Fiziğim yeterli mi daha çok mu çalışmam lazım?

kızlar ben yaklaşık 3 yıl oldu spor yapıyorum,resimdede görüldüğü gibi yeterlimi yoksa biraz daha çalışmammı lazım fikirlerinizi almak istiyorum. simdiden teşekkür ederim

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• 3 yıl için biraz az gelişmiş gibi geldi hani ya gerekli proteinleri almadın yada düşük ağırlıkta çalıştın veya dietlere uymadın hiç

0|0
    0|0
    • Ama 2-3 yumruk adamı maffetmez mi ? :D

• demiş zaten arkadaş o olay teknik diye bak görüntü için o kadar sağlam durmuyor ama teknik olarak dövüş sporu bilirsen ve karşındaki isterse senden 10 kat kaslı olsun hiç bir şey bilmiyorsa,ve sen düzgün bir dövüş sporunda siyah kuşaksan o seni dövemez anca bir tane vurabilmeli ki zarar versin ama sen teknik ile icabına bakarsın o sırada :D

Kızlar Ne Diyor 7

• Kollar daha bi belirgin olsa yeterli :D ama önemli olan kavgada dayak atar mısın ? Yer misin ? :D

0|0
    0|0
    • kavgadan sonra burun ameliyatı için estetik cerraha gönderirim.esklilerde olduğu gibi

• aynen teknik

• Teknikte öğrenmek lazm o zaman :D

• Bence kesinlikle yeterli tam kararında olmuş fazlası itici duruyor zatenn böyle çk iyi

0|0
    0|0
    • sağol teşekkür:)haftada 4 gün ağırlık çalışıyorum ellerimde nasır çıktı artık:)

• sankı az daha dolabılır gogus ve kollar

0|0
    0|0
  • Resim yok. :(

0|0
    0|0
  • Resmin çok çekici; dj lere bayılırım, bir de müzik yaparsa ayılırım.

0|0
    0|0
  • İyi yeterli.

0|0
    0|0
  • ne icin yeterli mi? Yazik ya, 3 yil bi efor sarf etmissin birseyler icin ama daha kendin icin bile degil!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bence biraz kol çalış hocam kolların az daha belirginleşmesi iyi olur

0|0
    0|0
  • resim spor salonunda olaydı iyiydi

0|0
    0|0
  • bicepslere biraz daha yüklen birde ben o fotoda six pack göremedim birazda karın bölgesine agırlık ver

0|0
    0|0
  • foto çeknirken kendini kasma bu 1 2.si biraz daha karın kısmını eritmen lazım ve göğüslerinde sarkık duruor

0|0
    0|0
    • Göğüslerden memnunum sarkık falan değil,üst tarafı biraz geri kaldı,kasma olayına gelince psikolojikmen biraz sıkıyor insan kendini fotoyu çektikten sonra farkına varıyor insan sonuçta profosyenel modela falan değiliz:) fikirlerin için sağol

• sadece göbeğini daha da zayıflat kollar göğüs iyi

• 3 yıl için bana az geldi daha fazla ve iri bir vücut olabilirdi diye düşünüyorum biraz daha kol yaparsanız iyidir bence.

0|0
    0|0
  • 3 body yaptıysan ki bu vucut 3 yıllık bi bodyci vucudu için hiç bişey ya antremana düzgün gitmedin ya beslenmene hiç dikkat etmedn ya da fitness programı uyguladın

fakat dövüş sporu felan yaptıysan 3 yıl o ayrı konu

0|0
    0|0
  • Abi resime baktım 1 yılda bu kadar oluyor bizim salonda vücutlar :) Ama fena değil :) Aman bırakma devam et :)

0|0
    0|0
    • çok ara verdim kardesim.nankör bir spor neyazıkki hemen salıyor kendini.ya hiç başlamayacaksın yada bırakmayacan

• Ewt aynen öyle biraz ön kol ve arka kol çalışman lazım abi :) Göğüs iyi duruyor yanlız :)

• sağol canım katılıyorum.

• yaaa boşver kendiini hebe etme iyisin

0|0
    0|0
  • la gardaş başını yesin daha ne olacak la

0|0
    0|0
  • jan kilot van dam gibi adamsın hacı

0|0
    0|0
  • redim nerde la ? :d

0|0