 meyve ye. Öğle yemeğinde az yağlı herhangi bir yemeği yiyebilirsin ne bulursan bir porsiyon (nohut, mercimek, tavuk, balık, çorba vs) yanında yoğurt ve salata yiyebilirsin. Kesinlikle ekmek, makarna, pilav yok. Akşamda en hafif şekilde geçiştirmeye çalış çorba salata olabilir. Daha sonra uyumadan en geç 2-3 saat önce bir porsiyon meyve ye. Haftada bir çoğunlukla öğle yemeğinde kaçamak yapabilirsin bu metabolizmanı şaşırtıp daha çabuk kilo vermeni sağlar.
      Eğer bunları yapıp yanında da haftada 4 gün birer saatlik yürüyüş yaparsan vermemen mümkün değil, önemli olan motivasyon :)

• mekik çekmek iyi değilmş başka hareketler bul canım, spor hocamız söyldi

1|0
    0|0
  • az da olsa ekmek ye ben bir ara ekmek yemeyi bıraktım aniden baş dönmelerin başladı şu an bile hala var. Birde günlük 1. 1.30 saat yürüyüş yap. Mesela açıktıgın zaman hemen yemek yeme meyveler ye. Karpuz ve peynir ye o da doyurucu

1|0
    0|0
Yükleniyor...