Sarışın olmak pek iyi değil galiba...

neden arkadaşarım benim önümde bile beni 'eziyo' ve ben gülüp geçiyorum .iyiliyimi yapıp onların yaptıklarını umursamıyorum ?

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• eğer sen gülüp geçiyorsan zaten kimsenin seni ezdiği felan da yok. gülüp geçtiğinde sen onları eziyorsun haberin yok komşuu :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• bende sarışınım beni ezemezler ama öyle kolay kolay 110 kilo 1.96 boy ben ezerim ama şidete karsıyız insanları sömürmeye onların duygularıyla oynamaya karsıyız

1|0
    0|0
    • ama erkeksin ...ben sadece umursamiyorum ^_^

• umursamaman diycektim pardon:)

• ciddi bi konuda uzmeye calislarda bos bence .. ne icin uzulup uzulmeyeceyime benden baska kimse karar veremez .. hayat benim ,yasam benim ..arkadasim olsun olmasin hayat devam ediyo

• saç renginle alakası yoktur onun

1|0
    0|0
  • la*et yapmacık olana kadar doğal olki özünü benliğini yitirmeyesin,seni severseler böyle sevsin gerisi önemli değil,

1|0
    0|0
  • esmer olmak farktır :D

0|0
    0|0
  • herkezin her dedigini önemsememek lazım, ayrıca yavaş yavaş uzaklaş o arkadaşlardan

1|0
    0|0
  • espiri yapıyorlardır

1|0
    0|0
  • Kıskaçlıklarından öyle davranıyolarlar

0|0
    0|0
  • sarışınlar iidir :)))

soru sormak için soru sormaya çalışmışsın ama pek becerememişsin :)))

0|0
    0|0
  • pardon, soru anlaşılmadı sanırım...

0|0
    0|0
    • benim en iyi arkadaslarim bile dayanamayip beni kotulemeden dayanamiyo ,ben ise onlari hep destekleyip koruyorum ,bana yaptiklari kotuluklere kizmiyorum bile ,gulup geciyorum ..neden acaba ?

sarisn aptalim ondandir die dusundum :P

• çekememelerindendir herhalde...

En çok sarı saç boyasının satılmasıından belli olmuyor mu?

• sen sarışın mısın :) ayrıca izmirlimisin

0|0
    0|0
  • Neden ki bence güzel oluyolar ekseriyyeti :)

0|0
    0|0
  • Sen hiç ezilme hep ez . Umursamaz tavırlarınla çevreniz hizaya getiriyorsun.

0|0
    0|0
    • ben ezmem desteklerim ,ezenler kendini ezer :/ ben nie ezeyim ki ? ezenleri bile desteklerim buyum farkli olamiyorum :/

• senın çevren senı umruna bıle takmıyosa sen yenı bı cevre yapmalısın

0|0
    0|0
  • sarışınlar candır yeri gelirr.. bazıları aptal olabilir ama esmrdede kumraldada var onlardan :D

0|0
    0|0
  • öleceksin...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• takam derim boş ver..

1|0
    0|0
  • Simdi sarisinsin diye boyle yapiyorlarsa bunlarin neresi arkadas, arkadas?

1|0
    0|0
    • sarisin oldugum icin degil ,sarisin olmamla kendim dalga geciyorum :)) beni kotu duruma dusurnmeye calistiklari zaman oyle diyorum iste "haa,evet sarisinim ya ondan diyorum" yorumsuz kalinca gulmeye basliyolar :))

• sarisin olmak kotu bisey degil ki :) okadar ciddi mi oluyo ? koz felan .. arkadasligimi anlayan anlar, anlamayan sasirir kalir :))

• Kisilik meselesi tabi haklisin haha

• Bi şey anladıysam fırat olayım.

0|1
    1|0
  • Alay edilmenin sarışın olmakla bir alakası yoktur. Arkadaşlarının kabalığıdır :/

0|0
    0|0
    • sarisin olmamla kendim dalga geciyorum :)) goruyolar umursamiyorum, devami nie geliyo onu anlamadim iste :/

• İzin veriyorsun çünkü onlara? Ayrıca kendin de dalga geçiyorsan başkalanı da cesaretleniyordur dalga geçmek için.

• ne alaka şimdi ya ? :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...