Neden erkekler istediğini elde edince soğur?

çok sevdin gerçektn çok sevdn her türlü fedakarlığa açıksın bi tek o insanla her şeyi yaşayabilirsin istersin ama karşında ki erkeğin amacı farklıdır sen yaşadıklarını aşkla yaşarsın onun amacı sadece cinsellktr ve çok güven vererk yapar bunu inanırsın güvenirsin. btincede hayal kırıklığına uğradığın için neden yakınlaştım der yakınırsın. neden erkekler biaz yakınlaştıktan sonra uzaklaşır tek derdi cinsellik değil de nedir bunun. geri dönüşüm de yapamazsın ya en çok o koyar insana bu durumda ne yapılmalı?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• hepimiz aynıyız, hepimiz öküzüz

tek derdimiz sevişmek

işten çıkarken evine bir ekmek fazla götürebilmek için yürüyen adamın da tek derdi sevişmek

hasta sevgilisinin düzelmesini bekleyen adamın da tek derdi sevişmek, iyileşince koyucak kapıya

doğru insanı bulduğundan emin olmadan kimseyle takılmayan adamın da tek derdi sevişmek

erkekler olarak artık intihar edip kadınlara huzura teslim etmek lazım

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bir kişiyle yaşadığın birşeyi genele yaymamanı tavsiye ederim. Yoksa evde kalırsın :) kimi erkek vardır öyle bir sever ki sevdiği kişinin en yakın arkadaşları bile kıskanır onları. ama birde senin dediğin gibi erkekler vardır. seni av olarak görürler. avlayana kadar senin istediğin gibi birisi olurlar. işlerini gördükten sonrada bırakırlar. ama burda senin hatan var ne olursa olsun konu cinselliğe dayandığında güvenmiceksin. unutma '' KARŞINDAKİYLE BERABER O KÜÇÜK HALKAYI TAKMADIĞIN SÜRECE NE SEN ONUNSUN NE DE O SENİN. o yüzden maceralara atılma

0|0
    0|0
  • kimseye güvenmeyeceksin cinsellik senin için tabuysa.açılan şemsiyenin hesabı olmaz.olmuş bitmiş artık.

0|0
    0|0
  • Bu senin hatan. Senin zayıf ve basit yanın. Seviyor olabilirsin ama belli çizgilerin olmalı ve o çizgiyi de hiç bir erkek geçmemeli, geçirtmemelisin. İşte o zaman evlenilecek kız olursun eğlenilecek değil...

0|2
    0|0
  • bende bu ağlama şeklini çözemiyorum erkek milleti dersiniz hepsi aynı dersiniz dertleri cinsellik dersiniz güvenilmez dersiniz yırtılınca yok inandım yok güvendim ya bırakın bu muhabbetleri

0|1
    0|0
  • Bazı ilişkiler hevestir... Bunlar da senin genelleme yapıp tüm erkeklere önyargılı davranmanı sağlayarak doğru kişiyi bulmanı engelleyecek tek konudur.

0|0
    0|0
  • Öyle hepsi aynı falan demeyin lütfen.. Ben sevdiğim birlikte olduğum kızdan hiç bişekilde soğumadım böyle bişey sözkonusuda olamaz kanımca. İnsan gerçkten sevdikten sonra ama gerçekten diyorum hiçbişeklde soğuyacağını zannetmiyorm.

0|0
    0|1
  • bu dediğin karakter meselesi,kadını erkeği olmaz,evet berbat birşeydir ama malesef bunu yapan yada yapabilecek çok insan var.

0|0
    0|0
  • erkek milleti değilmi hepsi aynı

0|0
    0|0
  • çünkü istediğini elde etmiştir

0|0
    0|0
  • neden aşık olduğunu cevapla

neden bittiğini cevaplayım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• orda iş sana düşüyo,karşındaki erkeğe cinsellikten başka şey düşündürememişsen aşık olmamışsa bi çözümü yok. eğer o olgunlukta olmayan bi erkekse ve gerçekten tek düşündüğü cinsellikse oda onun seçimi sende önüne bak ve doğru seçimler yapmayı dene

0|0
    0|0
  • erkek mılletı hepsı aynı işte

0|0
    0|1
  • Ne desem bilemedim.Haklılık payın çok.

0|0
    0|0
  • öyle erkekten uzak durun işte, heves olmamak için..

0|0
    0|0
Yükleniyor...