Kapat

Erkekler kızların arkasından niçin bakarsınız?

Adam gibi ve dürüst bir şekilde cevaplarınızı bekliyorum...Dalga yok yavşamayın lütfen recca ediyorumm...

Güncellemeler:
Bu kız hoşlandığınız yada sevdiğiniz bir kız neden arkasından bakarsınız ? :S
Hemen her gördüğü yerde bakıyorsa ne için bakar ? Bir de kız kalçasını örtecek uzun şeyler giyiniyordur yine mi popsuna bakar uzun birşey varken bile ? :S niçin bakar hoşlandığı bi kızın arkasından?:S

0|0
2|16

En İyi Kız Görüşü

• bu erkek milletnden herşey beklenir.

3|0
    0|1
    • aynn şekerm aynn hiçbirine güven olmaz en beklemediğin bile herşeyi yapar .+1 :))))

• ben şahsen hiçbirine güvenmiyorum :(

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 16

• geberesiceler ! ! !

0|0
    2|0
  • Merhaba durunma göre değişir karşıdan gelen kızı beğenmiş isem gözler teması kurmaya çalışır geçtikten sonra arkama döner bir kaç defa bakarım bu duygusal boyutu bir de çekici güzel bir bayansa kalçalarına bakarım neden ben küçük severim ondan bakarım geniş çok itici gelir bazı kızlar olurya masanın arksında normal durur ayakalınca sandalye den geniştir iğrenç tabi :D

cinsel anlamda kıvrımlı olması çok etkileyici

0|0
    0|0
    • pekii hemen seni her grdüğü yrde bakıosa sn baktığn yada bkmdğn hlde?:S:S:

• bn mesela onn gözlerne bakıom oda bakıo ama hmn kaçırıo snrada hçbşy olmmş gbi kndisi çktrmdn bakıo nie? :S:S bi trlü anlam veremiom::SS?

• kaç yaşında çocuk hali tavrı nasıl senden hoşlanıyor açılama olabilirde veya gözüne kestirmiş tavlamaya çalışyorda olabilir .burdan yazmak istemezsen mesaj atabilirsin , çocuk utangaç veya çapkın da olabilir nerde karışalıyorsunuz?

• Peki kızlar niye arkasından baktırır ? Yada bunun farkında olarak cevabı kendinizde niye aramazsınız ?

0|0
    2|0
  • siz de kızlar bi alemsiniz baksak suç bakmasak suç ondan sonra da benim neden sevgilim yok ben çikin miyim demeye başlarsınız ? sizi anlamak da zor be kardeşim demek ki ilgi çekiyorsunuz ki bakılıyorsunuz yoksa her kıza bakmaz erkek de onda da bi zevk var degil mi?

0|0
    0|0
  • Totosu kac kılo ona bakıyorlar.

0|0
    0|0
  • Genelde fiziğinden hoşlandığım bayanların arkasından bakarım arkan nasıl görünüyor diye :) Güzele bakılır yani :D

0|0
    0|0
    • hoşlandığın yada sevdiğinse?

• bakarım :) sevgilimle rahat takılmayı severim kız arkadaşım yanımdayken geçen kızlarada bakarım bunu sevgilimde bilir görmediğinde ben söylerim hatta ne güzelmiş diye ama daha sonra etrafa bakıyorumda senden daha güzeline rastlamadım şimdiye kadar diyorum böyle yani ilişkide bazı şeyleri kaçamak yaparsan ilerde ciddi sorunlar yaşanır :) yanlışmıyım D:

• D::D:D hklsnD::D

• Bakıyor mu yoksa bakacak mı diye..

0|0
    0|0
  • popousuna,kalçasına bakarlar kızın ve orayı öperdim valla derler ayrıca yavşamayın diyerek kezban oldugunu kanıtladın

0|0
    0|0
  • Hoşlandığım veya sevdiğimse bakarım .

normal sıradan bir kızda zaten normalde bakmıyorum totosu kalkmasın diye :)

0|0
    0|0
    • Ya peki onceden tanisiyorsaniz selamlastiktan sonra neden bakarsin ?

• İki nedeni vardır.Ya kalçalarına bakarız, güzel mi diye, ya da kız güzeldir, sebepsizce n'olur gitme bakışı atarız..

0|0
    0|0
  • Onden begendiysem popoyuda keserim

0|0
    0|0
  • popsu güzel duryormu diye bakarız

0|0
    0|0
  • kız karşıdan geliyorsa yüzüne bakarım arkamı dönp bakmam

0|0
    0|0
  • kalcalarına bakarlar nasl yuruo dıye neye bakacak kı

0|0
    0|0
    • beğendiğin yada hoşlandığın bir kızsa?

• onun bana bakıp bakmayacaıgnı merak ettıgım ıcın bakarm ve bakmasını umdugum ıcın

• Yüzü güzelse yüzüne poposu güzelse poposuna bakıyorum ama her gördüğüme de bakmıyorum

0|0
    0|0
  • ben mutlaka popsuna bakarım ama masumane bakarım yürürken nasıl titriyor diye... masum popoya bakma nasıl oluyosa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• zevk için , iş için bakarlar işte :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...