Kayak merkezine giderken yanıma neler almalıyım?

ya bizim kayak merkezine gezimiz var.yanıma neler alıyım ne giyiyim karar veremedim siz ne dersiniz?

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• kayarken giyeceğin şeyleri kiralıyorsun. O kiralanan şeyler de seni soğuktan ve karın ıslaklığından koruyor zaten o yüzden kalın giyinmeye gerek yok bence.

Kiralanmayacak şeyler ne olabilir. Kalın uzun bi çorap ve kiraladığın montun altına giymek için Polar kazak olabilir. Kayak eldivenin varsa yanında götür zaten ucuz bişey. Yün eldiven ıslanıyor işe yaramaz.

pantolon ve montu kirala bence yılda bi kere kaymak için satın almaya gerek yok. Kiralamam ben kot pantolon ve kendi montumu giyerim dersen sen bilirsin ama bunu önermem.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 16

• Kar montu, kar eldiveni, kayak gözlüğü, kayak veya board için uygun pantolon, polar içlik mutlaka al.

Board veya kayak malzemeleri ile beraber bot ve takımlar kiralanabiliyor. Hani pantolon da veriyorlar da onu kendin alsan daha iyi. Ben başkasının pantolonunu giyemem.

1|0
    0|0
  • botların çok iyi olmalı .kar botu mutlaka giy. ayrıca içine termal içlik giy.sakın öyle çakma orlon birşey olmasın.rahaysız etmezse ince hakiki yün içlik ya da şöyle birşey giy. link birde eldiven kaşkol vs al. sonra enjoy :))

1|0
    0|0
  • yara bandı, tentürdiyot, gazlı bez...

1|0
    0|0
  • Sen iyi giyin, orada malzeme kiralıyorlar

1|0
    0|0
  • kalın giyin üsürsün

1|1
    0|0
  • kaymaya gidelim:DDDDDD

0|0
    0|0
  • kızak al hiç düşmesin

0|0
    0|0
  • kalın olan herşeyden bulundur yanında :)

0|0
    0|0
  • 2 don bi atlet bi cift te corap al yanına yanına bide büyük bi leğen al içine girer kayarsın 10 numara kayılıyo bizim mahallede kucukken bi yardırırdık yokustan huuuuuuuuvvvvv manyak adrenalin oluyodu

0|0
    0|0
  • yün don giy :D

0|0
    0|0
  • bi kızla bi erkek nasıl kanka olur onuda hiç anlamam :D

0|0
    0|0
  • bott mont atkı gözlük

0|0
    0|0
  • kar pantalonu eldiven kar montu boğazlı kazak ve su gerçimeyen bir çizme :)

0|0
    0|0
  • mont yeter

0|0
    0|0
  • çok kalın giyin çünkü çok soğuk oluyor ben hayatımda en çok üşüdüğüm yerdir uludağ

1|0
    0|0
  • yaz kış hep giydiğiniz o taytı giy git üşümüyorsunuz ya hani siz hani rahat ediyorsunuz ya.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben hiç kaymadım ki.

1|0
    0|0
  • pantolonun mutlaka rahat, eldivenin su geçirmez olsun. mümkünse gözlük kullan.

0|0
    0|0
    • yaa kot mu eşofman mı giysem şıklıkta önemli

• aslında termal içlik tarzı bir seçeneğin varsa üzerine istediğini giyebilirsin. ne üşütür ne terletir, konforlu olur

• tayt git üstüne bot giy mümkünse uzun...

atkı bere eldiven yün bir kazak bol olsun ..

0|0
    0|0
  • soğuk olur oralr kazak ne varsa doldur, kaymayı öğrenirsin :D

0|0
    0|0

• Sıkı giyin üsütme :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...