Her gün yanına gitmek?

Kız arkadaşımın yanına gidiyorum nerdeyse hergün diye bilrim ama bazen 2 3 gün gitmeye biliyorum ve hergün gittiğim icin onda bana karsı biraz eksiklik goruyorum ilgi konusunda ben öperken o öpmüyo anca yanağımı yaklastırınca oluyo ve yanında onunla iyi ilgilenirim sizce napim en sagliklisi hangisi fikir verin bana özlemsini istiyorum yani bazen düşünüyorum çünki karsısında küçüldüğümü nşimdiden teşşekkürler...

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• benim de sevgilim vardı nerdeyse gunde bır yan yanaydık ama bisey soyluyum belki de senın onu opmesı hosuna gidiyordur benim sevgilimde dıyordu sen galıba sevmiyorsun benı hic ozlemıyorsun falan oyle degıl aslında bazen utandıgımdan bazende onun opmesı hosuma gitigindendı bazende fırsat vermıyordu onu opmeme me :)))

0|0
    0|0
    • Seven bayan sevigisini içinde tutmasımı gerekir ya ben zaten onun gözlerine baktığımda anlıyorum sevgisini :D

• özlediğini belli etmesini istiyorum ki

• tama bu sorunu na soyle yada biraz zaman koy araya

Kızlar Ne Diyor 6

• aslında bence hergün birlikte olmak çok güzel ama kız farklıdır sende 3 günde 1 git özlet kendini bazende uzat iyice o sana özledim desen

0|0
    0|0
    • Evet ben ona yanındayken nasıl diyosam seni özledim felan bende ondan bekliyorum benm yaptıklarımı zaten ben bi denedim gitmedim yanına özlediğini belli ediyordu ama benmki içinde sevgisini dile getiriyor dışa vuramıyor kendisi her nekadar desede hergun gelsende ilgim azalmaz sana karsı sıkılmam desede ara verdiğimde ister istemesede belli ediyor özlemini

• hergün gitme bırak seni özlesin. sonunda kendi çağırırsa daha etkili olur

0|0
    0|0
  • Ölçülü olsun biraz. Çünkü hep aşırıya kaçarsanız normal görülebilecek davranışlar dahi basit kaçar.

0|0
    0|0
    • İlk zamanlarda kendisini görmeye geldiğin için sevinir, zamanla bunu senin bir görevin olarak görmeye başlar. Kısaca :D

• öyle görüyor sanki :d

• Konuş. Seni her gün görebilmek istiyorum, bu güne kadar da genellikle isteğimi gerçekleştirdim. İkimiz de buna çok alıştık ancak artık eskisi kadar vaktim olmuyor. Ve ben senin yanına gelemediğimde kırıldığını hisdediyorum vs.

• belli edemiyordur..

0|0
    0|0
  • Oluruna bırak

0|0
    0|0
  • bak bende öyleyim.. erkek arkadaşım diyorki bana seni seviyorum demiyorsun , ben diyince diyorsun , özledim demiyorsun ben dedikten sonra, yada sizin gibi ilk o öpen olur vs...

bazı insan duygularını içinde yaşar ama sen sevildiğini hissedersin.. görmezsin.

vıcık vıcık olamam. yaa kaç yaşına gelmiş hala daha utanan arkadaşlarım var , yırtık sanarsın ama iş oraya gelince içinde yaşıyorlar. sanki yapmacık gibi gelir kim olursa olsun... benim yapımda da var maalesef :S arada bir söyle

0|0
    0|0
    • Aynen bende öyle diyorum kız arkadasıma aynen*ilişkimiz 17 ay oldu yani simdi senn erkek arkadasın gelmese 1 bucuk hafta felan özlemzmisin hatta ilgin artar bence

• özlerim tabikii ama seni özledim demem. görüşelim derim :) bak işte maalesef biz böyleyiz

Erkekler Ne Diyor 4

• Çok kurcalamışsın, kafanda büyütmüşsün. Her şey senin istediğin gibi olmayacaktır elbet, seni sevdiğinden şüphen yoksa sorun yok. Şüphen varsa zaten yalan o ilişki.

0|0
    0|0
    • Beni sevdiğinden şüphem yok ama yani hergun gitmek yerine ara gitmek daha iyi olmazmi hem okuluda belki ondanda olaiblir çünki onun stresiyle sinavlar felan derken

• Gitme tabi ki de. Bırak o istesin gel ne olur diye. Azıcık rahat bırak ki anlasın kıymetini, sınavlar falan stres olmuş olabilir haklısın.

• Sağol düşüncelerin için... [:

• bi kaç başka bi şehre geç telefonunu facebook falan ne varsa kapat.sonra geri dön 3 ay 4 ay sonra geldiğinde başkasıyla cıkıyodur muhtemelen.artık bundan sonrasının planını da sen yap hafız

0|0
    1|0
  • Zamana bırak ve biraz görüşmemeyi dene özlemiyorsun sıkıntı vardır

0|0
    0|0
  • her gün gitme çok ilgilenme kardeşim

0|0
    0|0
    • Aynen haftada 1 2 gitsem yeterli kardeşim

• haftada en fazla 2 ve fazla ilgilenme dinle benı kendisi üstüne geli r:)

buarada naasıl buluşuyosunuz her gün nerde yanı :D

• Okul cıkısından alıyorum parka gidip oturuyoruz sonra birakıyorum evinin yakınlarından

Yükleniyor...